Jordan University Hospital

Jordański Szpital Uniwersytecki Amman klinika 1

Jordan University Hospital specjalizuje się w chirurgii kosmetycznej i MAP / IVF. Założona w 1994 roku, ta certyfikowana klinika znajduje się w Ammanie w Jordanii. Proszę zapoznać się z opiniami klientów, zdjęciami przed/po i cenami operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną wstępną diagnozę. Szybka odpowiedź.

JordańskiSzpital Uniwersytecki, Amman, Jordania

Jordan University Hospital (JUH) jest wiodącym szpitalem klinicznym w Jordańskim Królestwie Haszymidzkim. Jako lider, JUH jest również pierwszym szpitalem w regionie arabskim, drugim na Bliskim Wschodzie i osiemnastym na świecie, który otrzymał akredytację Joint Commission International (JCI).

Przez cztery dekady swojego istnienia, JUH dążyło do zapewnienia szlachetnego przesłania i jasnej wizji, opartej na opiece nad pacjentem, dla Jordańczyków, Arabów i obywateli sąsiednich krajów. JUH ma również jasne cele skoncentrowane na zapewnieniu ogólnej i specjalistycznej opieki medycznej, rozwoju badań naukowych i medycznych oraz szkoleniu studentów wydziałów zdrowia Uniwersytetu Jordańskiego oraz innych jordańskich i arabskich uniwersytetów w dziedzinie medycyny, stomatologii, pielęgniarstwa, farmacji, nauk rehabilitacyjnych i innych dziedzin związanych ze zdrowiem. Ponadto JUH oferuje szkolenia techniczne i kwalifikacje wymagane do wykonywania zawodów medycznych i paramedycznych na poziomie krajowym i arabskim.

Mamy przyjemność zaoferować Państwu, za pośrednictwem tej strony internetowej, informacje na temat szpitala, jego rozwoju, wizji, misji, celów oraz specjalistycznych usług medycznych świadczonych pacjentom i odwiedzającym.

W tym prestiżowym instytucie medycznym zadbaliśmy o to, aby wszystkie oddziały i jednostki były wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia i sprzęt medyczny. UJH zapoczątkował wiele zabiegów chirurgicznych i medycznych, w tym chirurgiczne leczenie padaczki, operacje guzów mózgu i malformacji naczyniowo-mózgowych, implanty ślimakowe, operacje wad wrodzonych u dzieci, chirurgia plastyczna, przeszczepy szpiku kostnego u dzieci i dorosłych, endoskopia kapsułkowa przewodu pokarmowego, laparoskopowa chirurgia bariatryczna i urządzenia do liposukcji, leczenie niepłodności i zapłodnienie in vitro oraz leczenie ciąż wysokiego ryzyka. Szpital utworzył również laboratorium zaburzeń snu i oddział psychiatryczny.

UJH obejmuje wszystkie główne specjalizacje oraz subdyscypliny medyczne i kliniczne zawierające (64) różne specjalizacje. Wykonuje również około dwudziestu tysięcy operacji chirurgicznych rocznie, a także leczy ponad pół miliona pacjentów rocznie. Szpital poświęcił wiele uwagi wartości turystyki medycznej dla pacjentów arabskich i niearabskich, których liczba wynosi około dziewięciu tysięcy rocznie z ponad 25 narodowości.

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na opiekę zdrowotną zarówno na poziomie krajowym, jak i arabskim, a także wkładem szpitala we wspieranie jordańskiego systemu opieki zdrowotnej w dziedzinie turystyki medycznej, utworzono nową sekcję prywatnych apartamentów. Składa się ona z (20) prywatnych apartamentów i (3) apartamentów królewskich z wysokiej jakości usługami medycznymi i hotelowymi.

Naszym obowiązkiem i zobowiązaniem jest zapewnienie naszym pacjentom najlepszych usług medycznych na poziomie oferowanym przez najlepsze szpitale na świecie. Wysiłki te zaowocowały przyznaniem szpitalowi wielu krajowych i globalnych akredytacji za jakość i wyróżniającą się obsługę.

Ostatnio JUH otrzymał akredytację od Joint Commission International (JCI), a także otrzymał ponowną certyfikację od Międzynarodowej Organizacji Normalizacyjnej, Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli (HACCP) oraz Rady Akredytacyjnej Opieki Zdrowotnej (HCAC), z których wszystkie są medalami honorowymi i zachętą dla szpitala do kontynuowania drogi do doskonałości “.


Specjalizacja kliniki :

Chirurgia estetyczna
Rekonstrukcja piersi
Otoplastyka
Plastyka nosa
Leczenie blizn
Plastyka brzucha

MAP / IVF
Sztuczne zapłodnienie
Zamrażanie komórek jajowych
Zamrażanie zarodków
Ocena płodności
Testy hormonalne
IVF – zapłodnienie in vitro
Konsultacja IVF
Konsultacje w zakresie medycyny reprodukcyjnej

Jordan University Hospital oferuje Państwu :

Zakwaterowanie rodzinne
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacje hotelowe
Usługi tłumaczeniowe
Usługi pralnicze
Transfer dokumentacji medycznej
Pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych
Konsultacje internetowe
Parking
Apteka
Telefon w pokoju
Pokoje prywatne
Rehabilitacja
Środki ostrożności dotyczące żywności
Usługi tłumaczeniowe
Telewizor w pokoju


Miasto: Amman – Kraj: Jordania – Rok założenia: 1994
Akredytacja: Nieznany – Język(i) używany(e): Angielski

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️