Implant pośladka w Turcji

cena implantu pośladka Turcja 1
Napisany przez Laurence

Implant pośladka w Turcji to operacja mająca na celu zwiększenie objętości pośladków. Dla osób, które są niezadowolone z objętości / kształtu swoich pośladków, implanty pośladków mogą teraz nadać im pożądaną sylwetkę.

NajlepszaKlinika.com dostarcza informacji na temat implantów pośladków w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady specjalisty medycznego.

Ile kosztuje implant pośladka w Turcji?

Średni koszt implantu pośladka w Stambule w Turcji wynosi €3,400. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €2,900 do €3,900.

ProceduraCena Turcja
Implant pośladka3400 €

Co to jest implant pośladka?

Implant pośladkaw Turcji to operacja mająca na celu zwiększenie objętości pośladków. Dla osób, które są niezadowolone z objętości / kształtu swoich pośladków, implanty pośladków mogą teraz nadać im pożądaną sylwetkę.

Jak przebiega operacja wszczepienia implantów pośladków?

Nacięcie jest zwykle wykonywane w fałdzie pośladka, gdzie blizny nie są widoczne. Następnie turecki chirurg tworzy wystarczająco dużą kieszeń, aby umieścić w niej implanty pośladków. Implanty mogą być umieszczone pod mięśniem pośladkowym wielkim lub nad nim. Po wykonaniu tej samej procedury na obu pośladkach, lekarz upewnia się, że są one symetryczne i wyglądają naturalnie i proporcjonalnie. Następnie zszywa nacięcia.

Jak długo trwa operacja w Turcji?

Operacja wszczepienia implantów pośladków w Turcji trwa zazwyczaj od dwóch do trzech godzin. Czas trwania operacji różni się w zależności od zastosowanej techniki, umiejscowienia implantów, anatomii pacjenta, rodzaju zastosowanego znieczulenia i konieczności wykonania innych zabiegów w tym samym czasie.

Czy implanty pośladków są bolesne?

Turecki implant pośladkowy rozciąga tkanki i może być bolesny. Jest to szczególnie prawdziwe, gdy implanty są umieszczone pod mięśniem. Ból jest największy w ciągu pierwszych 48 godzin, ale zmniejsza się w ciągu kilku dni. Można go złagodzić środkami przeciwbólowymi. Pomimo początkowego dyskomfortu, większość kobiet jest bardzo zadowolona z wyników zabiegu w Stambule.

Czego mogę się spodziewać po operacji?

Po operacji będzie Pani nosić odzież uciskową w celu wsparcia. Nie powinna go Pani zdejmować przez dwa lub trzy tygodnie po operacji w Stambule. Ważne jest, aby przyjmować leki przepisane przez tureckiego lekarza. Ktoś będzie musiał odwieźć Pana/Panią do domu i może Pan/Pani potrzebować pomocy w domu przez następne dwa dni. Po operacji będzie Pani musiała pozostać w łóżku przez 24 godziny.

Zobacz także: Powiększanie pośladków w Stambule

Jak wygląda okres rekonwalescencji?

Bardzo ważne jest, aby omówić opiekę pooperacyjną z lekarzem. Stosując się dokładnie do jego zaleceń, zapewnią sobie Państwo szybki i zdrowy powrót do zdrowia. Należy również pamiętać, że :

  • Odpoczynek jest ważny dla procesu gojenia, dlatego po zabiegu należy jak najwięcej odpoczywać. Proszę pić dużo płynów i przyjmować leki przepisane przez lekarza.
  • Najczęściej w ciągu kilku dni lub tygodni po operacji wszczepienia implantu pośladka będzie Pani mogła powrócić do spokojnej i relaksującej rutyny pracy. Należy jednak unikać wysiłku fizycznego przez kilka tygodni, w zależności od zaleceń lekarza.
  • Szwy będą rozpuszczalne, dlatego nie będzie konieczne ich usuwanie. Obrzęk może utrzymywać się i stopniowo zmniejszać w ciągu kilku tygodni. W miarę ustępowania opuchlizny rezultaty będą coraz bardziej widoczne.
  • Prawdopodobnie będzie Pan/Pani w stanie powrócić do normalnych ćwiczeń i aktywności fizycznej w ciągu dwóch tygodni, po ustąpieniu bólu. Powinien Pan/Pani powstrzymać się od jakiejkolwiek aktywności fizycznej lub ćwiczeń przez co najmniej sześć tygodni po operacji. Powrót do zdrowia różni się w zależności od pacjenta i zależy od techniki, rodzaju implantu i miejsca implantacji zastosowanego przez lekarza, a także poziomu aktywności w codziennej rutynie.

Idealni kandydaci

Ogólnie rzecz biorąc, najlepszymi kandydatami do chirurgii plastycznej w Turcji są:

  • 18 lat lub starsi
  • W dobrym zdrowiu fizycznym
  • Stabilni psychicznie
  • Realistyczni w swoich oczekiwaniach

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Laurence

Nazywam się Laurence Tung. Jestem pisarzem medycznym z wiedzą naukową w kilku dziedzinach. Ostatnio zajmowałem się takimi obszarami terapeutycznymi jak reumatologia i hipercholesterolemia. Mam również doświadczenie w genomice, epigenetyce, biologii molekularnej i biochemii. Pomagam tej stronie publikować wysokiej jakości artykuły na temat turystyki medycznej.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️