Lumineers Facettes w Turcji

facets lumineers cena Turcja 1
Napisany przez Maria

Wszystko, co muszą Państwo wiedzieć o luminarzach w Turcji! Jaka jest średnia cena w Stambule? Nasze wskazówki dotyczące udanych licówek Lumineers®.

NajlepszaKlinika.com dostarcza informacji na temat licówek dentystycznych Lumineers w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena licówek dentystycznych Lumineers w Turcji

Średni koszt licówki dentystycznej Lumineers® w Stambule w Turcji wynosi 300 €. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €180 do €390. Cena różni się w zależności od reputacji kliniki i ilości licówek.

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa tydzień. Czas pobytu w Stambule wynosi 8 dni i obejmuje 4 wizyty u dentysty. Cena obejmuje operację i leki. Efekt końcowy jest widoczny natychmiast.

Licówka cyrkonowa180 €
Licówka ceramiczna200 €
Licówka stomatologiczna Emax250 €
Licówka stomatologiczna Lumineers390 €

Czym są licówki Lumineers?

Licówki Lumineers to ultracienkie nakładki na zęby, wykonane z naturalnie wyglądającej porcelany lub innego najwyższej klasy materiału. Po zamocowaniu dają natychmiastowe rezultaty, zapewniając idealny uśmiech. Procedura ta jest odpowiednia zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Pozwalają one leczyć drobne niedoskonałości uśmiechu, które nie wymagają poważniejszych zabiegów kosmetycznych i mogą być bezproblemowo nakładane na istniejący ząb.

Zabieg jest na ogół znacznie mniej inwazyjny niż proces zakładania licówki porcelanowej. Licówki dentystyczne Lumineer w Stambule lub Antalyi są wykonane z porcelany, niezwykle mocnego i trwałego materiału.

Avant la pose de facettes dentaires Lumineers
Przed założeniem licówek Lumineer

Licówka stomatologiczna to jeden z najpopularniejszych sposobów na zmianę kształtu, wyglądu i koloru zęba. Obecnie, dziękiudoskonalonym technologiom, materiałom i technikom, pacjenci mają do wyboru więcej opcji licówek niż kiedykolwiek wcześniej.

Tureckie kliniki stomatologiczne specjalizują się w stosunkowo nowym rodzaju licówek o nazwie Lumineers®. Jeśli chcą Państwo dokonać kosmetycznych zmian w swoim uśmiechu, licówki Lumineers mogą być idealnym rozwiązaniem.

W większości przypadków, Lumineers w Turcji można wykorzystać do stworzenia mocnego, spersonalizowanego uśmiechu i pokrycia niedoskonałości. Licówki Lumineers są cienkie i wymagają usunięcia kilku milimetrów szkliwa z powierzchni zęba przed dopasowaniem. Licówki Lumineers® w Stambule i Antalyi mogą być nakładane bezpośrednio na oryginalną strukturę zęba.

Choix de teinte de facette dentaire Lumineers
Wybór odcienia licówek Lumineers®

Licówki Lumineers w Turcji mogą poprawić wygląd krzywych i nieprawidłowo ustawionych zębów, zapewnić bielszy, jaśniejszy uśmiech, ukryć pęknięty lub wyszczerbiony ząb, zakryć szczeliny między zębami, wyglądać naturalnie w wygodny sposób, zapewnić cienką warstwę porcelany na każdym zębie, być łatwe w utrzymaniu dzięki mocnej, trwałej powierzchni.

Licówki w Turcji są wykorzystywane do różnych celów. Licówki dentystyczne są identyfikowane jako trwałe rozwiązanie drobnych niedoskonałości zębów, takich jak przebarwienia, pęknięcia, odpryski, a nawet mocno poplamione lub przebarwione zęby lub wypełnienia dentystyczne.

Licówki są używane jako maska do ukrywania niedoskonałości na powierzchni zębów. Dentysta w Turcji w naszym centrum stomatologicznym w Stambule i Antalyi zaoferuje Państwu tradycyjne licówki, licówki porcelanowe lub licówki Lumineers® po sprawdzeniu poziomu kości w klinice dentystycznej.

Zdjęcia przed i po

avant apres facette dentaire turquie
Détartrage facettes
avant apres facette dentaire turquie
avant apres facette dentaire turquie
Facette Lumineers
avant apres facette dentaire turquie
Facette couleur B1
résultat avant apres facette dentaire turquie
Facette à Istanbul

Dlaczego warto wybrać licówki Lumineers?

