Dr Hussein Labib Dental Clinic

Dr Hussein Labib Klinika stomatologiczna Dubaj klinika 1

Dr Hussein Labib Dental Clinic specjalizuje się w opiece stomatologicznej. Ta założona w 1998 roku klinika z certyfikatem ISO 9001:2008 znajduje się w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę zabiegu za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Klinika stomatologiczna Dr. Hussein Labib, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Klinika stomatologiczna Dr. Hussein Labib została założona w 1998 roku i oferuje najnowocześniejsze leczenie stomatologiczne przy użyciu najnowszych technologii w ciepłym i komfortowym otoczeniu. Zapewnia swoim klientom niemal każdą usługę stomatologiczną, jakiej mogą potrzebować.

Personel to grupa wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy są zaangażowani w zapewnienie wszystkim swoim pacjentom bezbolesnego leczenia najwyższej jakości.

Aby wspierać misję kliniki polegającą na zapewnianiu nowoczesnego i innowacyjnego leczenia stomatologicznego, wszyscy pracownicy służby zdrowia aktywnie uczestniczą w seminariach, konferencjach i warsztatach na całym świecie, podkreślając najnowsze trendy w stomatologii.


Specjalizacja kliniki :

Opieka stomatologiczna
Rentgen stomatologiczny
Wypełnianie zębów
Ekstrakcja zębów
Czyszczenie zębów
Rekonstrukcja koronowo-więzadłowa
Ekstrakcja zębów mądrości
Ekstrakcja zęba
Leczenie kanałowe
Apikoektomia
Licówki stomatologiczne
Wybielanie zębów
Korona dentystyczna
Implant stomatologiczny
Przeszczep kości
Konsultacja w zakresie stomatologii estetycznej
Przegląd stomatologiczny
Konsultacja stomatologiczna

Usługi

Bezpłatne Wi-Fi
Telefon w pokoju
Telewizor w pokoju


Miasto: Dubaj – Kraj: Zjednoczone Emiraty Arabskie – Założony w 1998 r
Akredytacja: ISO 9001:2008 – Język(i): Arabski, Angielski, Turecki


Opinie o Dr. Hussein Labib Dental Clinic

Nouman Khalid
Nouman Khalid
13:22 19 Jul 22
Bardzo miły lekarz, poinstruował mnie o zębie mądrości i po wizycie u tego doktora czuję się bardzo zrelaksowany.Gorąco polecam przy każdym leczeniu stomatologicznym
inas hussein
inas hussein
07:15 04 Nov 23
Chciałbym podzielić się swoim doświadczeniem ze wszystkimi, aby każdy mógł skorzystać z tej wspaniałej i godnej zaufania pracyDoktor Hussein jest jednym, jeśli nie najlepszym w mieście. Jest moim lekarzem rodzinnym od ponad 20 latJest zawodowym dyktatorem o profilu cieszącym się dobrą opinią wśród moich małych. Dzieciak, był niesamowity, przekonałem ją w ciągu minuty, a ona poprosiła o usunięcie zęba. Zawsze jesteśmy zadowoleni z tego doświadczenia, dzięki lekarzowi i dzięki za zespół, kocham cię
Hala Abdelkhalek
Hala Abdelkhalek
17:33 18 Jul 23
Najlepszy dentysta, jaki kiedykolwiek istniał! Idę do, zawsze. Leczę się tam od prawie 15 lat. Dr Hussien jest naprawdę jedyny w swoim rodzaju. Jest nie tylko moim dentystą, ale niewątpliwie przyjacielem, któremu mogę się zwierzyć w każdej sprawie. Jeśli nie masz pewności lub boisz się zrobić coś z zębami, dr Hussien jest właściwym rozwiązaniem. Życzę mu wszystkiego najlepszego i dalszych sukcesów!
Himaz
Himaz
16:17 12 Jul 23
Niedawno miałam przyjemność odwiedzić klinikę dentystyczną Dr Hussien Labib, która przerosła wszelkie moje oczekiwania. Od momentu przekroczenia progu wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Ogólne wrażenia były znakomite, a ja wyszedłem z pięknym uśmiechem i nowym uznaniem dla opieki stomatologicznej.W klinice zastosowano zaawansowaną technologię, a obsługa klienta była wyjątkowa. Gorąco polecam tę klinikę za znakomitą opiekę dentystyczną w przyjaznej atmosferze.
Kalashnikov
Kalashnikov
12:02 14 Aug 23
Od kilku lat odczuwam ból zęba spowodowany jedzeniem czegokolwiek słodkiego. po wizycie w tej klinice i podczas pierwszej wizyty ból zniknął :D. Teraz mogę cieszyć się słodyczami bez obaw o ból.Bardzo dziękuję.
Sabeel Khan
Sabeel Khan
10:43 04 Sep 23
Bardzo profesjonalna klinika stomatologicznaWielki DoktorKlinika znajduje się na terenie centrum handlowego, dostępny jest duży parkingŁatwy dostępŚwietna higienaProfesjonalny personel
Totty Fr
Totty Fr
12:00 01 Oct 23
To zdecydowanie najlepsza klinika dentystyczna w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jest szybko, nowocześnie i warto. Chcę pogratulować doktorowi Hussienowi jego ciężkiej pracy i poświęcenia. Wykonał absolutnie świetną robotę i ma delikatne dłonie. Prawie nie czułem bólu. Niesamowity lekarz, niesamowita klinika. Zdecydowanie powinieneś spróbować!
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️