Suba Dental

Suba Dental budapest węgry

Suba Dental specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej. Ta założona w 2015 roku certyfikowana klinika stomatologiczna znajduje się w Budapeszcie na Węgrzech. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę zabiegu za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wycenę. Szybka odpowiedź.

SubaDental, Budapeszt, Węgry 🥇🏆

Suba Dental, preferowane miejsce wyjątkowej opieki stomatologicznej w Budapeszcie na Węgrzech, zaprasza do odkrycia atmosfery przepełnionej życzliwością i życzliwością.

Zanurz się w świecie, w którym najnowsze osiągnięcia technologiczne są dostępne dla optymalnego komfortu. Starannie dobrane materiały stomatologiczne pochodzą od najlepszych międzynarodowych dostawców, w tym z Europy Zachodniej, Stanów Zjednoczonych i Japonii.


Specjalizacja kliniki :

Chirurgia stomatologiczna
Implanty stomatologiczne
All-on-4
Korony dentystyczne
Wybielanie zębów
Invisilign

Suba Dental oferuje Państwu :

Darmowe Wifi
Przewodnik turystyczny
Transfer dokumentacji medycznej
Usługi tłumaczeniowe


Miasto: Budapeszt – Kraj: Węgry – Rok założenia: 2015
Akredytacja: Nieznany – Język urzędowy/języki urzędowe: angielski, francuski, hiszpański, włoski, niemiecki, węgierski


Suba Dental, Państwa referencyjna klinika stomatologiczna, jest idealnie zlokalizowana w samym sercu wspaniałej zielonej okolicy Rózsadomb. Do tego nowoczesnego i wyrafinowanego gabinetu mogą Państwo z łatwością dojechać zarówno samochodem, jak i różnymi środkami transportu publicznego.

Zapraszamy do klimatyzowanej poczekalni wyposażonej w telewizor, łącze Wi-Fi i dyskretną muzykę, która zapewni Państwu przyjemne i relaksujące chwile. Suba Dental zapewnia, że Państwa doświadczenie jest tak komfortowe, jak to tylko możliwe, od momentu przybycia.


