Reproclinic

Reproclinic specjalizuje się w MAP / IVF. Ta certyfikowana klinika, założona w 2018 roku, znajduje się w Barcelonie, w Hiszpanii. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia i zapytać o cenę PMA w Hiszpanii. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną diagnozę wstępną. Szybka odpowiedź.

Reproclinic, Barcelona, Hiszpania 🥈

Reproclinic to klinika leczenia niepłodności zlokalizowana w centrum Barcelony w Hiszpanii. Jest to zupełnie nowa klinika IVF, która została otwarta w 2018 roku i leczy wyłącznie pacjentów międzynarodowych.

Klinika zajmuje 2000 metrów kwadratowych na parterze budynku, w którym się znajduje. Wysokie sufity, sale pooperacyjne (cztery), które wyglądają jak pokoje hotelowe i katalońska architektura tworzą bardzo profesjonalne środowisko, które nie wygląda jak konwencjonalna klinika. Znajdują się tu trzy bezpieczne laboratoria – IVF, andrologiczne i krio – oraz sala operacyjna.

Klinika posiada multidyscyplinarny zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, oferujących troskliwą, humanitarną i spersonalizowaną obsługę.

Klinika oferuje wszystkie metody leczenia niepłodności (z wyjątkiem macierzyństwa zastępczego i cykli selekcji płci) z wykorzystaniem własnych gamet lub poprzez dawstwo (anonimowe) dla par heteroseksualnych, kobiet lub samotnych kobiet.

Limit wieku wynosi około 50 lat. Nie ma ograniczeń czasowych dotyczących przechowywania kriokonserwowanych gamet. Klinika tworzy indywidualne programy leczenia niepłodności dostosowane do potrzeb każdego pacjenta.

Doświadczenie pacjenta jest fundamentalną koncepcją w Reproclinic. Chodzi o to, aby cały proces był łatwy w zarządzaniu, bezpieczny, łatwy i relaksujący, ponieważ każdy szczegół tego doświadczenia przyczynia się do jego sukcesu.

Klinika oferuje również swoim pacjentom holistyczne podejście: akupunkturę, odżywianie, osteopatię, trenera płodności itp.

Personel mówi po hiszpańsku, katalońsku, angielsku, francusku, włosku, rosyjsku i niemiecku.

Klinika posiada certyfikat ISO 9001 – ISO 9001: 2015, ważny do 20 listopada 2022 roku. Jest również akredytowana przez Departament Zdrowia Generalitat de Catalunya


Specjalność kliniki :

MAP / IVF
Sztuczne zapłodnienie
Transfer zarodków
Zamrażanie komórek jajowych
Pobieranie oocytów
Zamrażanie zarodków
Transfer zarodka
Kaniula do transferu zarodków
Testy płodności dla kobiet
Ocena płodności
USG pęcherzyków jajnikowych
Badanie hormonalne
IVF – zapłodnienie in vitro
ICSI – wewnątrzcytoplazmatyczne wstrzyknięcie plemnika
Konsultacja IVF
Stymulacja jajników
PCT – test postkoitalny
PGD – diagnostyka preimplantacyjna
Leczenie wytrysku wstecznego
Spermogram
Test fragmentacji DNA plemników
Zamrażanie nasienia
Cewnikowanie jajowodów

Usługi

Transfer na lotnisko
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacje hotelowe
Usługi tłumaczeń ustnych
Przewodnik turystyczny
Rezerwacja taksówek
Konsultacje internetowe
Parking
Apteka
Prywatne pokoje


Miasto: Barcelona – Kraj: Hiszpania – Rok założenia: 2017
Akredytacja: Certyfikat ISO 9001 – ISO 9001: 2015, ważny do 20 listopada 2022 r. I jest akredytowany przez Departament Zdrowia Generalitat de Catalunya – Mówione języki: hiszpański, angielski, francuski, włoski, rosyjski i niemiecki.