Licówki Lumineers to wyjątkowy rodzaj licówek. Główną zaletą licówek Lumineers jest to, że nie wymagają one takiego samego stopnia przygotowania powierzchni zę ba jak tradycyjne licówki, ponieważ są niezwykle cienkie i szybko przyklejają się do powierzchni zęba.

Tureckie licówki dentystyczne są doskonałą opcją do szybkiego przekształcenia Państwa uśmiechu w przypadku drobnych niedoskonałości zębów. Najlepszą opcją na poprawę uśmiechu i uzyskanie bardziej naturalnego wyglądu estetycznego jest wizyta w klinice stomatologicznej w Stambule lub Antalyi, a pełny zestaw licówek zostanie zaoferowany w ramach najlepszej usługi świadczonej pacjentowi.

Jeśli między zębami jest przerwa i czują się Państwo zakłopotani. Lumineers to szybka, nieinwazyjna procedura eliminacji przerw między zębami.

Mogą nadać zębom naturalny, zdrowy wygląd, a ponieważ są bardzo cienkie i utrzymują się na miejscu dzięki specjalnemu silnemu wiązaniu (trochę jak Super Glue), konieczne jest bardzo niewielkie przygotowanie zęba.

Można poprawić kolor, kształt i położenie zębów. Można wybrać konkretny odcień porcelany, aby nadać odpowiedni kolor w celu poprawy pojedynczego przebarwionego lub przebarwionego zęba lub ogólnie w celu rozjaśnienia przednich (zwykle górnych) zębów.

Licówka może przywrócić wyszczerbiony ząb do nienaruszonego wyglądu. Porcelana pokrywa całą przednią część zęba, z grubszą częścią zastępującą złamaną część. Licówki mogą być również stosowane do wypełniania małych luk, gdy ortodoncja (aparat ortodontyczny) nie jest odpowiednia. Jeśli ząb znajduje się nieco poza linią, czasami można założyć licówkę, aby wyrównać go z pozostałymi.

Jeśli mają Państwo anomalie lub ubytki w zębach, bardzo dobrze sprawdza się również bonding kompozytowy. Klejenie nie trwa tak długo jak licówka lub Lumineer, a kolor jest matowy i nie odbija światła jak Lumineer; jednak pozytywną stroną klejenia jest jego przystępna cena w porównaniu do licówki lub Lumineer.

Zalety licówek stomatologicznych Lumineers

Coquille de facettes dentaires
Powłoka licówki dentystycznej

Licówki stomatologiczne Lumineers oferują szeroki zakres zalet w porównaniu z podobnymi zabiegami. Najważniejszą zaletą dla zaniepokojonych pacjentów odwiedzających kliniki stomatologiczne jest to, że przed nałożeniem Lumineers nie są konieczne żadne bolesne zmiany w zębach. Same nakładki są tak cienkie i dyskretne, że rzadko wpływają na mowę i jedzenie.

Oto niektóre z innych zalet Lumineers:

 • Trwałość ponad 20 lat.
 • Brak brutalnego wiercenia wewnętrznych mechanizmów zęba
 • Brak zastrzyków.
 • Brak bólu i dyskomfortu.
 • Wymagane tylko dwie wizyty stomatologiczne w klinice dentystycznej w Turcji.
 • Jednocześnie można założyć kilka nakładek Lumineers.
 • Idealne, perłowo-białe zęby, które wyglądają prawie jak naturalne.
 • Znacznie dokładniejsze pokrycie.
 • Całkowicie odwracalne leczenie.
 • Rezultatem jest idealny uśmiech.

Kolejną zaletą licówek Lumineers jest to, że nie będą Państwo musieli nosić licówek tymczasowych w oczekiwaniu na wyfrezowanie licówek stałych przez laboratorium dentystyczne.

Po wstępnej wizycie w celu założenia tradycyjnych licówek, będą Państwo musieli nosić zęby tymczasowe do następnej wizyty, aby chronić wrażliwy ząb i ukryć jego zniekształcony wygląd.

Te tymczasowe zęby nie są wykonane na miarę przez laboratorium dentystyczne i mogą nie pasować do Państwa uśmiechu. Z tego powodu wielu pacjentów jest niezadowolonych z wyglądu tymczasowych licówek.

Sourie d'une patiente
Uśmiech pacjenta

Co wyróżnia licówki Lumineers?

Licówki Lumineers są wykonane z porcelany, która jest znana ze swojej wyjątkowej wytrzymałości. Mimo że licówki Lumineers są znacznie cieńsze niż licówki porcelanowe, prawdopodobieństwo ich pęknięcia lub odpryśnięcia jest mniejsze. Co więcej, kolor porcelany można zmieniać i równoważyć. Oznacza to, że można uzyskać różne poziomy nieprzezierności i przezierności.

