Cena korony ceramicznej emax w Tunezji

cena couronne ceramique emax tunisie pas chere 1
Napisany przez Laura

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o koronie ceramicznej emax w Tunezji! Jaka jest średnia cena w Tunezji? Nasze porady dotyczące udanej korony ceramicznej emax w Tunezji.

NajlepszaKlinika.com informuje o koronie ceramicznej Emax w Tunezji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady pracownika służby zdrowia.

Cena korony ceramicznej Emax w Tunezji

Średni koszt korony ceramicznej Emax w Tunezji w Tunisie wynosi 400 €. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €370 do €430.

ProceduraCena Tunezja
Korona ceramiczna Emax400 €

Czym jest korona ceramiczna Emax?

Technologia poczyniła ogromne postępy w stomatologii, szczególnie jeśli chodzi o korony. Korony dentystyczne są najlepszym rozwiązaniem dla uszkodzonych, przebarwionych lub zniekształconych zębów. Są to powłoki, które pokrywają dany ząb lub zęby. Często stosuje się je w połączeniu z mostami i implantami.

Korony wykonywane są w laboratorium w gabinecie stomatologicznym lub poza nim. Formy są wykonywane z zębów pacjenta, które są następnie wykorzystywane jako punkt wyjścia do budowy koron stałych. Zazwyczaj pacjentom zakładane są korony tymczasowe, podczas gdy korony stałe wykonywane są w laboratorium.

Nowa korona E-MAX to korona pełnoceramiczna, która jest uważana za najlepszą koronę na rynku.

Istnieją dwie kategorie koron: korony metalowo-ceramiczne i korony pełnoceramiczne. Korony z mieszanki ceramicznej są tym, co nazywamy koronami tradycyjnymi. Są one często najtańszymi koronami, ale mają najwięcej wad, w tym nieatrakcyjny wygląd i możliwość wystąpienia kłopotliwych reakcji alergicznych. Korony cyrkonowe i E-MAX to dwa rodzaje koron pełnoceramicznych.

Korony cyrkonowe i E-MAX

Korony cyrkonowe i E-MAX to korony ceramiczne, które są najbardziej preferowanym rodzajem koron ze względu na ich estetyczny wygląd i lepsze, wygodniejsze dopasowanie. Są one trwałe, ale bardziej podatne na pękanie niż korony metalowo-ceramiczne.

Korony cyrkonowe i E-MAX są półprzezroczyste, dzięki czemu mogą Państwo uzyskać kolor najbardziej zbliżony do koloru naturalnych zębów. Ich kolor eliminuje również brzydki metaliczny pasek wokół linii dziąseł, który jest charakterystyczny dla koron ceramicznych i metalowych. A ponieważ są one ceramiczne, nie ma ryzyka reakcji alergicznych na metal.

Korony cyrkonowe i E-MAX są lżejsze i cieńsze niż tradycyjne korony metalowo-ceramiczne, co oznacza, że trzeba usunąć mniej zębów, aby je dopasować. Korony ceramiczne są również najlepszą opcją dla pacjentów z ograniczoną przestrzenią między zębami.

Korony E-MAX

Korona ceramiczna e-max w Tunezji jest najnowszym i najdroższym rodzajem korony. Jest preferowana w stosunku do koron cyrkonowych, ponieważ jest mocniejsza i trwalsza. Jest mniej podatna na odpryski niż korony cyrkonowe.

Korony E-MAX są wykonane z ceramiki litowo-krzemianowej, materiału, który został zebrany ze względu na jego półprzezroczysty kolor i trwałość. Dzięki temu otrzymują Państwo mocną, trwałą koronę, która wygląda dokładnie tak samo jak inne zęby. Jedyną wadą koron E-MAX jest ich cena. Korony E-MAX są najlepsze na rynku, więc warto wydać trochę więcej.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Laura

Mam na imię Laura. Pracuję jako pisarz medyczny i naukowy od 2004 roku. Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w tej dziedzinie posiadam rozległą wiedzę specjalistyczną w zakresie pisania, tłumaczenia i redagowania szerokiej gamy dokumentów, w tym artykułów naukowych i medycznych oraz materiałów konferencyjnych.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️