Recenzja Suba Dental

Alexandra Zsófia Halmen
Alexandra Zsófia Halmen
15:13 10 Feb 24
W porównaniu do dentysty jest to niezwykle przyjemne miejsce. Zabieg przeprowadziliśmy u młodej lekarki, dr Kristen Kápolnai, a wybielanie musieliśmy przeprowadzić w kilku etapach, dlatego spotkaliśmy się kilka razy. Był bardzo uprzejmy, powiedział mi, co będzie się działo podczas podróży. Dostałem też piłeczkę antystresową, to pewne, a raz asystent nawet puścił moją ulubioną muzykę, żeby mnie odwrócić. Pracują, stosując uczciwe ceny i przyjazne podejście do klienta. Mogę tylko polecić to miejsce!
Csaba J
Csaba J
09:42 03 Feb 24
Do Suba Dental chodzę od wielu lat. Na gości czekają przyjazne asystentki, miła atmosfera i nowoczesny sprzęt. Moim lekarzem jest dr Tibor Pálóczi, z którym leczę się od 15 lat. Miło jest widzieć i doświadczać za każdym razem, gdy wykonuje zdeterminowaną, profesjonalnie nienaganną pracę.
Krisztán Juhász
Krisztán Juhász
19:16 22 Nov 23
Moim lekarzem był dr Máté Salga. Słyszałem już o nim dobre rzeczy, więc tam pojechałem. Jest świetnym specjalistą, a jego cierpliwość jest nieograniczona. Pani asystentka również była bardzo wykwalifikowana i miła. Wyszedłem z pozytywnym doświadczeniem! Mogę tylko polecić to wszystkim!
Richárd Szeghalmi
Richárd Szeghalmi
18:14 09 Oct 23
Jestem stałym pacjentem. Do Suba Dental chodzę od około 6 lat na różne zabiegi stomatologiczne. O firmie mogę powiedzieć tylko najlepiej. Chciałbym podkreślić dr Kristen Kápolnai, która pracuje niezwykle precyzyjnie, bardzo ostrożnie i z maksymalną empatią. Pacjent jest absolutnie w centrum uwagi. Pracują z najnowszą technologią i najnowocześniejszymi maszynami dentystycznymi. Osobiście podczas zabiegów odczuwałem minimalny ból. Zadań było jednak wiele, od prostych wypełnień, przez kanały korzeniowe, po usuwanie kamienia nazębnego i ekstrakcję zęba.Dlatego gorąco polecam każdemu, kto chce bezstresowo chodzić do dentysty!
Antónia Kiss
Antónia Kiss
17:10 09 Nov 23
W klinice panuje bardzo przyjemna i relaksująca atmosfera. Moim lekarzem został dr Máté Salga. Udało mu się uratować dwa moje zęby, on i jego asystentka stomatologiczna charakteryzują się dużą wiedzą i precyzją.Z każdym problemem stomatologicznym zwracam się tutaj z największą pewnością, z całego serca polecam każdemu gabinet.
Viktor Boros
Viktor Boros
15:55 04 Aug 23
Odkąd tu przyjechałam, przestałam bać się dentystów i przekonałam się, że zabiegi mogą być bezbolesne. Bardzo ładna, czysta klinika z doskonałymi dentystami. Chciałbym podkreślić życzliwość i profesjonalizm dr Kristen Kápolnai.
arpad drotar
arpad drotar
17:12 24 Jul 23
Drogi Suba Dental!Zazwyczaj żadna interwencja medyczna nie jest moją ulubioną, zwłaszcza stomatologiczna. Z tego powodu szczególnie doceniam troskliwą opiekę, którą już kilka razy otrzymałem od dr Pálóczi w związku z moimi różnymi problemami stomatologicznymi. Z czystym sumieniem polecam Pana doktora wszystkim, którzy oczekują wysokiej jakości, rzetelnej opieki.
Debre Zoltan
Debre Zoltan
18:29 08 Aug 23
Z czystym sumieniem mogę polecić Suba Dental, zwłaszcza tym, którzy bardzo boją się dentysty. Jeden z moich zębów mądrości stał się tak zaogniony, że musiałem natychmiast udać się do dentysty, z trudem mogłem otworzyć usta. Doktor Suba Csongor wykonał fachową robotę, operował zaogniony ząb, tak że nic nie czułem, ale wcześniej strasznie bolało, więc trochę się denerwowałem ekstrakcją zęba. Cały proces był absolutnie wesoły, nawet żartowaliśmy podczas ekstrakcji zęba. Bardzo się zdziwiłam, że w miejsce zęba wszczepił osocze z mojej własnej krwi, co teoretycznie znacznie przyspiesza proces gojenia. Po kilku dniach wyglądało to tak, jakby do ekstrakcji zęba nigdy nie doszło. Dziękuję bardzo!
Anna Bettina Molnár
Anna Bettina Molnár
07:56 18 Apr 24
Byłem w klinice kilka razy (w ciągu roku) - na ortodoncji, usuwaniu kamienia nazębnego, ekstrakcji zębów mądrości, plombach - dzięki temu poznałem dokładnie zespół kliniki, który zawsze był bardzo miły i profesjonalny . Bez wyjątku wyszłam z kliniki zadowolona i pozytywnie, to zasługa atmosfery, profesjonalnych zabiegów i uczciwych cen.Doktor Suba Csongor usunął trzy zęby mądrości, z czego dwa były bardziej skomplikowane niż zwykła ekstrakcja. Pan Doktor to wybitny profesjonalista, bezpośredni i życzliwy, za każdym razem tworzący pozytywną atmosferę.Szczerze polecam każdemu klinikę!
