Cena metamorfozy mamy w Dubaju

metamorfoza mamy 1 nagroda
Napisany przez Émilie

Wiele kobiet chciałoby wrócić do sylwetki sprzed ciąży, ale czasami ćwiczenia i dieta po prostu nie wystarczają. I tu z pomocą przychodzi operacja Mommy Makeover w Dubaju.

NajlepszaKlinika.com informuje o metodzie Mommy Makeover w Dubaju i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena zabiegu Mommy Makeover w Dubaju

Średni koszt zabiegu Mommy Makeover w Dubaju wynosi 9800 €. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od 8000 euro do 11600 euro.

ProceduraCena Dubaj
Metamorfoza mamy9800 €

Czym jest metamorfoza mamy?

Poród wiąże się ze zmianami w ciele, które wynikają z noszenia dziecka przez dziewięć miesięcy, a następnie karmienia piersią przez pewien czas. Wiele kobiet chciałoby wrócić do swojej sylwetki sprzed ciąży, ale czasami ćwiczenia i dieta po prostu nie wystarczają. I tu z pomocą przychodzi operacja Mommy Makeover w Dubaju.

Mommy Makeover to połączenie dwóch lub więcej zabiegów chirurgii plastycznej, które są wykonywane po ciąży w celu przywrócenia lub poprawy kształtu i wyglądu ciała kobiety po porodzie. Najczęstsze zabiegi wykonywane podczas metamorfozy mamy obejmują powiększanie piersi, liposukcję i plastykę brzucha. Wszystkie te zabiegi są zazwyczaj przeprowadzane podczas jednej sesji.

Metamorfoza mamy

Powiększanie piersi

Dla większości świeżo upieczonych matek karmienie piersią jest zawsze koniecznością. Jednak po zakończeniu okresu karmienia piersią piersi tracą młodość i blask, a pod wpływem grawitacji ulegają deformacji.

Jeśli chodzi o powiększanie piersi w ramach metamorfozy mamy, ma Pani do wyboru kilka zabiegów, które poprawią wygląd i samopoczucie Pani piersi. Każda procedura jest dobierana w zależności od tego, jak zmieniły się piersi po ciąży i karmieniu piersią. Obejmują one ;

 • Podniesienie piersi: Podniesienie piersi, znane również jako mastopeksja, pozwala podnieść piersi, aby stały się jędrniejsze i jędrniejsze bez zmiany ich rozmiaru. Odzyska Pani kąt, jaki miały przed porodem. Zabieg ten jest idealny dla osób, które są zadowolone z rozmiaru swoich piersi, ale muszą je ujędrnić i zredukować nadmierne zwiotczenie. Podczas liftingu piersi chirurg plastyczny napina i modeluje tkankę piersiową oraz usuwa nadmiar skóry, dzięki czemu piersi wyglądają jędrniej, żywiej i młodziej.
 • Powiększanie piersi : Znana również jako mammoplastyka powiększająca, ta konkretna procedura zwiększa pełnię piersi, poprawiając ich symetrię i przywracając objętość. Osiąga się to poprzez zastosowanie implantów piersi lub przeniesienie autologicznego tłuszczu z innych części ciała do piersi. Celem tej operacji jest powiększenie piersi w stosunku do stanu sprzed porodu lub przywrócenie im tego samego rozmiaru, ale lepszego kształtu.
 • Zmniejszenie piersi: Ze względu na zmiany hormonalne zachodzące w czasie ciąży, rozmiar piersi może czasami wzrosnąć ponad to, co było wcześniej. U niektórych kobiet rozmiar piersi zmniejsza się po porodzie, podczas gdy u innych nigdy nie wraca do poprzedniego rozmiaru. Chociaż duże piersi są jak najbardziej pożądane, mogą również prowadzić do wielu niedogodności, takich jak ból ramion i pleców, a także przeszkadzać w codziennych czynnościach. Właśnie wtedy konieczna jest operacja zmniejszenia piersi, znana również jako mammaplastyka. Podczas operacji zmniejszenia piersi chirurg usuwa nadmiar tkanki piersi i skóry oraz w razie potrzeby zmienia położenie sutków.

Liposukcja

Liposukcja to zabieg modelowania sylwetki polegający na chirurgicznym usunięciu uporczywych komórek tłuszczowych z określonych obszarów ciała w celu wymodelowania sylwetki. Gdy liposukcja jest wykonywana jako część metamorfozy mamy, celem może być kilka obszarów ciała, z których najczęstszym jest brzuch.

Liposukcja jest ukierunkowana na złogi tłuszczu w ciele, które nagromadziły się podczas ciąży i są na tyle uparte, że opierają się diecie i / lub ćwiczeniom. Zabieg ten napina również luźną skórę, która jest synonimem ciąży i porodu.

Plastyka brzucha

Brzuch to część ciała, która ulega największym zmianom w trakcie i po ciąży. Jest to również najbardziej widoczna część ciała. W miarę postępu ciąży brzuch rozciąga się, a kiedy w końcu rodzi Pani dziecko, talia jest ostatnim obszarem, który powraca do poprzedniego rozmiaru, jeśli ma Pani szczęście.

