Lifting pośladków w Turcji

cena liftingu pośladków Turcja 1
Napisany przez Émilie

Podnoszenie pośladków w Turcji w Stambule to specjalistyczna procedura transferu tłuszczu, która zwiększa kształt i rozmiar pośladków bez konieczności stosowania implantów.

NajlepszaKlinika.com zapewnia informacje na temat liftingu pośladków w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Ile kosztuje lifting pośladków w Turcji?

Średni koszt liftingu pośladków w Turcji w Stambule wynosi 2,300 €. W zależności od potrzeb cena może wahać się od 2,100 do 2,500 euro.

ProceduraCena Turcja
Lifting pośladków2300 €

Co to jest lifting pośladków?

ZA lifting pośladków w Turcji może być czymś, co rozważasz. Od Cardi B po Kim Kardashian, wiele celebrytów poddało się temu zabiegowi. Jeśli jednak jest jedna rzecz, której możemy się nauczyć od Cardi B, to znaczenie ostrożnego wyboru chirurga. Jeśli jeszcze nie znają Państwo tej historii, gwiazda rapu poddała się zabiegowi w piwnicy chirurga.

Niech to posłuży jako ostrzeżenie: proszę ufać tylko profesjonalistom z certyfikatami. Dokładnie tego można oczekiwać od liftingu pośladków w Turcji. Oferujemy operację podniesienia pośladków w Stambule i mogą być Państwo pewni, że zabieg zostanie wykonany przez renomowanego, doświadczonego i przeszkolonego lekarza.

Zanim przejdziemy do szczegółów oferowanej przez nas usługi, przyjrzyjmy się, czego można oczekiwać od liftingu pośladków w Stambule. Zgrabne, proporcjonalne pośladki to bardzo atrakcyjna cecha dla każdego. Więc chirurgia plastyczna w Turcji może być właśnie tym, czego potrzebujesz, aby zwiększyć swoją pewność siebie.

Dla tych, którzy nie wiedzą, jest to specjalistyczna procedura transferu tłuszczu, która zwiększa kształt i rozmiar pośladków bez konieczności stosowania implantów. Nadmiar tłuszczu jest usuwany za pomocą liposukcji z ud, dolnej części pleców, brzucha lub bioder. Tłuszcz ten jest następnie strategicznie wstrzykiwany w Państwa pośladki. Korzyści z tej procedury są dwojakie. Nie tylko zyskują Państwo piękniejsze pośladki, ale także mogą pozbyć się tłuszczu z obszarów problematycznych.

Oto kilka różnych powodów, dla których ludzie rozważają brazylijski lifting pośladków w Turcji:

  • Aby poprawić ogólne proporcje poprzez poprawę równowagi między dolną i górną częścią ciała.
  • Aby uzyskać bardziej estetyczny i młodzieńczy wygląd pośladków.
  • Aby ubrania wyglądały lepiej
  • aby zmniejszyć kieszenie tłuszczu na brzuchu, udach lub biodrach, jednocześnie dodając pełności pośladkom
  • Aby poprawić krzywizny dolnej części ciała

Należy również pamiętać o procesie rekonwalescencji po brazylijskim liftingu pośladków. Po tego typu operacji nie można leżeć ani siedzieć bezpośrednio na pośladkach przez około dwa tygodnie. Oznacza to spanie na boku lub na brzuchu oraz wykonywanie wszystkich czynności na stojąco lub klęcząco.

Turecki chirurg udzieli Państwu kilku dobrych rad po liftingu pośladków w Turcji. Do pracy można wrócić 10 do 14 dni po operacji, a w ciągu tygodnia można wznowić lekkie codzienne czynności.

Podnoszenie pośladków w Turcji

Jeśli chodzi o brazylijski lifting pośladków w Turcji lub jakikolwiek inny rodzaj operacji plastycznej, najważniejszym czynnikiem jest wybór doświadczonego i renomowanego chirurga.

Wszyscy słyszeliśmy o strasznych horrorach, które zdarzają się, gdy spieszą się Państwo z decyzją i wybierają lekarza bez niezbędnego doświadczenia lub kwalifikacji. Mogą Państwo mieć całkowity spokój ducha, wybierając naszą usługę podnoszenia pośladków w Turcji.

Zdajemy sobie sprawę ze znaczenia procesu konsultacji, dlatego oferujemy konsultacje twarzą w twarz w całej Wielkiej Brytanii i Irlandii. Jednym z największych błędów jest udanie się do chirurga, który wydaje się spieszyć podczas konsultacji.

Doskonały chirurg plastyczny poświęci cały niezbędny czas na ocenę obszaru, który ma być poddany zabiegowi, wyjaśni proces i odpowie na wszelkie Państwa pytania. Proces konsultacji jest bardzo ważny, a postawa chirurga podczas całego procesu będzie wiele mówić o jego dokładności i profesjonalizmie.

