Powiększanie pośladków w Turcji

powiększanie pośladków Turcja 1
Napisany przez Émilie

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o powiększaniu pośladków w Turcji! Jaka jest średnia cena w Stambule? Nasze wskazówki dotyczące udanego powiększania pośladków.

NajlepszaKlinika.com zapewnia informacje na tematpowiększania pośladków w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena powiększania pośladków w Turcji

W Turcji powiększanie pośladkówimplantami kosztuje €3,600. Cena zabiegu powiększania pośladkówbez implantów przy użyciu lipofillingu wynosi 3,400 €. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym i trwa 3 godziny. Czas pobytu w Stambule wynosi 7 dni, a pobyt w szpitalu 1 noc. Cena obejmuje znieczulenie, operację, leki i lipo-majtki. Efekt końcowy jest widoczny w ciągu 4 miesięcy.

Powiększanie pośladków za pomocą implantu3600 €
Powiększanie pośladków z lipofillingiem3400 €
Lifting pośladków3700 €
Brazylijski lifting pośladków (BBL)2900 €

Czym jest powiększanie pośladków?

Implanty pośladków są specyficzną formąpowiększania pośladków. Podczas operacji wstawiane są sztuczne protezy w celu poprawy wyglądu i kształtu pośladków w Turcji w Stambule.

Implanty pośladków lub protezy pośladków są popularne wśród kobiet i mężczyzn, którzy chcą mieć pełniejsze, piękniejsze pośladki.

Amélioration du galbe des fesses
Poprawa kształtu pośladków

Wielu pacjentów, którzy stracili na wadze, wybiera implanty pośladków, aby zwiększyć objętość pośladków, chociaż może być również konieczne usunięcie dodatkowej skóry z powodu utraty wagi. Implanty pośladków mogą poprawić pewność siebie i nadać lepszy wygląd.

Zdjęcia przed i po zabiegu

Różne metody powiększania pośladków

Oto najpopularniejsze metody powiększania pośladków:

 • Implantysilikonowe: Chirurg kosmetyczny wykonuje nacięcie w miejscu, w którym policzek pośladka styka się z udem lub wewnątrz fałdy pośladka, gdzie blizny nie będą widoczne. Chirurg tworzy kieszeń i umieszcza silikonowe implanty pod lub nad mięśniami pośladków. Miejsce umieszczenia implantów zależy od pożądanego przez pacjenta rezultatu.
 • Przeszczep tłuszczu: W tej procedurze nadmiar tłuszczu jest usuwany za pomocą liposukcji z obszarów ciała, takich jak uda, brzuch i biodra, a następnie wstrzykiwany w pośladki.
 • Płat tkanki: Chirurg może również zwiększyć objętość pośladków w Turcji, wykonując płat tkanki ze skóry pośladków i wstawiając go jak implant.

Tematy do omówienia z chirurgiem

Proszę przeanalizować różne dostępne opcje w zależności od pożądanego efektu końcowego. Proszę omówić z konsultantem preferowany kształt i rozmiar pośladków oraz sposób zmiany wyglądu.

Photo de fesses avec un galbe parfait
Zdjęcie pośladków o idealnym kształcie

Czas trwania operacji: Operacja wszczepienia implantu pośladka może potrwać od dwóch do trzech godzin. Długość operacji zależy od miejsca umieszczenia protez, budowy ciała pacjentki i techniki chirurgicznej.

Dozwolone dni: Brak. Prawdopodobnie nie będzie Pani musiała zostać na noc po operacji wszczepienia implantów pośladków w Turcji.

Znieczulenie: Implanty pośladków są zwykle wykonywane w znieczuleniu ogólnym. Niektóre operacje wszczepienia implantów pośladków są wykonywane w znieczuleniu miejscowym ze środkiem uspokajającym.

Augmentation des fesses pour un galbe parfait
Brazylijski lifting pośladków

Czy jest Pan/Pani nosicielem wirusa HIV? Specjalna klinika jest zarezerwowana dla Pani/Pana w celu przeprowadzenia zabiegu powiększania pośladków z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa dla Pani/Pana i personelu.

