Cena implantu pośladka w Tunezji

prix implant fessier tunisie pas chere 1
Napisany przez Laura

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o implantach pośladków w Tunezji! Jaka jest średnia cena w Tunisie? Nasze porady dotyczące udanego implantu pośladka w Tunezji.

NajlepszaKlinika.com informuje o implantach pośladków w Tunezji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych tunezyjskich chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady specjalisty medycznego.

Cena implantu pośladka w Tunezji

Średni koszt implantu pośladka w Tunezji w Tunisie wynosi €2,800. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €2,500 do €3,100.

ProceduraCena Tunezja
Implant pośladka2800 €

Czym jest implant pośladka?

Wiele osób uważa tę procedurę za ekscytującą. Jednak podczas gdy powiększanie piersi za pomocą implantów jest w dzisiejszych czasach czymś zupełnie normalnym, wiele osób bardzo negatywnie postrzega implanty pośladków. Postawa ta jest również związana ze strachem przed “złymi” implantami i związanym z nimi ryzykiem.

Jednak obecnie na rynku dostępne są bardzo bezpieczne implanty, zaprojektowane specjalnie dla pośladków, bez ryzyka wycieku. Implanty są naturalne i wystarczają na całe życie (pod warunkiem, że nie występują żadne dolegliwości).

Implanty silikonowe składają się z rdzenia otoczonego 8 warstwami silikonu. Producent oferuje dożywotnią gwarancję na implanty, ponieważ są one wyjątkowej jakości.

Posiadanie implantów to jednak nie wszystko. Technika zakładania implantów pośladków w Tunezji również uległa poprawie. Nasi chirurdzy są przeszkoleni w technikach gwarantujących minimalne blizny. Ślady pozostałe po operacji są ledwo widoczne. Ryzyko przemieszczenia się implantów jest również minimalne. A to nie wszystko: po operacji mogą Państwo ponownie usiąść w ciągu trzech dni!

Co dzieje się podczas powiększania pośladków implantami?

Wstępnie dobrane implanty są wprowadzane w znieczuleniu ogólnym przez dwa nacięcia znajdujące się po lewej i prawej stronie fałdu pośladkowego. Blizny w tych miejscach są ledwo widoczne po operacji. Tunezyjski chirurg tworzy przestrzeń w mięśniu za pomocą szpatułki, a następnie wprowadza implanty specjalną techniką (technika bezdotykowa). Ta nowa technika pozwala na krótki okres rekonwalescencji wynoszący od 7 do 14 dni. Nasi międzynarodowi chirurdzy zostali przeszkoleni przez twórcę techniki bezdotykowej. Zabieg jest bezpieczny i daje lepsze długoterminowe rezultaty niż inne metody. Wielu pacjentów było przed Państwem bardzo zadowolonych.

Technika hybrydowa w Tunezji

Technika hybrydowa to połączenie implantów pośladkowych i lipofillingu tkanką tłuszczową. Zabieg ten oferuje “najlepsze z obu światów”. Implanty pomagają utrzymać określoną objętość. Lipofilling może być stosowany do podkreślenia okrągłych konturów, szczególnie po bokach pośladków. Nierówności lub różnice między pośladkami można również wyrównać za pomocą lipofillingu. Dodanie dodatkowego tłuszczu sprawia również, że pośladki są bardziej miękkie w dotyku. Jeśli mają Państwo naturalnie mało tłuszczu na pośladkach, jest to dobra metoda na uzyskanie dodatkowej objętości.

Rekonwalescencja i wyniki powiększania pośladków

Rezultaty powiększania pośladków są widoczne natychmiast po operacji. Obrzęk zniknie po około trzech miesiącach, a mięśnie i otaczające tkanki dostosują się do implantu. Pani pośladki mogą być bardziej wrażliwe przez kilka tygodni po operacji. Przez pierwsze kilka miesięcy dwie małe blizny będą czerwone, a następnie zbledną, dopasowując się do odcienia skóry. Po roku będą one prawie niewidoczne.

Nasz zespół opieki nie tylko pomoże Państwu przygotować się do zabiegu, ale także poprowadzi Państwa po nim. Upewnimy się, że dokładnie wiedzą Państwo, czego się spodziewać i że goją się Państwo tak dobrze i szybko, jak to możliwe.

Po podjęciu decyzji o poprawie swojego ciała poprzez zabieg medyczny, może Pani rozpocząć podróż do większej pewności siebie i piękniejszej pupy. Prosimy umówić się na niezobowiązującą konsultację – chętnie się z Państwem skontaktujemy.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Laura

Mam na imię Laura. Pracuję jako pisarz medyczny i naukowy od 2004 roku. Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w tej dziedzinie posiadam rozległą wiedzę specjalistyczną w zakresie pisania, tłumaczenia i redagowania szerokiej gamy dokumentów, w tym artykułów naukowych i medycznych oraz materiałów konferencyjnych.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️