Cena blepharoplastyki w Dubaju

blepharoplastyka cena dubaj 1
Napisany przez Melissa

Blepharoplastyka w Dubaju jest trwałym rozwiązaniem korygującym problemy z powiekami. Blepharoplastyka jest wykonywana głównie ze względów kosmetycznych, ale może również poprawić wzrok u osób starszych, których wzrok jest osłabiony przez obwisłe górne powieki.

NajlepszaKlinika.com dostarcza informacji na temat blepharoplastyki w Dubaju i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena blepharoplastyki w Dubaju

Średni koszt blepharoplastyki w Dubaju wynosi 1 800 EUR. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od 1 500 € do 2 100 €.

ProceduraCeny Dubaj
Plastyka powiek1800 €

Co to jest plastyka powiek?

Blefaroplastyka usuwa nadmiar skóry z górnych powiek i zwiotczenie dolnych powiek. Zabiegowi liftingu powiek często towarzyszy podniesienie brwi i czoła (browplastyka), aby wzmocnić efekt blepharoplastyki.

Lifting powiek w Dubaju jest jednym ze standardowych zabiegów chirurgii plastycznej wykonywanych w Dubaju. Nadmiar skóry na górnej powiece utrudnia widzenie poprzez usunięcie nadmiaru poduszeczek tłuszczowych, a powieka jest korygowana tak, aby prawidłowo układała się nad krawędzią oka. Zabieg liftingu powiek jest niezwykle satysfakcjonujący dla osób z opadającymi powiekami, ponieważ pozwala uzyskać młodzieńczy, odmłodzony wygląd.

Blepharoplastyka w Dubaju to trwałe rozwiązanie problemów z powiekami. Blepharoplastyka jest wykonywana głównie ze względów kosmetycznych, ale może poprawić wzrok u osób starszych, których wzrok jest osłabiony przez obwisłe górne powieki.

Diagnoza

Wiele osób decyduje się na lifting twarzy lub szyi, ale prosta i bezpieczna plastyka powiek może przynieść niesamowite efekty. Po usunięciu nadmiaru skóry górnej powieki efekt jest dramatyczny. Koszt blepharoplastyki zależy od rodzaju liftingu powiek.

Możliwe przyczyny

Wraz z wiekiem produkcja elastyny i kolagenu znacznie spada; kolagen jest podstawowym elementem utrzymującym strukturę skóry. Elastyna utrzymuje elastyczność skóry. Im bardziej zmniejsza się ilość tych dwóch białek, tym bardziej skóra traci jędrność, wiotczeje i opada. Blepharoplastyka polega na usunięciu nadmiaru tłuszczu z górnej powieki i zmniejszeniu zwiotczenia dolnej powieki.

Oznaki i objawy

Proszę skonsultować się z chirurgiem w Dubaju, aby dowiedzieć się, czy nadszedł czas na plastykę powiek. Jeśli skóra nad okiem jest opuchnięta i obwisła lub jeśli worek pod okiem jest widoczny, nadszedł czas, aby zaradzić tej sytuacji. Górna powieka może blokować widzenie, a dolna powieka może opadać, odsłaniając białko oka, dlatego blepharoplastyka rozwiązuje wszystkie te problemy i przywraca pewność siebie.

Jak przebiega zabieg?

Podczas zabiegu liftingu powiek nadmiar tłuszczu lub mięśni jest usuwany ze skóry. Jeśli pod okiem znajduje się wyraźna kieszonka, jest ona korygowana za pomocą niewielkiego nacięcia.

Kto potrzebuje blepharoplastyki?

Większość osób doświadcza obwisłych powiek po trzydziestym piątym roku życia, ale u niektórych osób z czynnikami genetycznymi objawy mogą wystąpić wcześniej.

Proszę skonsultować się z chirurgiem

Gdy pacjent podejmie decyzję o pozbyciu się złośliwości zatkanych powiek, proszę zadzwonić do chirurga, aby umówić się na wizytę. Proszę wyrazić swój cel i powody, dla których decydują się Państwo na blepharoplastykę w Dubaju, aby lekarz mógł pójść o krok dalej. Chirurg oceni Państwa aktualny stan zdrowia, zapozna się z historią medyczną i wyjaśni dostępne rodzaje operacji podniesienia powiek, ryzyko i potencjalne powikłania.

Przygotowanie przed zabiegiem

Ktoś musi towarzyszyć pacjentowi, zabrać go do domu i pozostać podczas zabiegu blepharoplastyki. Niektórzy pacjenci cierpią na suchość oczu po operacji, która zazwyczaj ustępuje w ciągu dwóch tygodni. W domu powinny być dostępne okłady z lodu, kostki lodu, czyste ręczniki i gaziki. Pacjentom zaleca się zaprzestanie przyjmowania aspiryny i innych leków przeciwzapalnych, ponieważ zwiększają one ryzyko krwawienia.

Co należy wiedzieć

 • Czas trwania operacji
  Blepharoplastyka trwa zazwyczaj około dwóch godzin, jeśli obie powieki są operowane jednocześnie. Pacjenci mogą odczuwać dyskomfort, ból i podbite oko po liftingu powiek. Opuchlizna i zasinienia utrzymają się przez dwa tygodnie, a szwy zostaną usunięte po pięciu do siedmiu dniach.
 • Czas rekonwalescencji
  Po blepharoplastyce szwy pozostaną na miejscu przez tydzień. Siniaki i obrzęk są częstymi objawami po operacji podniesienia powiek, ale normalność powraca po tygodniu lub dwóch. Proces gojenia różni się w zależności od układu odpornościowego pacjenta.
 • Znieczulenie
  W Dubaju zabieg liftingu powiek można bezpiecznie wykonać w znieczuleniu miejscowym, znieczuleniu zmierzchowym lub znieczuleniu ogólnym. Znieczulenie miejscowe jest podawane w określonym obszarze, w którym ma zostać przeprowadzona operacja. Górne powieki stają się odrętwiałe i pozostają takie przez cały czas trwania operacji.
 • Pobyt w szpitalu
  Plastyka powiek jest zazwyczaj wykonywana w warunkach ambulatoryjnych. Podczas rekonwalescencji pacjentowi podawana jest maść do oczu, aby je nawilżyć, w połączeniu z zimnym kompresem. W wyniku stosowania kremu widzenie staje się niewyraźne i wrażliwe na światło.

Czynniki ryzyka

Powikłania i niepożądane wyniki są bardzo rzadkie po blepharoplastyce. Krwawienie, infekcja, suchość oczu, pigmentacja powiek, utrata wzroku i niemożność całkowitego zamknięcia oczu to najrzadsze powikłania występujące po blepharoplastyce. Jeśli wystąpi którekolwiek z tych powikłań, pacjent powinien jak najszybciej skonsultować się z chirurgiem.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Melissa

Nazywam się Mélissa i od 2014 roku pracuję jako autorka tekstów medycznych i naukowych. Mam bogate doświadczenie w pisaniu dokumentów regulacyjnych i medyczno-marketingowych obejmujących szeroki zakres obszarów terapeutycznych.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️