Opinia Reproclinic

Jenny Castro
Jenny Castro
15:43 22 Aug 23
Chcę zacząć od stwierdzenia, że ​​od momentu, w którym się z nimi komunikuję. Poczułam niesamowite bezpieczeństwo. Doktor Anna Voskuilen, doktor Belen, asystentka medyczna Andreina i Giorgia sprawili, że poczułam się bardzo bezpiecznie. Po 3 latach prób zajścia w ciążę, dziś mogę powiedzieć, że była to moja pierwsza próba IVF-ICSI. Zebraliśmy 17 oocytów, z czego 5 osiągnęło stadium blastocysty, wszystkie w jakości AA i AB, bardzo szczęśliwe i zadowolone, bo w programowaniu mojego transferu wszystkie zachowywały się ze mną tak pięknie. i mój betawait był bardzo dobry 12 dni później mój HcG wyszedł DODATNI!!!!!! A oto zaszłam w ciążę w odpowiednim czasie dzięki Reproclinic i jej wspaniałemu, profesjonalnemu zespołowi... Dziękuję za spełnienie mojego marzenia... KOCHAM CIĘ CAŁYM SERcem I BĘDĘ NA ZAWSZE WDZIĘCZNA
INGRID
INGRID
13:59 18 Aug 23
Klinika na TOP +++! Jeśli szukasz kliniki na ludzką skalę, z uważnym, kompetentnym, profesjonalnym, ciepłym i troskliwym personelem, to trafiłeś we właściwą klinikę! Chciałbym podziękować całemu zespołowi, aw szczególności doktorowi Ventosa oraz asystentkom Lili i Blance! Dzięki nim moje marzenie w końcu się spełni! Nigdy nie mogę im wystarczająco podziękować! Najcieplejsze pozdrowienia !
cmgcgg
cmgcgg
12:03 16 Aug 23
Przeszliśmy zabieg wspomaganego rozrodu w Reproclinic i nasze doświadczenia są wspaniałe. Przed Reproclinic konsultowaliśmy się z innymi ośrodkami i już po pierwszej wizycie u doktora Mauricio Gómeza wszystkie nasze wątpliwości zostały wyjaśnione. Prawda jest taka, że ​​wcale się nie mylimy, w Reproclinic potraktowali nas nienagannie, nie mamy sobie nic do zarzucenia, uwaga wszystkich osób, z którymi mieliśmy do czynienia, począwszy od zespołu medycznego, koordynatorów, laboratorium, pielęgniarek aż po personel odbioru, minęło dziesięć. Musimy szczególnie wspomnieć o doktorze Mauricio Gómezie, który zajmował się naszym przypadkiem. Od pierwszej do ostatniej wizyty zaangażowała się w stu procentach, abyśmy czuli się komfortowo i mieli pewność, że zrobi wszystko, co w jej mocy, aby zajść w ciążę. Doktor Gómez jest osobą bardzo empatyczną, oddaną i profesjonalną, daje dużo spokoju, bo doskonale zna temat i wiesz, że jesteś w najlepszych rękach. W naszym przypadku był zaangażowany i zawsze szukał najlepszej opcji, biorąc pod uwagę moją historię medyczną, mam ponad 40 lat i mój przypadek nie był łatwy, już wiele lat temu próbowałam zajść w ciążę metodą wspomaganego rozrodu w innym ośrodku i to nie było możliwe.W dniu transferu cały zespół: laboratorium (Carla i Aina) oraz pielęgniarki (Carmen i Laura) traktowały nas z niezwykłą delikatnością, zabieg był bardzo blisko i naprawdę zaangażowali się w taki sposób, że aż się chce czuć się bardzo komfortowo i zrelaksowany, biorąc pod uwagę, jak skomplikowany jest ten dzień.Chcielibyśmy poczynić szczególne wzmianki o Lili z działu. pomocy pacjentowi. Przez cały czas traktowała nas w wyjątkowy sposób, pojawiało się kilka niepowodzeń, zewnętrznych w stosunku do centrum, co oznaczało pewne trudności, a ona ZAWSZE nam pomagała i wczuwała się w nas. Dzięki niej ten proces był łatwiejszy, bo przez cały czas wiedzieliśmy, że możemy liczyć na jej pomoc.W końcu się udało i teraz jestem w 8 tygodniu ciąży!! Muszę też powiedzieć, że gdybyśmy tego nie osiągnęli, nadal byśmy myśleli dokładnie tak samo o Reproclinic i mielibyśmy pewność, że z dr Mauricio Gómezem na czele zrobiono wszystko, co możliwe, aby to osiągnąć.Serdecznie dziękujemy całemu zespołowi Reproclinic za spełnienie naszego marzenia!!!
Sabrina C
Sabrina C
07:09 17 Jul 23
Nie mogę wyrazić wystarczająco, jak bardzo jestem zadowolony z mojego ogólnego doświadczenia w Reproclinic, czułem się zaopiekowany i uspokojony przez cały proces.Każdy członek zespołu był przyjazny i wydawał się autentycznie zaangażowany w moje dobre samopoczucie, co zostało bardzo docenione. Biorąc pod uwagę, że leczenie zmienia życie, a zatem jest przytłaczające, byłem zachwycony poziomem otrzymanej usługi, od natychmiastowych odpowiedzi na wszelkie pytania wysłane pocztą elektroniczną, dostępnością wizyt, gościnnym zespołem i środowiskiem kliniki, po szczegółowe wyjaśnienia każdego elementu procesu, abym czuł się pewnie w tym, co robię i co ma nadejść.Byłam zdenerwowana poddaniem się tego rodzaju leczeniu, ale czuję się bardzo szczęśliwa, że ​​moje doświadczenia były tak pozytywne i mogę zachęcić inne kobiety w mojej sytuacji, aby również dla nich zobaczyły taką możliwość. Polecam klinikę moim przyjaciołom i rodzinie, nie tylko w Hiszpanii, ale także w Wielkiej Brytanii.Ogromne podziękowania dla Reproclinic i ich zespołu za dostarczenie wszystkiego, na co mogłem liczyć i więcej 🙂
F S
F S
04:08 15 Sep 23
Od samego początku Reproclinic była niezwykle szybka i dokładna, odpowiedziała całkowicie na wszystkie nasze pytania dotyczące oczekiwań, procesu i kosztów. Doktor Alicja wykazała się dużą wiedzą i profesjonalizmem. Reproclinic pomogła nam także w uzyskaniu pełnej recepty na wszystkie potrzebne leki przed wyjazdem z Hiszpanii, co było niezwykle pomocne przy powrocie do USA, gdzie wszystko jest znacznie bardziej skomplikowane.Dzięki całemu zespołowi Reproclinic mamy teraz śliczną, szczęśliwą córeczkę, która nie może się doczekać, aż wrócimy z Barcelony z rodzeństwem!
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️