Co więcej, jednym z głównych powodów, dla których licówki dentystyczne Lumineers są tak łatwe w montażu, jest to, że wcześniej trzeba wykonać kilka grawerunków. W przypadku licówek porcelanowych zęby mogą wymagać trwałej zmiany lub nawiercenia, aby zapewnić najlepsze możliwe dopasowanie.

Jednak Dental Lumineers oferują piękny produkt końcowy bez wiercenia, znieczulenia lub rozległego wytrawiania podczas wizyty w klinikach dentystycznych w Turcji.

Samo to może skrócić czas spędzony na fotelu dentystycznym o prawie połowę w porównaniu z tradycyjnymi licówkami, a wysokiej jakości usługa jest prezentowana w celu uzyskania najlepszego projektu uśmiechu.

Coquille de facettes dentaires
Licówki dentystyczne

Podczas pierwszej wizyty dentysta może wykonać wycisk zgryzu i zdjęcia rentgenowskie, aby dokładnie określić, jak zęby pasują do siebie. Wyciski zgryzu są wysyłane do laboratorium, aby Państwa licówki Lumineers mogły zostać wykonane na miarę.

Dentystadokładnie bada również zęby, aby upewnić się, że nie ma próchnicy ani oznak choroby dziąseł. Wspólnie z dentystą i jego zespołem wybierają Państwo kolor nakładek Lumineers (być może pasujący do świeżo wybielonych zębów) i omawiają pożądany poziom przezierności.

Nakładki Lumineers są przyklejane do zębów podczas drugiej wizyty. Gdy Lumineers są już na miejscu, dentysta starannie je poleruje, aż będą całkowicie gładkie. Zaletą tego wygładzania jest to, że bakterie i środki barwiące nie mogą łatwo przylegać do powierzchni Lumineers.

Na koniec nakładki Lumineers są oddzielane. Do tego momentu są one nadal przymocowane w miejscu, w którym wyciski zgryzowe sugerują, że zęby naturalnie się stykają. Leczenie jest zakończone, pozostawiając piękny biały uśmiech i doskonałe, zdrowe zęby.

Test de la couleur d'une facette dentaire
Testowanie koloru licówki dentystycznej

Ryzyko, powikłania i skutki uboczne

Istnieją rzadkie zagrożenia związane z licówkami Lumineers:

 • Nadwrażliwość zębów ;
 • Niespójność koloru;
 • Zapalenie dziąseł;
 • Podrażnienie dziąseł;
 • Nieprawidłowe umiejscowienie licówek;
 • Różnice kolorystyczne między Państwa zębami a licówkami.

Dlatego powinni Państwo zaufać nam i wybrać odpowiedniego chirurga w Stambule oraz zdecydować się na renomowanego i doświadczonego praktyka.

Co więcej, operacja ta jest dozwolona w islamie. Jest to operacja halal, a nie haram, ponieważ oferuje korzyści medyczne i poprawia jakość życia danej osoby.

Jak długo utrzymują się na zębach?

Lumineers to rodzaj progresywnych licówek, które zapewniają szybki i bezbolesny Hollywood Smile. Licówki Lumineers są mocne i trwałe, podobnie jak naturalne zęby.

Wielu pacjentów woli Lumineers od tradycyjnych licówek, ponieważ Lumineers wymagają niewielkiego lub żadnego przygotowania. Licówki Lumineers są zaprojektowane tak, aby wytrzymać od 10 do 20 lat przy dobrej higienie jamy ustnej i pielęgnacji.

Oznacza to szczotkowanie dwa razy dziennie, codzienne nitkowanie i planowanie regularnych wizyt kontrolnych w klinikach dentystycznych w Turcji. Zapewni to dobre zdrowie zębów i dziąseł, dając uśmiech, który będzie trwał przez wiele lat.

W ciągu tych lat leczenie stomatologiczne może być przeprowadzane bez obaw o Lumineers. Są one również objęte 5-letnią gwarancją i można je bezpłatnie wymieniać. Proszę zapytać dentystę o więcej szczegółów, ponieważ obowiązują pewne ograniczenia.

Ile kosztują licówki Lumineers?

Koszt licówek Lumineers w Turcji może się różnić w zależności od kliniki dentystycznej i liczby zębów do pokrycia. Jednak cena leczenia stomatologicznego Lumineers w Turcji dla pojedynczego zęba wynosi zwykle od 350 do 500 euro.

