Eugin – Madryt

Eugin Madrid Madrid clinic 1

Eugin – Madryt specjalizuje się w MAP / IVF. Ta założona w 1999 roku klinika z certyfikatem ISO i EU Tissue Directive znajduje się w Madrycie w Hiszpanii. Proszę zobaczyć opinie klientów, zdjęcia przed/po i zapytać o cenę zabiegu za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

Eugin, Madryt, Hiszpania

Eugin Madrid to klinika wybierana przez europejskie kobiety, z ośrodkami w Madrycie i Barcelonie (Hiszpania), Modenie (Włochy) i Kopenhadze (Dania).

Hiszpańskie prawo zezwala wszystkim kobietom na dostęp do zabiegów wspomaganego rozrodu, niezależnie od ich stanu cywilnego czy orientacji seksualnej. Włoski zespół przeprowadza te zabiegi w Barcelonie. W Hiszpanii oddawanie nasienia jest aktem altruistycznym i anonimowym.

Dawcami są młodzi mężczyźni, którzy przechodzą rygorystyczne badania medyczne i psychologiczne, po których dopuszczanych jest tylko 10% kandydatów.

Klinika Eugin Madrid jest prawnie odpowiedzialna za znalezienie najbardziej odpowiedniej osoby dla kobiety lub pary, która otrzyma dawstwo. Jedna europejska kobieta na trzynaście wybiera klinikę EUGIN, co czyni ją jednym z wiodących ośrodków w Europie.

W niektórych krajach jest to pierwsza opcja leczenia wspomaganego rozrodu. Nasze statystyki są powyżej średniej i opierają się na dużej liczbie przypadków. Niemal każdego miesiąca zwiększamy wskaźnik powodzenia każdego zabiegu.


Specjalizacja kliniki :

MAP / IVF
Badanie przeciwciał przeciwplemnikowych
Sztuczna inseminacja
Wspomagane wylęganie PMA
Transfer zarodków
Zamrażanie oocytów
Pobieranie oocytów
Zamrażanie zarodków
Transfer zarodka
Kaniula do transferu zarodków
Embrioskop
Testy płodności dla kobiet
Ocena płodności
USG pęcherzyków jajnikowych
Badanie hormonalne
Histerosalpingografia
IVF – zapłodnienie in vitro
ICSI – wewnątrzcytoplazmatyczne wstrzyknięcie plemnika
Konsultacja IVF
MACS – selekcja komórek immunomagnetycznych
Stymulacja jajników
PCT – test postkoitalny
PGD – diagnostyka preimplantacyjna
Leczenie wytrysku wstecznego
Spermogram
Test fragmentacji DNA plemników
Zamrażanie nasienia
Cewnikowanie jajowodów

Eugin Madrid oferuje Państwu :

Transfer z lotniska
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacje hotelowe
Usługi tłumaczeniowe
Przewodnik turystyczny
Rezerwacja taksówek
Konsultacje internetowe
Parking
Apteka
Telefon w pokoju
Pokoje prywatne
Restauracja
Telewizor w pokoju


Miasto: Madryt – Kraj: Hiszpania – Założenie: 1999
Akredytacja: ISO i dyrektywa UE w sprawie tkanek – Języki: hiszpański, angielski, francuski


