Powiększanie pośladków bez implantów w Tunezji

powiększanie pośladków bez implantów cena tunezja 1
Napisany przez Laura

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o powiększaniu pośladków bez implantów w Tunezji! Jaka jest średnia cena w Tunisie? Nasze porady dotyczące udanej operacji w Tunezji.

NajlepszaKlinika.com informuje opowiększaniu pośladków bez implantów w Tunezji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena powiększenia pośladków bez implantów w Tunezji

Średni koszt powiększenia pośladków bez implantów w Tunezji wynosi 2 500 €. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €2,300 do €2,700.

ProceduraCena Tunezja
Powiększanie pośladków bez implantów2500 €

Czym jest powiększanie pośladków bez implantów?

Wiele kobiet kojarzy kobiece piękno z wyglądem swoich pośladków. Dlatego powiększanie pośladków bez implantów jest jednym z najczęściej wybieranych zabiegów przez chirurgów plastycznych.

W przeszłości wiele kobiet nie brało pod uwagę wpływu, jaki małe pośladki mogą mieć na ich pewność siebie i kobiecą tożsamość. W ostatnich latach kształt i pełnia pośladków stały się przedmiotem wzmożonej uwagi ze względu na ich znaczenie w kulturze popularnej. Niezależnie od tego, czy przyczyną jest starzenie się, genetyka czy czynniki środowiskowe, często zdarza się, że ludzie są niezadowoleni z wyglądu swoich pośladków.

Jednak niektórzy pacjenci mogą nie czuć się komfortowo z pomysłem implantów. Na szczęście dr Chiu oferuje swoim pacjentom brazylijski lifting pośladków, który polega na przeniesieniu tłuszczu z innego obszaru ciała w celu podniesienia i ukształtowania pośladków.

CO TO JEST PRZESZCZEP TŁUSZCZU?

Kiedy proces starzenia lub znaczące zmiany wagi zaczynają wpływać na pośladki, skóra wokół tego obszaru może często tracić swój kształt i objętość. Może to również prowadzić do trwałego zwiotczenia i nieprzyjemnego wyglądu.

Przeszczep tłuszczu lub transfer tłuszczu to metoda chirurgiczna, która łączy w sobie dwie procedury medyczne w celu poprawy niektórych obszarów ciała. Przeszczep tłuszczu wykorzystuje liposukcję do usunięcia tkanki tłuszczowej z innych obszarów ciała, takich jak uda, brzuch, plecy i ramiona. Po usunięciu tłuszczu jest on następnie oczyszczany i wstrzykiwany w określone obszary ciała, takie jak pośladki, w celu uzyskania naturalnych, atrakcyjnych ulepszeń, które sprawią, że będziesz wyglądać i czuć się świetnie.

PROCEDURA I KORZYŚCI

Tłuszcz zostanie przeszczepiony do tkanki za pomocą wielowarstwowej techniki w kształcie wachlarza, aby poprawić i zmienić kształt pośladków. Transfer tłuszczu nie tylko usuwa niechciane złogi tłuszczu, ale także zapewnia pacjentom naturalny, bardziej wyrazisty efekt, na który czekali.

Ponieważ brazylijski lifting pośladków jest zabiegiem ambulatoryjnym, pacjenci będą mogli wrócić do domu tego samego dnia co operacja, bez przedłużającego się okresu rekonwalescencji. Odzież uciskowa musi być noszona przez cały czas przez kolejne tygodnie, aby zmniejszyć obrzęk i wspierać nowy kontur.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Laura

Mam na imię Laura. Pracuję jako pisarz medyczny i naukowy od 2004 roku. Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w tej dziedzinie posiadam rozległą wiedzę specjalistyczną w zakresie pisania, tłumaczenia i redagowania szerokiej gamy dokumentów, w tym artykułów naukowych i medycznych oraz materiałów konferencyjnych.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️