Ivf Donostia

Ivf Donostia San Sebastián klinika 1

Ivf Donostia specjalizuje się w MAP / IVF. Założona w 2013 roku, ta certyfikowana klinika znajduje się w San Sebastian, Hiszpania. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o ceny operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną diagnozę wstępną. Szybka odpowiedź.

IVFDonostia, San Sebastian, Hiszpania

Ivf Donostia (Instituto Vasco de Fertilidad) został zainaugurowany w lutym 2015 r., a na jego czele stoi Yosu Franco, doktor biologii molekularnej. Ponadto ten prywatny podmiot należy do centrum Onkologikoa’s Logik. FIV Donostia przeprowadza różne zabiegi związane ze wspomaganym rozrodem. Ponadto zespół FIV Donostia składa się z grupy profesjonalistów z dużym doświadczeniem w dziedzinie zdrowia kobiet.

Jeśli potrzebuje Pani informacji na temat dojazdu do kliniki, zarówno transportem publicznym, jak i prywatnym, może Pani skorzystać z tego linku. FIV Donostia posiada gabinety ginekologiczne z kameralnymi salami do badań. Zgodnie z informacjami opublikowanymi na stronie internetowej, IVF jest wyposażony w ultrasonografy E-Cube 15 Platinum i ekran, który pozwala pacjentom obserwować proces.

Zarówno laboratorium andrologiczne, jak i laboratorium IVF posiadają niezbędny sprzęt do przeprowadzania wszystkich zabiegów, które oferują swoim pacjentom. W szczególności, zgodnie z informacjami dostarczonymi przez IVF, laboratorium IVF posiada inkubator Geri z systemem Eeva, który umożliwia monitorowanie zarodków i nieinwazyjną analizę najlepszych zarodków do transferu. Posiada również system mikromanipulacji Integra 3. Sala operacyjna znajduje się naprzeciwko laboratorium IVF.

Ponadto obok sali operacyjnej znajdują się indywidualne sale pooperacyjne. Pokoje te nie posiadają prywatnej łazienki. IVF twierdzi również, że godziny otwarcia są od poniedziałku do piątku, chociaż soboty i niedziele są również dostępne dla zabiegów, które tego wymagają. Jednak nie wszystkie te informacje mogły zostać zweryfikowane przez specjalistów ORG ds. wspomaganego rozrodu”.


Specjalizacja kliniki :

MAP / IVF
Test na obecność przeciwciał przeciwplemnikowych
Sztuczna inseminacja
Wspomagane wylęganie PMA
Transfer zarodków
Mrożenie oocytów
Pobieranie oocytów
Zamrażanie zarodków
Transfer zarodka
Kaniula do transferu zarodków
Embrioskop
Testy płodności dla kobiet
Ocena płodności
USG pęcherzyków jajnikowych
Badanie hormonalne
Histerosalpingografia
IVF – zapłodnienie in vitro
ICSI – wewnątrzcytoplazmatyczne wstrzyknięcie plemnika
Konsultacja IVF
MACS – Immunomagnetyczna Selekcja Komórek Macierzystych
Stymulacja jajników
PCT – test postkoitalny
PGD – diagnostyka preimplantacyjna
Leczenie wytrysku wstecznego
Spermogram
Test fragmentacji DNA plemników
Zamrażanie nasienia
Cewnikowanie jajowodów

Usługi

Transfer na lotnisko
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacje hotelowe
Usługi tłumaczeń ustnych
Przewodnik turystyczny
Rezerwacja taksówek
Konsultacje internetowe
Parking
Apteka
Telefon w pokoju
Pokoje prywatne
Restauracja
Telewizor w pokoju


Miasto: San Sebastián – Kraj: Hiszpania – Rok założenia: 2013
Akredytacja: Brak informacji – Język(i) mówiony(e): hiszpański, angielski, francuski


Recenzje Ivf Donostia

Tiphaine Tilly
Tiphaine Tilly
08:33 16 Jul 23
Wybraliśmy klinikę Ivf Life po wielu niepowodzeniach we Francji i za radą naszego francuskiego Ginekologa.Od pierwszego kontaktu telefonicznego (dzięki Jean Philippe Mouhica) było oczywiste, że dokonaliśmy właściwego wyboru.Mamy doskonałe wspomnienia z ogólnego zarządzania kursem. Zawsze dobrze przyjmowany.Wszystko było idealne i bardzo dobrze zorganizowane.Wielkie podziękowania dla dr Pereza, dr Santolarii za ich skuteczność i profesjonalizm, bez których nic by się nie wydarzyło.Cristinie, mojej doradcy, która była tam, aby odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania, dziękuję za jej życzliwość, dyspozycyjność i profesjonalizm.Pielęgniarkom i całemu zespołowi IVF San Sebastian.Dziś jestem w 9 tygodniu ciąży, dzięki Wam zrealizowaliśmy nasze życzenie i projekt.Tiphaine i Julien
L. Oth.
L. Oth.
17:15 30 Aug 23
Po latach niepowodzeń we Francji i pierwszym zapłodnieniu in vitro w innej klinice w Bilbao, gdzie byliśmy więcej niż rozczarowani, zdecydowaliśmy się powierzyć ostatnią szansę klinice IVF w Donosti. I tym razem nie żałuje! Co za wspaniały zespół! Ciepłe, troskliwe powitanie i od razu poczuliśmy, że każdy chce znaleźć rozwiązanie i nam pomóc! Ogromne podziękowania dla Ségolène, naszego pierwszego kontaktu, gdy skontaktowaliśmy się z kliniką: co za uprzejmość! Zawsze empatyczny i pozytywny, tak jak Naroa, z którym rozmawialiśmy przez resztę podróży! Naroa zawsze była przy nas, odpowiadała na nasze pytania i wątpliwości. Oczywiście wielkie podziękowania dla lekarzy, którzy również nas obserwowali, lekarzy Rodrigueza i Albisu. Pielęgniarki i technicy laboratoryjni również, zawsze gościnni i mili.Dzięki wam wszystkim, czekamy dzisiaj na szczęśliwe wydarzenie i jesteśmy wam wdzięczni do końca życia. Jesteście świetnym zespołem!
Lauren Gibellino
Lauren Gibellino
19:42 28 Sep 23
Bardzo dziękujemy donostii zajmującej się in vitro, a w szczególności Naroa, która towarzyszyła nam podczas naszej podróży. Gorąco polecamy tę klinikę za ciepłe przyjęcie i nieustanną, spersonalizowaną opiekę.Bardzo ludzki i empatyczny zespół!Dziękujemy, że pomogliście nam spełnić nasze marzenie!Lauren i Claire
Mónica García Rocha
Mónica García Rocha
20:48 19 Sep 23
Nasza córka urodziła się 3 miesiące temu i nie mogę powiedzieć nic poza tym, że IVF przebiegło u nas bez zarzutu. Próbowaliśmy dwa razy i nie wyszło, zrobiliśmy 6 miesięczną przerwę i za trzecim razem był urok! Podczas tego oczekiwania byłem bardzo przytłoczony i doceniłem empatię doktora Péreza oraz rozmowę wideo, którą przeprowadziliśmy, aby wyjaśnić możliwości…Personel jest bardzo przyjazny i zawsze uważny, zapewnia nienaganne wsparcie i obserwację (mieszkam we Francji) na odległość, dziękuję Lucii, naszej rozmówczyni, za jej cierpliwość i troskę w odpowiedziach!Dziękuję całemu zespołowi! Uściski od matek Ainhoa!
Sophie Haghighi
Sophie Haghighi
17:07 29 Sep 23
W 100% polecam tę wspaniałą klinikę
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️