Waginoplastyka w Turcji

cena waginoplastyka Turcja tanio 1
Napisany przez Manuella

Waginoplastyka w Turcji to zabieg odmładzający i napinający pochwę. Zapotrzebowanie na waginoplastykę rośnie z dnia na dzień w dziedzinie chirurgii plastycznej.

NajlepszaKlinika.com zapewnia informacje na temat waginoplastyki w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Ile kosztuje waginoplastyka w Turcji?

Średni koszt waginoplastyki w Turcji w Stambule wynosi €2,300. W zależności od Pani potrzeb, cena może wahać się od 2,000 euro do 2,600 euro.

ProceduraCena Turcja
Waginoplastyka2300 €

Co to jest waginoplastyka?

Waginoplastyka w Turcji to zabieg mający na celu odmłodzenie i zaciśnięcie pochwy. Zapotrzebowanie na waginoplastykę rośnie z każdym dniem w dziedzinie chirurgii plastycznej.

Pochwa jest funkcjonalnie głównym narządem rozrodczym. Jednakże, ponieważ pochwa jest podstawowym symbolem seksualności dla kobiet, oczekuje się, że jej wygląd będzie taki sam jak w młodości na wszystkich etapach życia.

Wygląd pochwy różni się w zależności od regionu geograficznego i czynników genetycznych, ale ma idealny wygląd, który wiele osób zaakceptowało. Idealny wygląd pochwy to zamknięta struktura, w której wargi wewnętrzne są zakryte przez wargi zewnętrzne.

 • Ciąża,
 • Poród,
 • Zmiany hormonalne,
 • Słaba tkanka pochwy,
 • Czynniki genetyczne lub zmiany związane z wiekiem

Deformacje zewnętrznych warg pochwy zaburzają estetykę pochwy i powodują, że wargi wewnętrzne są widoczne z zewnątrz.

Wnętrze warg sromowych może z czasem powiększyć się i zmienić kolor. Powiększone wewnętrzne wargi sromowe stają się wilgotne, co wpływa na higienę kobiet i może również prowadzić do pogorszenia estetyki. W szczególności po porodzie naturalnym i stosunku płciowym struktura pochwy i mięśnie pochwy mogą się powiększyć. Z czasem powiększenie to może mieć negatywny wpływ na przyjemność podczas stosunku.

Operacja waginoplastyki w Turcji

Operacje waginoplastyki w Turcji są zwykle wykonywane w znieczuleniu ogólnym. Jeśli pacjentka woli, można je również wykonać w znieczuleniu miejscowym.

Podczas operacji waginoplastyki pochwa, wargi sromowe wewnętrzne i wargi sromowe zewnętrzne są oceniane razem, a obszar problemowy jest identyfikowany, a następnie operowany. Często konieczna jest interwencja we wszystkich trzech obszarach.

Bardziej praktyczne pod względem powodzenia i planowania jest przeprowadzenie operacji od wewnątrz na zewnątrz.

 • Błona śluzowa pochwy jest usuwana podczas zwężania pochwy. Mięśnie leżące u podstawy są naprawiane, nadmiar błony śluzowej jest usuwany i tworzony jest idealny kształt i napięcie pochwy.
 • Następnie usuwany jest nadmiar na wewnętrznych wargach. Najważniejszą kwestią jest to, że usuwanie tkanki w okolicy łechtaczki jest bardzo dokładnie obliczone. Jeśli usunie się zbyt dużo tkanki, łechtaczka otworzy się całkowicie i może nawet dotykać bielizny, co może sprawić, że pacjentka poczuje się niekomfortowo. Zbyt małe usunięcie może powodować problemy z podnieceniem, ponieważ tkanka zamyka łechtaczkę.
 • Na koniec usuwane są wargi sromowe zewnętrzne. Celem jest nadanie zewnętrznym wargom sromowym pełniejszego kształtu. Zakrywając zarówno wewnętrzne wargi sromowe, jak i otwór pochwy, uzyskuje się zarówno estetyczne, jak i higieniczne warunki. Zewnętrzne wargi sromowe zwykle ulegają deformacji z powodu utraty objętości. Aby naprawić tę utratę objętości, kształt uzyskuje się za pomocą własnego tłuszczu pacjentki lub wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego.

