Licówki stomatologiczne Lumineers w Tunezji

cena licówki dentystycznej 1
Napisany przez Laura

Wszystko, co muszą Państwo wiedzieć o luminearach w Tunezji! Jaka jest średnia cena w Tunisie? Nasze porady dotyczące udanej licówki lumineers w Tunezji.

NajlepszaKlinika.com informuje o licówkach dentystycznych Lumineers w Tunezji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza specjalisty.

Cena licówek Lumineers w Tunezji

Średni koszt licówki Lumineers w Tunezji wynosi €370. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €300 do €440.

ProceduraCena Tunezja
Licówka Lumineers370 €

Co to jest licówka Lumineers?

Lumineers to duża marka w dziedzinie licówek, która zyskała reputację dzięki wysiłkom marketingowym i jakości oferowanego produktu.

Piękno licówek Lumineers polega na tym, że można je przykleić do powierzchni zęba, podobnie jak sztuczny paznokieć. Ząb nie musi być “przygotowywany” – tj. szkliwo nie musi być usuwane – w celu umieszczenia licówki. Entuzjastyczni pacjenci uważają, że jest to złoty standard w licówkach i proszą o Lumineers z nazwy.

Jednak nie wszyscy pacjenci są dobrymi kandydatami do Lumineers. Z mojego doświadczenia wynika, że jeden na dziesięciu pacjentów jest kandydatem do licówek bez przygotowania, a sześciu na dziesięciu pacjentów jest kandydatami do licówek z minimalnym przygotowaniem.

Kto jest dobrym kandydatem do zabiegu Lumineers?

Licówki no-prep i minimal-prep są odpowiednie tylko dla pacjentów ze zdrowymi zębami, którzy potrzebują dodać objętości swojemu uśmiechowi. Może to obejmować pacjentów, którzy przeszli ekstrakcję zęba lub którzy mają zauważalne luki między zębami.

Licówki są procedurą addytywną i nawet najcieńsze licówki dodadzą objętości zębom. Ponieważ licówki Lumineers wymagają niewielkiego lub żadnego przygotowania, dodanie ich do już pełnego uśmiechu nada mu objętości. Może to wyglądać nienaturalnie i prowadzić do hollywoodzkiego uśmiechu, którego wiele osób stara się uniknąć.

Przeczytaj także: Cena licówek dentystycznych w Turcji

Czy mogę poprawić swój uśmiech bez Lumineers?

Kiedy widzę pacjentów zainteresowanych Lumineers, nie chodzi o to, że chcą Lumineers. Raczej chcą poprawić swój uśmiech poprzez stomatologię estetyczną. Lumineers to tylko nazwa, którą znają.

Licówki DURAthin to kolejna marka, której często używamy w naszej praktyce do licówek bez przygotowania i z minimalnym przygotowaniem. Z mojego doświadczenia wynika, że licówki DURAthin zapewniają bardziej naturalny uśmiech z takimi samymi zaletami jak licówki Lumineers.

W przypadku pacjentów z ubytkami i próchnicą, którzy nie są kandydatami do licówek z minimalnym przygotowaniem, możemy również poprawić uśmiech za pomocą innych zabiegów kosmetycznych. Połączenie koron i licówek może być umieszczone, aby zapewnić taką samą estetykę jak Lumineers, z dodatkową siłą bardziej złożonej procedury kosmetycznej.

Jeśli jednak nie osiągnęli Państwo jeszcze etapu uzębienia ostatecznego, jednodniowy uśmiech nie jest zalecany. Istnieje wiele innych opcji do zbadania, które pozwolą na bardziej przewidywalny przebieg leczenia i lepsze wyniki.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Laura

Mam na imię Laura. Pracuję jako pisarz medyczny i naukowy od 2004 roku. Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w tej dziedzinie posiadam rozległą wiedzę specjalistyczną w zakresie pisania, tłumaczenia i redagowania szerokiej gamy dokumentów, w tym artykułów naukowych i medycznych oraz materiałów konferencyjnych.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️