Recenzja Eugin Madrid

Sisi Ben
Sisi Ben
10:10 09 May 23
Świetnie!Niesamowity zespół.Doskonała komunikacja i wsparcie.Polecam.
gema muñoz-torrero castaño
gema muñoz-torrero castaño
14:51 08 Nov 22
Jestem bardzo zadowolona z kliniki, leczy zawsze ten sam lekarz, personel kliniki jest bardzo ludzki i bardzo miły. Ginekolog (sanitarny) prowadzący ciążę powiedział mi, że to jedna z najlepszych klinik i mogę to potwierdzić.Polecam.Dziękuję za pomoc w spełnieniu mojego marzenia i zostaniu mamą.
Marta Díaz Sánchez
Marta Díaz Sánchez
21:25 24 Nov 22
Klinika, która od roku spełnia marzenia wielu osób, w tym kilku znajomych. A co najlepsze: humanitarne i profesjonalne traktowanie całego zespołu oraz wspaniała praca wykonywana w laboratorium. Wysoce polecany.
Tatiana Galvis
Tatiana Galvis
15:09 05 Jan 23
Jesteśmy zadowoleni z uwagi i opieki, jaką otrzymaliśmy w Klinice. Cały personel, od recepcji, pielęgniarek, embriologów i personelu medycznego, jest niezwykle przyjazny i ciepły w kontaktach. Robią wszystko, co w ich mocy, aby ułatwić ci proces. Bardzo podobało mi się, że nie generują fałszywych oczekiwań co do wyników i jasno do Ciebie mówią, odpowiadają na Twoje pytania i są uważni na wszelkie potrzeby swoich pacjentów. Specjalne podziękowania dla mojej ginekolog Alexandry Izquierdo, w stosunku do której od pierwszej chwili poczułam empatię. Jeszcze raz dziękujemy i poinformujemy Państwa o wynikach.
Maria Dolores Perez
Maria Dolores Perez
14:01 29 Apr 23
Mam najlepsze doświadczenia z Eugin Madrid, jego profesjonalistami, sposobem pracy, zapleczem, a przede wszystkim wynikami. Dlatego chciałbym podzielić się doświadczeniem. Zacznę od tego, że piszę te słowa patrząc na moje drogie dziecko, które urodziło się wczoraj i napełniło mnie szczęściem.Moja przygoda z Euginem zaczęła się 5 lat temu w Barcelonie, kiedy tam mieszkałem. Zdecydowałam się na witryfikację oocytów na wypadek, gdybym kiedyś ich potrzebowała, a koleżanka powiedziała mi o tej klinice. Poszedłem do kilku, aby poprosić o wycenę i przeprowadzić wywiady, a wyceny były podobne, ale przekonała mnie jasność i przejrzystość dr Marty Trullenque z Eugin. Proces przebiegał świetnie, ale w trakcie musiałem przenieść się do Madrytu do pracy, a oni dali mi wszystkie udogodnienia, abym mógł go dokończyć i przeprowadzić tutaj ekstrakcję i zeszklenie.Po 5 latach zdecydowałam, że zostanę mamą i użyję zeszklonych oocytów. Odwiedziłem ponownie kilka klinik, mieszkając teraz w Madrycie, i po raz kolejny wydało mi się, że przy podobnych budżetach Eugin jest lepszy. Poszedłem do przodu z nimi i pracowała ze mną dr Elena Izquierdo, bardzo empatyczna, jasna i przejrzysta osoba, która towarzyszyła mi przez cały proces. Muszę podkreślić, że kiedy dzwoniłam lub pisałam do pielęgniarek, które są również bardzo profesjonalne i bliskie, bardzo mi się podobało, że osoba odpowiedzialna za obszar zajmujący się tym konkretnym problemem natychmiast się ze mną kontaktowała. Czy była to sama Pani Doktor, Dyrektor Laboratorium czy ludzie z Działu Dopasowań. To znacznie ułatwiło mi śledzenie i jasne zrozumienie wszystkiego, ponieważ pomogły mi odpowiedzieć na wszystkie pytania, które chciałem (oczywiście w procesie IVF pojawiają się tysiące wątpliwości). I na ogół są dość zwinni w odpowiadaniu.Historia kończy się udaną ciążą za pierwszym razem i porodem, który miał miejsce wczoraj. Mój mały jest zdrowy, jest cenny, a ja jestem szczęśliwa. Gorąco polecam Eugin Madrid (również Eugin Barcelona) zarówno w zakresie witryfikacji, jak i IVF.
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️