Chirurgia powiek w Turcji

cena operacji powiek 1
Napisany przez Manuella

Chirurgia powiek, znana również jako blepharoplastyka, to zabieg chirurgii plastycznej wykonywany w Turcji w celu skorygowania wad powiek lub poprawy wyglądu okolicy oczu twarzy.

NajlepszaKlinika.com dostarcza informacji na temat operacji powiek w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Ile kosztuje operacja powiek w Turcji?

Średni koszt operacji powiek w Stambule wynosi €1,900. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €1,700 do €2,100.

ProceduraCena w Turcji
Operacja powiek1900 €

Co należy wiedzieć o operacji powiek w Turcji

Operacja powiek w Turcji, znana również jako blepharoplastyka, to operacja plastyczna w Turcji w celu skorygowania wad powiek lub poprawy wyglądu okolic oczu twarzy. Zabieg ten wykonywany jest głównie ze względów estetycznych, aby nadać osobie młodszy, bardziej czujny wygląd.

Jednak w niektórych przypadkach może również poprawić widzenie u osób, których górne powieki opadają i zasłaniają pole widzenia.

Na czym polega zabieg?

Prawdopodobnie otrzyma Pan/Pani znieczulenie miejscowe wstrzyknięte wokół oka oraz doustny środek uspokajający, który pomoże Panu/Pani zrelaksować się podczas operacji. Jeśli poddaje się Pani/Pan zarówno operacji powiek górnych, jak i dolnych, chirurg zazwyczaj najpierw zajmie się powiekami górnymi.

Najpierw wykonuje nacięcia wzdłuż załamania powieki, a następnie usuwa nadmiar skóry, tłuszczu i mięśni oraz zamyka nacięcia szwami. Gdy górna powieka zostanie ukończona, będzie pracował nad dolną powieką, wykonując nacięcie pod dolnymi rzęsami, następnie usuwając nadmiar skóry i mięśni oraz zamykając nacięcie.

Jak długo będę musiał zostać w Turcji?

Operacja powiek w Turcji jest zwykle wykonywana ambulatoryjnie, więc powinna Pani móc opuścić szpital tego samego dnia. Jednakże, ponieważ musi Pan/Pani przejść badanie kontrolne, podczas którego lekarz usunie szwy i sprawdzi Pana/Pani ogólny stan zdrowia pod kątem powikłań, należy pozostać w Turcji od 7 do 10 dni.

Jaki jest czas rekonwalescencji?

Może Pani/Pan odczuwać obrzęk i zasinienie powiek przez dwa tygodnie, ale powinna Pani/Pan być w stanie powrócić do codziennych czynności (w tym ćwiczeń, podnoszenia ciężarów, pływania i pracy) w ciągu 5 dni.

Jeśli używa Pan/Pani soczewek kontaktowych, nie należy ich nosić przez co najmniej dwa tygodnie po operacji. Lekarz prawdopodobnie przedstawi Państwu dokładny harmonogram rekonwalescencji.

Proszę zobaczyć również: Cena Fox Eyes w Turcji

Działania pooperacyjne

Proszę ściśle przestrzegać zaleceń pooperacyjnych przekazanych przez tureckiego chirurga, które mogą obejmować pielęgnację ran i ograniczenia (unikanie palenia, biernego palenia i pocierania oczu). Podczas rekonwalescencji w Stambule należy delikatnie oczyszczać powieki i stosować krople lub maści do oczu zgodnie z zaleceniami.

Aby chronić skórę powiek przed słońcem i wiatrem, należy zawsze nosić ciemne okulary przeciwsłoneczne, wychodząc na zewnątrz.

Jaki jest wskaźnik powodzenia?

Blepharoplastyka w Turcji jest uważana za bezpieczną, ma wysoki wskaźnik powodzenia i większość osób jest zadowolona z wyniku. W przypadku niektórych osób wyniki mogą utrzymywać się przez całe życie.

Możliwe skutki uboczne i ryzyko związane z zabiegiem obejmują suchość oczu, podrażnienie oczu, infekcję, krwawienie, widoczne blizny, uszkodzenie mięśni oka, problemy z powiekami, przebarwienia skóry, tymczasowe niewyraźne widzenie lub utratę wzroku, zakrzepy krwi, nawracające opadanie powiek i reakcje alergiczne na znieczulenie.

Czy istnieją alternatywy dla operacji powiek?

Jeśli nie chcą Państwo poddawać się zabiegowi chirurgicznemu, ale chcieliby Państwo osiągnąć efekt operacji powiek, istnieją nieinwazyjne alternatywy, które można rozważyć w Stambule.

Alternatywy te obejmują leczenie laserowe, wstrzyknięcie toksyny botulinowej (botoksu), HIFU i Ulthera. Proszę skonsultować się z lekarzem, aby dowiedzieć się, która procedura jest dla Państwa najlepsza.

Czego należy się spodziewać przed i po zabiegu

Przed operacją powiek mogą Państwo odczuwać opadające powieki, które ograniczają widzenie peryferyjne (widzenie boczne). Nadmiar skóry wokół oka powoduje zmarszczki i wybrzuszenia, które mogą sprawić, że będzie Pani wyglądać na zmęczoną i starszą niż Pani wiek. Po operacji powiek będą Państwo wyglądać na bardziej wypoczętych, młodzieńczych i pewnych siebie.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Manuella

Nazywam się Manuella Fiorentini. Jestem doświadczonym specjalistą ds. marketingu w branży urządzeń medycznych i farmaceutycznej. Dzięki ponad 7-letniemu doświadczeniu pracowałam na stanowiskach kreatywnych i strategicznych, opracowując kampanie marketingowe, wprowadzając produkty na rynek i organizując międzynarodowe konferencje.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️