Obserwacja pooperacyjna

Pacjentka pozostaje w szpitalu w noc operacji i jest wypisywana następnego dnia po wszystkich kontrolach pooperacyjnych. Waginoplastyka nie jest tak bolesną operacją, jak wiele osób sądzi.

Jeśli podczas operacji doszło do zwężenia pochwy, należy unikać stosunków seksualnych przez 3 tygodnie. Jeśli zwężenie pochwy nie zostało osiągnięte podczas operacji, należy unikać stosunków seksualnych przez dwa tygodnie.

Pacjentka może wziąć prysznic dwa dni po operacji. Zalecane są krótkie spacery w celu zmniejszenia obrzęku.

W zależności od zastosowanych metod i zakresu operacji, pacjent może wrócić do pracy od 3 do 5 dni po operacji.

Ogólnie rzecz biorąc, szwy wchłanialne są stosowane w operacjach chirurgii plastycznej w Turcji, więc nie jest konieczne ich usuwanie.

Labiaplastyka

Pochwa ma elastyczną i rozciągliwą strukturę i z różnych powodów mogą wystąpić problemy z jej zwiotczeniem, rozluźnieniem i przebarwieniami warg sromowych i obszaru wewnętrznego.

Jeśli wargi wewnętrzne przy wejściu do pochwy i wargi zewnętrzne tuż na zewnątrz pochwy zwisają, są asymetryczne lub większe niż normalnie, operacja wykonywana w celu naprawy deformacji warg pochwy nazywana jest labiaplastyką.

Dlaczego wargi sromowe ulegają deformacji?

U niektórych kobiet gwałtowne zmiany hormonalne w okresie dojrzewania mogą prowadzić do deformacji warg sromowych pochwy.

Przewlekłe infekcje pochwy mogą prowadzić do zmiany koloru i zaburzeń strukturalnych warg sromowych.

Asymetria warg sromowych jest zwykle widoczna od urodzenia, ale po okresie dojrzewania asymetria ta może stać się bardziej wyraźna i może również zacząć przeszkadzać danej osobie.

Operacja labioplastyki

Operacja labioplastyki trwa średnio około pół godziny.

Operacja jest zwykle wykonywana w znieczuleniu miejscowym. Na życzenie pacjentki można również zastosować znieczulenie ogólne.

Po zabiegu labioplastyki

 • Pacjentki mogą powrócić do normalnego życia natychmiast po operacji.
 • Po zabiegu labioplastyki należy unikać stosunków seksualnych przez średnio 3 tygodnie.
 • Zaleca się nie brać prysznica przez pierwsze dwa dni po operacji.
 • Lekarz szczegółowo wyjaśni metody higieny osobistej i czyszczenia.
 • Co do zasady, operacja labioplastyki wykorzystuje wchłaniane szwy, więc nie jest konieczne ich usuwanie.
 • Po procesie gojenia po operacji nie pozostanie żadna blizna i, o ile pacjentka tego nie powie, nikt nie zorientuje się, że była operowana.

Operacja waginoplastyki w Turcji jest wykonywana przez najbardziej doświadczonych lekarzy. Chirurgia plastyczna w Turcji ma wiele zalet. Niskie ceny, lekarze o międzynarodowej renomie, duże szpitale i atrakcje turystyczne to tylko kilka przykładów. Jeśli są Państwo zainteresowani poddaniem się operacji plastycznej w Turcji, prosimy o kontakt.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Manuella

Nazywam się Manuella Fiorentini. Jestem doświadczonym specjalistą ds. marketingu w branży urządzeń medycznych i farmaceutycznej. Dzięki ponad 7-letniemu doświadczeniu pracowałam na stanowiskach kreatywnych i strategicznych, opracowując kampanie marketingowe, wprowadzając produkty na rynek i organizując międzynarodowe konferencje.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️