Jeśli talia nie powróci, zawsze pozostaje opcja ćwiczeń i diety, ale nie zawsze działają, bez względu na to, jak bardzo się starasz. Nadmiar zwiotczałej skóry pozostaje na swoim miejscu, podczas gdy uparte złogi tłuszczu nie chcą się ruszyć nawet o centymetr. W takim przypadku konieczna jest plastyka brzucha, znana również jako abdominoplastyka, którą można połączyć z liposukcją w zależności od potrzeb.

Podczas plastyki brzucha chirurg plastyczny usuwa nadmiar skóry i napina talię, nadając jej wyraźny kształt. Jeśli zabieg jest połączony z liposukcją, chirurg usuwa nadmiar złogów tłuszczu przed usunięciem nadmiaru skóry i napięciem mięśni brzucha.

Plastyka brzucha zapewnia jędrniejszą, bardziej płaską i gładszą talię, która jest nie tylko estetyczna, ale także zwiększa poczucie własnej wartości i pewność siebie.

Proces transformacji mamy

a) Konsultacja

Pierwszym etapem zabiegu metamorfozy mamy jest szczegółowa konsultacja i badanie w klinice z naszym wykwalifikowanym chirurgiem plastycznym w celu ustalenia planu dostosowanego do potrzeb każdej kandydatki.

b) Operacja

Drugim krokiem jest zaplanowanie zabiegu metamorfozy mamy z wysoko wykwalifikowanym i doświadczonym chirurgiem plastycznym, który jest ekspertem w dziedzinie metamorfoz mamy i zabiegów modelowania sylwetki. Czas trwania operacji różni się w zależności od wykonywanych zabiegów, ale jest ona przeprowadzana w znieczuleniu ogólnym.

Przed zabiegiem każda pacjentka jest badana, aby upewnić się, że może bezpiecznie przystąpić do zabiegu. Obejmuje to konsultację przed znieczuleniem, badania krwi i sprawdzenie, czy pacjentka jest dobrą kandydatką do zabiegu.

Zabieg “mommy makeover” odbywa się w szpitalnej sali operacyjnej, a pacjentka zazwyczaj spędza jedną noc w szpitalu po operacji, aby dojść do siebie. W razie potrzeby pacjentka może spędzić w szpitalu dłużej.

Specjalista chirurg plastyczny towarzyszy pacjentce przez cały proces rekonwalescencji i gojenia, podczas zaplanowanych wizyt kontrolnych.

c) Powrót do zdrowia

Po wypisaniu ze szpitala pacjent zwykle ma niewielkie opatrunki, które są zmieniane następnego dnia i zakładane są nowe opatrunki. W przypadku liposukcji lub abdominoplastyki, pacjent otrzymuje odzież uciskową do noszenia przez kolejne 30 dni, po czym można ją nosić tylko przez 12 godzin dziennie przez kolejne 30 dni.

W okresie rekonwalescencji, który może trwać około dwóch tygodni, zalecany jest odpowiedni odpoczynek w łóżku. Należy unikać forsownych ćwiczeń, ale normalne codzienne czynności można zwykle wznowić po tych dwóch tygodniach.

Przez okres około 4 tygodni, pacjent powinien odwiedzić klinikę kilka razy po operacji, aby monitorować proces gojenia.

Środki ostrożności, które należy podjąć

Chociaż zabieg mommy makeover jest prosty, ważne jest, aby określić odpowiedni poziom interwencji lub leczenia i powierzyć zabieg, chirurgiczny lub niechirurgiczny, wykwalifikowanemu i doświadczonemu chirurgowi plastycznemu. Potencjalna kandydatka musi spełniać określone kryteria, aby skorzystać z zabiegu:

 • Ukończyć okres rozrodczy
 • być w dobrym zdrowiu fizycznym i psychicznym
 • Mieć nadmiar tłuszczu i luźną skórę w okolicy brzucha
 • Pani piersi straciły objętość i opadają.
 • Pani piersi są zbyt duże i przeszkadzają Pani.
 • Mieć realistyczne oczekiwania co do ostatecznych rezultatów
 • Ma Pani stabilną wagę

Czego można się spodziewać po metamorfozie mamy

Główną korzyścią płynącą z metamorfozy mamy w Dubaju jest zmiana kształtu i konturów ciała z powrotem do kształtu sprzed ciąży. Ponieważ każdy jest inny, oczekiwane rezultaty metamorfozy mamy mogą się różnić w zależności od osoby, ale ogólnie korzyści obejmują:

 • Lepszy obraz siebie
 • Wyprofilowane i ujędrnione ciało
 • Symetryczne piersi
 • Przywrócenie objętości piersi
 • Wyrzeźbiona talia
 • Zwiększona pewność siebie

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Émilie

Nazywam się Emilie Gervais i mieszkam w Stambule, w Turcji. Jestem pisarką medyczną z rozległą wiedzą naukową i ponad 15-letnim doświadczeniem w badaniach nad rakiem i biologii molekularnej. Mam doświadczenie w organizacji kongresów i zarządzaniu projektami. Potrafię przekazywać złożone koncepcje medyczne i naukowe różnym odbiorcom za pośrednictwem różnych mediów, w tym tej strony internetowej jako forum dla moich tekstów.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️