Lifting ud w Hiszpanii

cruroplasty hiszpania 2
Napisany przez Maria

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o liftingu ud w Hiszpanii! Jaka jest średnia cena w Stambule? Nasze porady dotyczące udanej cruroplastyki w Hiszpanii.

NajlepszaKlinika.com zapewnia informacje na temat liftingu ud w Hiszpanii i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza specjalisty.

Cena liftingu ud w Hiszpanii

Cena liftingu ud w Hiszpanii wynosi 3 800 euro. W zależności od Państwa potrzeb, pakiet all-inclusive może wahać się od 3400 do 4200 euro. Cena ta obejmuje konsultację przedoperacyjną, znieczulenie, operację, leki, tłumacza, kontrolę pooperacyjną i odzież uciskową.

ProceduraCena w euro
Lifting ud w Hiszpanii3800 €

Czy zauważają Państwo nadmiar skóry na udach spowodowany zwiotczeniem? Może to być wynikiem znacznej utraty wagi lub starzenia się. Czy chcą Państwo wymodelować swoje uda? W tym przewodniku dowiedzą się Państwo wszystkiego o operacji usunięcia nadmiaru skóry.

Co to jest lifting ud?

Lifting ud to zabieg chirurgiczny mający na celu usunięcie nadmiaru skóry. Jednak wielu pacjentów nadal myli nadmiar skóry ze złogami tłuszczu. Należy jednak zauważyć, że te dwie techniki mogą się uzupełniać, szczególnie w przypadku nadmiaru tłuszczu. Liposukcja jest wykonywana podczas wcześniejszej operacji.

Technika ta, znana również jako plastyka kości udowej lub dermolipektomia ud, polega na napinaniu skóry po wewnętrznej stronie krocza. Sama liposukcja może pogorszyć sytuację. Jest ona stosowana wyłącznie w celu wyeliminowania miejscowego tłuszczu.

Kiedy należy wykonać lifting kości udowej?

Powinna Pani poddać się tej rekonstrukcyjnej i estetycznej operacji, gdy skóra na udach traci elastyczność i pojawiają się na niej fałdy z powodu :

 • Starzenia się skóry,
 • Znacznej utraty wagi w wyniku ciąży, otyłości, drastycznych diet itp
 • Słaba retrakcja skóry po liposukcji.

Jakie są cele operacji?

Lifting ud w Hiszpanii może :

 • Promować usuwanie nadmiaru skóry,
 • Wyeliminować pozostały tłuszcz,
 • Głęboko napiąć luźną skórę,
 • Ograniczyć naciekanie dolnej warstwy tłuszczu,
 • Ujędrnić mięśnie kończyn.

Ten rodzaj chirurgii rekonstrukcyjnej w żaden sposób nie zastępuje programu sportowego ani diety odchudzającej.

Dlaczego warto wybrać lifting ud w Hiszpanii?

Jeśli Państwa uda zaczynają wykazywać znaczne zwiotczenie, najlepiej umówić się na lifting ud w Hiszpanii. Ten rodzaj operacji może poprawić i odmłodzić Państwa wygląd. Ale dlaczego warto wybrać Hiszpanię?

Hiszpania jest jednym z najpopularniejszych miejsc docelowych dla pacjentów poszukujących chirurgii plastycznej. Oferuje wiele korzyści, w tym nowe technologie, nowoczesne udogodnienia i umiejętności chirurgów plastycznych.

Co więcej, kraj ten oferuje zabiegi w przystępnych cenach. To idealne miejsce, aby połączyć leczenie z wakacjami. Łagodny klimat sprzyja rekonwalescencji po zabiegu. Będzie Pani jednak musiała poczekać do 3 miesięcy, zanim będzie Pani mogła docenić cofnięcie się skóry.

Kto może poddać się liftingowi ud w Hiszpanii?

Muszą Państwo spełniać określone warunki, aby osiągnąć optymalne rezultaty liftingu ud w Hiszpanii:

 • Średni wiek między 45 a 75 lat,
 • Stała waga,
 • Dobry stan zdrowia i brak problemów medycznych, które mogłyby skomplikować operację,
 • Dodatkowa tkanka miękka po wewnętrznej (przyśrodkowej) i/lub zewnętrznej (bocznej) stronie uda.

Jak przeprowadzana jest operacja liftingu ud w Hiszpanii?

Pierwsza konsultacja

Pierwszym etapem będzie pierwsza wizyta u hiszpańskiego chirurga plastycznego. Umożliwi ona postawienie spersonalizowanej diagnozy, określenie Państwa potrzeb i oczekiwań podczas operacji. Ile skóry zostanie usunięte? Jakie są cechy charakterystyczne Pani/Pana skóry?

Specjalista przeprowadzi ocenę Pani stanu zdrowia, morfologii ud, jakości skóry, poziomu nadmiaru tkanki tłuszczowej i napięcia mięśniowego. Następnie przedstawi Państwu szacunkową wycenę.

Przeciwwskazania

Zdecydowanie zaleca się, aby

 • Proszę rzucić palenie na kilka tygodni przed i po operacji, aby uniknąć zakłócenia procesu gojenia lub martwicy skóry,
 • Proszę przyjmować aspirynę na 10 dni przed operacją rekonstrukcyjną,
 • Proszę jeść i pić 6 godzin przed operacją.

Procedura

Lifting ud może być wykonywany w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Operacja wykonywana jest w trybie ambulatoryjnym. Trwa od jednej do dwóch godzin, w zależności od zastosowanych procedur chirurgicznych.

W większości przypadków operację poprzedza liposukcja. Następnie można zastosować różne techniki, w tym :

 • Nacięcie pionowe,
 • Nacięcie poziome,
 • Technika mieszana, zarówno pozioma, jak i pionowa.

W przypadku metody mieszanej pacjentka będzie musiała nosić majtki podtrzymujące po opuszczeniu sali operacyjnej, aby ukryć bliznę. Ten rodzaj operacji plastycznej nie wymaga zwolnienia z pracy. Wymagana jest jednak co najmniej jedna noc w szpitalu.

Jakie środki ostrożności należy podjąć po operacji?

Zastosowane szwy są wchłanialne. Nie ma zatem potrzeby ich usuwania. Opatrunek można zdjąć następnego dnia po operacji. Następnie zostanie on zastąpiony ubraniem uciskowym.

U niektórych pacjentów może wystąpić obrzęk, zasinienie, a nawet ból. W takich przypadkach można przyjmować leki przeciwzapalne.

Powikłania są bardzo rzadkie w chirurgii kosmetycznej. Często są one spowodowaneznieczuleniem ogólnym. Obejmują one zapalenie żył, zatorowość płucną i infekcje.

Ile kosztuje lifting ud w Hiszpanii?

Cena różni się w zależności od wybranej metody i ilości nadmiaru skóry do usunięcia. Zazwyczaj waha się między 3400 a 4200 euro. Ubezpieczenie zdrowotne pokrywa koszty, jeśli operacja jest częścią chirurgii rekonstrukcyjnej po leczeniu bariatrycznym. Będzie Pani musiała złożyć wniosek do swojego ośrodka ubezpieczeń społecznych o uprzednią zgodę.


Jeśli ma Pan/Pani trudności z podjęciem decyzji, możemy pomóc Panu/Pani w przeprowadzeniu udanej operacji po obniżonej stawce.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Maria

Mam na imię Maria. Mam ponad 10-letnie doświadczenie jako kierownik marketingu w branży medycznej. Z powodzeniem wprowadziłam na rynek kilka produktów, w tym urządzenia medyczne, i mam wielką pasję do sprzedaży i marketingu.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️