Dlaczego warto nas wybrać?

Nasze usługi

BestClinic jest agencją turystyki medycznej. Pomagamy pacjentom porównać różne opcje leczenia i uzyskać najlepszy stosunek jakości do ceny. Nasze doświadczenie jest dla Państwa gwarancją sukcesu.

Pewność siebie

Nie jest łatwo zorganizować opiekę medyczną lub nawiązać kontakt ze szpitalem lub kliniką za granicą. Przez lata BestClinic.pl zbudował i rozwinął dużą sieć ekspertów medycznych o szerokim zakresie umiejętności i międzynarodowym zasięgu. Dzięki temu bogatemu doświadczeniu, BestClinic.pl jest tutaj, aby wspierać Państwa i doradzać. Dlatego mogą nam Państwo zaufać.

Bezpłatnie

Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna i nie pobieramy żadnych opłat za złożenie wniosku ani nie wymagamy od Państwa żadnych płatności.

Oszczędność czasu

Nasza usługa matchmakingu, w połączeniu z opcją bezpłatnej wyceny, pozwoli Państwu zaoszczędzić wiele godzin poszukiwań. W końcu czas to pieniądz, a my jesteśmy tu po to, aby zaoszczędzić Państwa czas i pieniądze.

Najlepszy wybór

Wybraliśmy kliniki i szpitale z najlepszymi udogodnieniami, aby zagwarantować Państwu najwyższe standardy jakości.

Najlepsza cena

Nie doliczamy kosztów hospitalizacji, więc mają Państwo gwarancję najniższej możliwej ceny.

Szeroki wybór transmisji

Podejmujemy wszelkie niezbędne kroki, aby zapewnić, że wszystkie kliniki i szpitale są na bieżąco aktualizowane, a informacje o każdej placówce są kompletne.

Precyzyjna wycena

Nasze ceny są zarządzane przez samych dostawców usług medycznych, więc są tak aktualne i dokładne, jak to tylko możliwe.

Bogata zawartość

Im więcej informacji Państwo posiadają, tym łatwiej jest podjąć decyzję. Na przykład, zawsze wyświetlamy poziom akredytacji, datę utworzenia, opinie pacjentów, zdjęcia placówek i inne powiązane informacje.

Poufność

Gwarantujemy, że Państwa dane osobowe są bezpieczne i nie zostaną sprzedane osobom trzecim.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️