Schéma d'une pose d'une facette dentaire
Schemat aplikacji licówki dentystycznej

Czy licówki Lumineers można nakładać na inne licówki?

Jeśli licówka ulegnie odklejeniu lub uszkodzeniu, pacjenci nie powinni próbować naprawiać jej samodzielnie. Proszę skontaktować się z nami, aby umówić się na wizytę.

Proszę przechowywać uzupełnienia w bezpiecznym miejscu do czasu wizyty, aby dentysta mógł ocenić problem i określić najlepszy sposób postępowania. Może on być w stanie naprawić jasne licówki lub wymienić je, jeśli są wystarczająco uszkodzone. Leczenie stomatologiczne jest przekazywane pacjentowi, a klinika stomatologiczna może rozpocząć konsultację bez bólu.

Dla kogo przeznaczone są licówki Lumineers?

Licówki Lumineers mogą być odpowiednie dla każdego, kto chce uzyskać bezbolesny uśmiech. Czterech na pięciu przywoływanych pacjentów jest kandydatami do założenia Lumineers. Licówki dentystyczne Lumineers to największy krok w kierunku osiągnięcia uśmiechu, jakiego pragną pacjenci.

Te “kształtowniki uśmiechu” w kształcie soczewek kontaktowych są tak cienkie, a jednocześnie tak mocne, że nie ma potrzeby usuwania wrażliwej struktury zęba, nie ma potrzeby znieczulenia, nie ma potrzeby stosowania tymczasowych protez, a zatem nie ma bólu. Niezależnie od problemu z uśmiechem pacjenta, Lumineers jest idealnym rozwiązaniem.

Nastolatki i dzieci w wieku przedszkolnym mogą skorzystać z Lumineers, a przed przedstawieniem planu leczenia w klinice dentystycznej w Turcji, dentysta wykona zdjęcie rentgenowskie pacjenta w celu normalnej kontroli. Kwalifikują się również pacjenci z HIV.

Ponadto zapewniamy, że osoby o ograniczonej sprawności ruchowej (PRM) mają łatwy dostęp do wszystkich obszarów naszej placówki.

Ile kosztuje licówka dentystyczna Lumineers?

W Turcji średni koszt licówki Lumineers wynosi 390 €, przy minimum 180 € i maksimum 390 €. W Stambule ceny są zawsze nieco droższe niż w Ankarze, Antalyi czy Izmirze. Cena ta różni się w zależności od liczby licówek do założenia i reputacji chirurga stomatologicznego.


Jeśli mają Państwo trudności z dokonaniem wyboru, możemy pomóc Państwu w przeprowadzeniu udanego zabiegu po obniżonej cenie.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.


Często zadawane pytania

Jak długo utrzymują się licówki Lumineers?

Licówki Lumineers są wyjątkowo trwałe. Dzięki skrupulatnemu procesowi produkcji mogą one służyć Państwu przez ponad 20 lat. Przy odpowiedniej pielęgnacji mogą Państwo cieszyć się olśniewającym uśmiechem przez wiele lat.

Nie, licówki Lumineers można stosować w każdym wieku. Mogą one korygować uszkodzone, zużyte lub przebarwione zęby zarówno u młodych, jak i starszych pacjentów. Można je nawet nakładać na istniejące protezy, aby skorygować ich wygląd.

Licówki Lumineers są objęte 5-letnią gwarancją od dnia ich założenia, w dowolnym miejscu na świecie. Problemy pojawiają się głównie w tym okresie. Zdarza się to jednak bardzo rzadko, a większość licówek Lumineers wytrzymuje ponad 20 lat bez żadnych problemów.

Tak, licówki Lumineers mogą być zakładane w celu zamaskowania lub zmniejszenia przestrzeni między dwoma zębami, w tym przestrzeni między “szczęśliwymi zębami”. Pacjent odzyskuje uśmiech, z którego jest w pełni zadowolony, bez konieczności czasochłonnego leczenia ortodontycznego.

Aby skorzystać z najlepszych cen, warto zlecić założenie licówek stomatologicznych za granicą. Węgry są jednym z liderów turystyki stomatologicznej, oferując niskie ceny i najwyższą jakość. Rumunia i Turcja również oferują doskonałe, tanie usługi w zakresie licówek i koron dentystycznych.

O autorze

Maria

Mam na imię Maria. Mam ponad 10-letnie doświadczenie jako kierownik marketingu w branży medycznej. Z powodzeniem wprowadziłam na rynek kilka produktów, w tym urządzenia medyczne, i mam wielką pasję do sprzedaży i marketingu.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️