Dániel Dorogi
Dániel Dorogi
09:51 04 Mar 24
Do doktora Máté Salgi chodzę na leczenie od ponad roku. Jest to młody, uważny i dokładny profesjonalista, bez przesady dołożył wszelkich starań, aby uratować mój zepsuty ząb pod dziąsłem. Jestem wdzięczna za pomoc, z całego serca polecam Doktora każdemu! 🙂
Katalin Szabados
Katalin Szabados
14:21 18 Mar 24
Do doktora Suba Csongora chodzę od 15 lat, teraz moja córka przeszła u niego także dwie poważne operacje zęba mądrości. Możemy powiedzieć tylko najlepsze. Jest niezwykle empatycznym, miłym i niezwykle dobrym specjalistą. Nigdy nie pojechalibyśmy nigdzie indziej.
victory tersec
victory tersec
16:29 21 Mar 24
Wyrywałem dolny ząb mądrości u Csongora, który wyleczył go bardzo dokładnie, za rozsądną cenę i przy niewielkim bólu. Doceniam również Waszą wytrwałość, ponieważ operacja trwała prawie półtorej godziny ze względu na skomplikowany wzrost mojego zęba. Rana zagoiła się łatwo i szybko. Jeszcze raz dziękuję za pomoc. 🙂
Ria Nyisztor
Ria Nyisztor
16:58 16 Mar 24
Sumienność, nieskończona cierpliwość i życzliwość doktora Máté Salgi wobec pacjentów są wzorowe. Trzy razy próbowałam ratować nieudane wypełnienie u innego dentysty, niestety skończyło się to leczeniem kanałowym i wypełnieniem korzenia z powodu jałowego zapalenia nerwów. Interwencje przeprowadzono precyzyjnie i w spokojnych warunkach. Już dawno nie spotkałam się z tak sumiennym, regularnym leczeniem.
Chafai Zedira
Chafai Zedira
18:48 13 Mar 24
Jestem bardzo zadowolony z usług stomatologicznych jakie tu otrzymałem. Personel był profesjonalny, ciepły i uważny na moje potrzeby od chwili przyjazdu. Doktor Suba poświęciła czas na wyjaśnienie każdego etapu procesu i upewniła się, że czuję się komfortowo przez cały czas leczenia. Jestem na drugim etapie ostatniego zabiegu i gorąco polecam tę klinikę stomatologiczną każdemu, kto szuka wysokiej jakości opieki w przyjaznej atmosferze. Wielkie podziękowania dla całego zespołu za wspaniałą pracę!
Tamás Gál
Tamás Gál
10:19 16 Feb 24
Moje doświadczenia dotyczące wiedzy, humoru, życzliwości i życzliwości doktora Suby oraz atmosfery panującej podczas zabiegu są pozytywne. Poleciłbym to każdemu.
Inga Zalewska
Inga Zalewska
12:05 19 Sep 23
Szukałem kliniki, która wykonałaby mi operację implantologiczną i jestem bardzo, bardzo szczęśliwy, że znalazłem i nawiązałem kontakt z Suba Dental. Komunikowaliśmy się e-mailem i byłem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu, z jakim wszystko zostało załatwione. Na podstawie moich celów i zdjęć rentgenowskich otrzymałem plan leczenia i cenę. Zespół zaoferował także pomoc w znalezieniu zakwaterowania oraz zadbał o mój transfer z i na lotnisko. Doktor Suba przeprowadził mój zabieg i był niesamowity i niesamowicie profesjonalny. Podczas mojej wizyty wykorzystano najnowsze technologie i najnowocześniejszy sprzęt. Zdecydowanie będę polecał Suba Dental moim przyjaciołom i każdemu, kto szuka wysokiej jakości usług stomatologicznych.
Chris Parrish
Chris Parrish
15:25 20 Sep 23
Moja żona i ja przyjechaliśmy z USA, aby wszczepiła jej implanty dentystyczne. Towarzyszyłem jej, pomagając jej w powrocie do zdrowia. Była niezwykle usatysfakcjonowana wysokim poziomem profesjonalizmu doktora Suby i jego personelu. Ponieważ miałem termin okresowego sprzątania, doktor Suba był w stanie mnie przyjąć. Mam 57 lat i od 10 roku życia regularnie poddaję się czyszczeniu co pół roku i mogę bez wątpienia powiedzieć, że moje sprzątanie było najlepsze, jakie kiedykolwiek doświadczyłam. Eva przeprowadziła dokładne i bezbolesne oczyszczenie. Moje zęby nigdy nie wyglądały lepiej! Doktor Suba korzystał z najnowocześniejszego sprzętu rentgenowskiego. Jego zaplecze jest lepsze niż jakiekolwiek, jakiego doświadczyłem gdziekolwiek na świecie. A jego ceny są rozsądne. Z przyjemnością mogę bez zastrzeżeń polecić doktora Subę i jego praktykę. Dziękuję Doktorze Suba i Pani Ewie!Chrisa Parrisha
Next Reviews

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️