Abdominoplastyka okrężna w Turcji

cena abdominoplastyki 1
Napisany przez Manuella

W Turcji zabieg plastyki brzucha wykonywany jest u pacjentów, którzy znacznie schudli i mają obwisłą skórę. Chirurg wykonuje nacięcie i usuwa nadmiar skóry i tłuszczu oraz napina mięśnie.

NajlepszaKlinika.com zapewnia informacje na temat abdominoplastyki okrężnej w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena plastyki brzucha w Turcji

Średni koszt okrągłej abdominoplastyki w Turcji w Stambule wynosi €3,700. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od 3400 euro do 4000 euro.

ProceduraCena Turcja
Abdominoplastyka okrężna3700 €

Co to jest abdominoplastyka okrężna?

W Turcji abdominoplastyka okrężna jest bardziej rozległa niż standardowa abdominoplastyka. Zwykle jest wykonywana w Stambule u pacjentów, którzy stracili dużo na wadze (być może po rękawie żołądkowym lub innym rodzaju operacji bariatrycznej) i teraz mają luźną lub obwisłą skórę na całym ciele.

W przypadku obwodowego plastyki brzucha chirurg wykonuje nacięcie, które rozciąga się wokół talii, usuwając nadmiar skóry i tłuszczu oraz napinając mięśnie. Zewnętrzne uda i pośladki są również opracowywane, a nowy pępek może zostać utworzony.

Kandydaci do abdominoplastyki okrężnej

Pacjenci z lekko wystającym brzuchem lub niewielką ilością nadmiaru skóry w środkowej części brzucha nie są odpowiednimi kandydatami do okrągłej plastyki brzucha i bardziej prawdopodobne jest, że skorzystają z mini lub tradycyjnej plastyki brzucha.

Celem okrągłego plastyki brzucha w Turcji jest dokonanie radykalnych zmian w sylwetce osoby po masowej utracie wagi. Często osoby te borykają się z nadmiarem tłuszczu i skóry w obszarach trudnych do ujędrnienia, takich jak brzuch, uda zewnętrzne i pośladki.

Okrężna plastyka brzucha ma na celu pozbycie się nadmiaru skóry i tłuszczu u wcześniej otyłych pacjentów oraz nadanie im napięcia mięśniowego, podkreślając ich nowe, szczupłe ciało.

Obwodowa plastyka brzucha

W obwodowej plastyce brzucha, znanej również jako lifting dolnej części ciała, chirurg wykonuje nacięcie, które rozciąga się na całym obwodzie tułowia pacjenta.

Następnie chirurg wykorzystuje liposukcję i inne techniki, aby zmienić kształt sylwetki pacjenta, od żeber do kolan i od przodu do tyłu ciała. Chirurg napina również mięśnie ściany brzucha i zmienia położenie pępka pacjenta, aby nadać mu bardziej naturalny wygląd.

Pod koniec operacji turecki chirurg usuwa nadmiar skóry i zamyka nacięcie szwami. W większości przypadków bliznę po nacięciu można łatwo ukryć za pomocą bielizny pacjenta.

Niektórzy pacjenci poddający się operacji okrągłego brzucha decydują się na uzupełnienie wyników liftingiem ramion lub dodatkową liposukcją.

Działania pooperacyjne

Okrągła operacja plastyki brzucha trwa od trzech do pięciu godzin i wymaga dłuższego okresu rekonwalescencji niż inne zabiegiabdominoplastyki w Turcji. Pacjenci poddawani okrągłej plastyce brzucha w Stambule będą musieli pozostać w szpitalu przez dwie do czterech nocy po zabiegu.

Umieszczone zostaną rurki drenażowe, aby utrzymać miejsce nacięcia w czystości i zapobiec gromadzeniu się płynów. Pacjenci zostaną ostrzeżeni, aby nie brać prysznica do czasu usunięcia rurek drenażowych, około jednego do dwóch tygodni po operacji.

Po okrągłym plastyku brzucha pacjenci mogą spodziewać się obrzęku i siniaków w całym dotkniętym obszarze. Pacjenci otrzymają leki przeciwbólowe w celu złagodzenia dyskomfortu i są zachęcani do jak najszybszego rozpoczęcia powolnego chodzenia, aby uniknąć zakrzepów krwi.

Pacjenci powinni być w stanie wznowić niektóre czynności w ciągu dwóch do czterech tygodni od plastyki brzucha, ale powinni poczekać na zgodę chirurga przed rozpoczęciem jakiejkolwiek rygorystycznej aktywności.

Turecki chirurg wykonujący abdominoplastykę

Plastyka brzucha jest dość agresywnym zabiegiem, który oferuje dłuższy okres rekonwalescencji w porównaniu do innych zabiegów abdominoplastyki i modelowania sylwetki.

Jeśli uważasz, że możesz być kandydatem do okrągłego brzucha i chcesz dowiedzieć się więcej, skorzystaj z naszego katalogu online, aby znaleźć chirurga w Turcji w Stambule.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Manuella

Nazywam się Manuella Fiorentini. Jestem doświadczonym specjalistą ds. marketingu w branży urządzeń medycznych i farmaceutycznej. Dzięki ponad 7-letniemu doświadczeniu pracowałam na stanowiskach kreatywnych i strategicznych, opracowując kampanie marketingowe, wprowadzając produkty na rynek i organizując międzynarodowe konferencje.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️