Rekonwalescencja:

 • Obrzęk pośladków i ogólny dyskomfort powinny ustąpić w ciągu dwóch dni.
 • Tydzień po wszczepieniu implantów pośladków będzie Pani mogła normalnie chodzić i siedzieć.
 • Obrzęk będzie się zmniejszał przez 1 do 2 tygodni.
 • Lekarze zalecają dwutygodniową przerwę w pracy w celu rekonwalescencji, ale już kilka dni po operacji wszczepienia implantów pośladków będzie Pani mogła powrócić do swoich zajęć pod kontrolą sedacji.
 • Po upływie miesiąca do sześciu tygodni będzie Pani mogła powrócić do aktywności i ćwiczeń.

Ryzyko, powikłania i skutki uboczne: Rzadko zdarzają się poważne powikłania po operacji kosmetycznej w Turcji, ale pewne ryzyko pozostaje:

 • Implanty pośladków mogą zmienić pozycję po operacji i przybrać asymetryczny kształt;
 • Implanty pośladków mogą, w rzadkich przypadkach, pęknąć lub złamać się;
 • Wykonanie nacięcia w fałdzie pośladkowym niesie ze sobą wysokie ryzyko infekcji;
 • Nadmierne krwawienie;
 • Negatywna reakcja na znieczulenie.

Dlatego powinni Państwo zaufać nam i wybrać odpowiedniego chirurga w Stambule oraz zdecydować się na renomowanego i doświadczonego specjalistę.

Co więcej, powiększanie pośladków jest dozwolone w islamie. Jest to operacja halal, a nie haram, ponieważ oferuje korzyści medyczne i poprawia jakość życia danej osoby.

Augmentation des fesses pour un galbe parfait
Brazylijski lifting pośladków

Czy jest Pan/Pani osobą o ograniczonej sprawności ruchowej (PRM)? Mogą Państwo skorzystać ze specjalnej pomocy od przybycia na lotnisko do hotelu, a także w klinice.

Opieka pooperacyjna:

 • Proszę przyjmować antybiotyki i leki przeciwzapalne przepisane po operacji.
 • Bólu należy spodziewać się przez 48 godzin po implantacji pośladka. Proszę przyjmować środki przeciwbólowe, aby zmniejszyć dyskomfort.
 • Proszę nosić podtrzymujący bandaż uciskowy przez kilka dni, aby implanty pośladków mogły się prawidłowo zagoić.
 • Proszę dużo odpoczywać po operacji wszczepienia implantów pośladków i pić dużo wody. Proszę upewnić się, że stosuje Pani zdrową dietę, aby przyspieszyć proces gojenia.

Jeśli ma Pan/Pani trudności z dokonaniem wyboru, możemy pomóc Panu/Pani w pomyślnym przeprowadzeniu operacji i to po obniżonej cenie. Proszę wybrać specjalistę turystyki medycznej w Turcji.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.


Często zadawane pytania

Jak działa lipofilling pośladków w Turcji?

Średnio od 30 do 50% wszczepionego tłuszczu ulega resorpcji w ciągu pierwszych trzech miesięcy po operacji. Z drugiej strony, tłuszcz, który przetrwa, pozostaje na miejscu przez całe życie, ale mimo to może podlegać zmianom, szczególnie w przypadku utraty lub przyrostu masy ciała.

W przypadku implantów pośladków lub transferu tłuszczu, pierwsze rezultaty naprawdę zaczynają być widoczne po około 3 miesiącach, gdy opuchlizna ustąpi. Pośladki są jędrniejsze i bardziej zaokrąglone. Blizna osiąga swój ostateczny wygląd 1 rok po operacji.

Ogólnie rzecz biorąc, lipofilling jest nieco bolesny, chociaż ból po operacji jest często umiarkowany. Środki przeciwbólowe są systematycznie przepisywane pacjentom podczas hospitalizacji, a w razie potrzeby mogą być również przepisywane w domu.

Gluteoplastyka w Stambule często wymaga co najmniej tygodniowego pobytu. Po operacji pacjent pozostaje jedną noc w szpitalu na obserwacji, a następnie 6 nocy w hotelu. Tydzień jest potrzebny do monitorowania operacji i sprawdzenia, jak postępuje blizna.

O autorze

Émilie

Nazywam się Emilie Gervais i mieszkam w Stambule, w Turcji. Jestem pisarką medyczną z rozległą wiedzą naukową i ponad 15-letnim doświadczeniem w badaniach nad rakiem i biologii molekularnej. Mam doświadczenie w organizacji kongresów i zarządzaniu projektami. Potrafię przekazywać złożone koncepcje medyczne i naukowe różnym odbiorcom za pośrednictwem różnych mediów, w tym tej strony internetowej jako forum dla moich tekstów.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️