Ginemed

Klinika Ginemed Seville 1

Ginemed specjalizuje się w MAP / IVF. Ta założona w 1998 roku klinika z certyfikatem ISO 9001:2000 znajduje się w Sewilli w Hiszpanii. Proszę zapoznać się z opiniami klientów, zdjęciami przed/po i cenami operacji za granicą. Proszę wypełnić formularz, aby uzyskać bezpłatną diagnozę wstępną. Szybka odpowiedź.

Ginemed, Madryt, Hiszpania

Ginemed to grupa opieki zdrowotnej specjalizująca się w ginekologii, położnictwie i wspomaganym rozrodzie; od ponad 20 lat łączymy pomoc medyczną z badaniami, co pozwoliło nam stać się ośrodkiem wzorcowym, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Ponieważ wiemy, że kiedy kobieta decyduje się zostać matką, podejmuje jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu, a pragnienie bycia matką jest pragnieniem, które wykracza poza wszystkie rasy, języki i odległości, nasz międzynarodowy oddział chce być z Państwem, kiedy najbardziej nas potrzebujecie. Dzięki temu staliśmy się centrum referencyjnym zarówno w Hiszpanii, jak i za granicą.

Ponieważ wykorzystujemy wszystko, co medycyna, nauka i nasze serca mają do zaoferowania, aby spełnić Państwa marzenie. Tysiące dzieci na całym świecie to najlepsza odpowiedź. Zespół wysoko wykwalifikowanych ekspertów, którzy wykorzystują wszystko, co nauka i ich serca mają do zaoferowania, aby towarzyszyć Państwu w tej podróży.


Specjalność kliniki :

MAP / IVF
Test przeciwciał przeciwplemnikowych
Sztuczna inseminacja
Wspomagane wylęganie PMA
Transfer zarodków
Mrożenie oocytów
Pobieranie oocytów
Zamrażanie zarodków
Transfer zarodka
Kaniula do transferu zarodków
Embrioskop
Testy płodności dla kobiet
Ocena płodności
USG pęcherzyków jajnikowych
Badanie hormonalne
Histerosalpingografia
IVF – zapłodnienie in vitro
ICSI – wewnątrzcytoplazmatyczne wstrzyknięcie plemnika
Konsultacja IVF
MACS – Immunomagnetyczna Selekcja Komórek Macierzystych
Stymulacja jajników
PCT – test postkoitalny
PGD – diagnostyka preimplantacyjna
Leczenie wytrysku wstecznego
Spermogram
Test fragmentacji DNA plemników
Zamrażanie nasienia
Cewnikowanie jajowodów

Usługi

Transfer na lotnisko
Bezpłatne Wi-Fi
Rezerwacje hotelowe
Usługi tłumaczeń ustnych
Przewodnik turystyczny
Rezerwacja taksówek
Konsultacje internetowe
Parking
Apteka
Telefon w pokoju
Pokoje prywatne
Restauracja
Telewizor w pokoju


Miasto: Madryt – Kraj: Hiszpania – Założony w 1998 r
Akredytacja: ISO 9001:2000 – Języki: hiszpański, angielski, francuski


Recenzja Ginemed Madrid

Yurani montoya
Yurani montoya
15:31 24 Aug 23
Bardzo podobało mi się leczenie, przyjaźni i gorąco polecani profesjonaliści
Raquel Fdz
Raquel Fdz
12:39 26 Oct 22
Zachwyceni obsługą, od telefonicznej uwagi (która ma harmonogram...) uwagi przy ladzie, dr Cuenca, asystent... sprawiają, że czujesz się komfortowo i spokojnie, wyjaśniają wszelkie wątpliwości. Wszystko tłumaczą w poprawny i zrozumiały sposób. Kompleksowa kontrola w badaniach i eksploracji.Bez dwóch zdań mój konkretny gin
Cristina García laguna
Cristina García laguna
20:39 26 May 22
Dr Salazar to świetny fachowiec, w końcu po 10 latach corocznych badań do ZUS i coraz bardziej boję się, jakie szkody mi wyrządzili zwykłą cytologią i myślę, że to normalne, bo dziś dzięki temu ginekolog przekonałam się, że nic nie boli, polecam bo leczenie i jak to wszystko tłumaczy jest naprawdę rewelacyjne. Pani doktor jest również bardzo sympatyczna, pani na recepcji też bardzo miła.Jedynym mankamentem jest czas oczekiwania, nie mogę powiedzieć, że jest to coś normalnego, ponieważ byłam pierwszy raz.
Ana
Ana
08:08 25 Jul 23
Bardzo zadowolony z otrzymanej usługi i leczenia. Podkreśl profesjonalizm i bliskość lekarzy oraz personelu pracującego w klinice.Poleciła mi go koleżanka i na pewno był to strzał w dziesiątkę.
Enrique Pelaez
Enrique Pelaez
13:57 21 Jul 23
Doskonałe leczenie, profesjonalizm i zaufanie. Moja żona była zachwycona monitorowaniem ciąży przez doktora Salazara i jego zespół. Dziewczyny w recepcji są bardzo zdecydowane i zawsze nam we wszystkim pomagały. Zdecydowanie polecamy w 100%
Next Reviews

Zmodyfikować / Zgłosić roszczenie / Zgłosić błąd?

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️