Kolejnym błędem popełnianym przez ludzi jest okłamywanie chirurga kosmetycznego na temat swojej historii medycznej, ponieważ obawiają się, że wykluczy ich to z leczenia. Jest to jeden z najbardziej niebezpiecznych błędów, jakie można popełnić – proszę tego nie robić!

Operacja:Poprawa i powiększenie pośladków poprzez liposukcję i transfer tłuszczu.
Czas trwania:1 do 2 godzin
Znieczulenie:Miejscowe lub ogólne
Efekty uboczne:Tymczasowe zasinienie, obrzęk i odrętwienie.
Czynniki ryzyka:Krwawienie, infekcja, asymetria, obrzęk, dyskomfort, drętwienie, zakrzepy.
Czas rekonwalescencji:Powrót do pracy: od 1 do 2 tygodni Bardziej intensywna aktywność: od 2 do 4 tygodni Pełna rekonwalescencja po obrzęku i zasinieniach: od 1 do 3 miesięcy lub dłużej
Wynik:Trwały, z dietą i ćwiczeniami

Przegląd procedury

Co to jest podniesienie pośladków?

Podniesienie pośladków, znane medycznie jako gluteoplastyka lubpowiększenie pośladków, jest wykonywane przy użyciu liposukcji i przeszczepu tłuszczu. Tkanka tłuszczowa uzyskana w wyniku liposukcji jest wstrzykiwana w pośladki, aby poprawić ich rozmiar i kształt.

Oprócz poprawy kształtu pośladków, lifting pośladków w Stambule oferuje dodatkową korzyść, ponieważ część ciała jest poddawana liposukcji, dzięki czemu obszar, w którym odsysany jest tłuszcz, staje się mniejszy. Kobiety, które mają nadmiar tłuszczu w niektórych częściach ciała, mogą skorzystać z liftingu pośladków na dwa sposoby: stając się szczuplejszymi i poprawiając pośladki.

Jest to skuteczna procedura łącząca liposukcję niektórych obszarów, takich jak biodra, talia i brzuch z przeszczepem tłuszczu w okolicy pośladków.

Wyniki liftingu pośladków w Stambule

W ciągu pierwszych kilku tygodni można spodziewać się obrzęku i siniaków. W celu zmniejszenia siniaków i obrzęków można zastosować odzież uciskową.

Obrzęk zazwyczaj znika w ciągu trzech do sześciu tygodni. Pacjentom zaleca się, aby nie siadali na pośladkach przez około dwa tygodnie po operacji. Przeniesiony tłuszcz musi uzyskać dopływ krwi, aby mógł nadal istnieć w nowym miejscu.

Ostateczny rezultat liftingu pośladków jest widoczny w ciągu trzech miesięcy od operacji. Rezultat operacji jest naturalny zarówno w dotyku, jak i wyglądzie.

Ograniczenia liftingu pośladków

Około 30 do 50% komórek tłuszczowych przemieszczonych w obszarze pośladków jest wchłanianych przez organizm. Pozostały tłuszcz pozostaje w okolicy pośladków do końca życia pacjenta.

Ryzyko związane z liftingiem pośladków

Lifting pośladków, jak każdy zabieg chirurgiczny, może prowadzić do pewnych powikłań, nawet jeśli są one mało prawdopodobne. Krwawienie, infekcja, asymetria, obrzęk, dyskomfort, drętwienie i zakrzepy to tylko niektóre z powikłań, które mogą wystąpić po operacji podniesienia pośladków.

Przeciwwskazania do zabiegu podniesienia pośladków

Pewne czynniki sprawiają, że niektórzy pacjenci nie kwalifikują się do liftingu pośladków. Przeciwwskazania te obejmują chorobę zakrzepowo-zatorową, tendencję do powstawania blizn keloidowych lub przerostowych, nadmierne palenie tytoniu, choroby serca, cukrzycę i chorobliwą otyłość.

Plan zabiegu

Dzień 1

Spotka się Pani z chirurgiem plastycznym, który będzie operował Pani pośladki. Omówią Państwo szczegóły operacji i podpiszą formularze zgody. Po badaniach lekarskich rozpocznie się operacja. Operacja trwa zazwyczaj od jednej do dwóch godzin. W ciągu godziny po operacji znieczulenie ustępuje i odzyskuje Pani przytomność.

Pierwszą noc po operacji spędzi Pan/Pani w szpitalu. Lekarz przeprowadzi wstępną kontrolę po zabiegu powiększenia pośladków.

Dzień 2 i 3

Lekarz przeprowadzi drugie badanie kontrolne rano przed opuszczeniem przez Panią szpitala. Drugiego i trzeciego dnia pozostanie Pani w pokoju hotelowym i będzie Pani jak najwięcej odpoczywać.

Dzień 4

Udadzą się Państwo do prywatnej kliniki chirurga plastycznego na końcowe badanie kontrolne. Lekarz doradzi Panu/Pani, jak kontynuować przyjmowanie leków i udzieli dalszych informacji na temat opieki pooperacyjnej. Po czwartym dniu będzie Pan/Pani gotowy/a do powrotu do domu.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Émilie

Nazywam się Emilie Gervais i mieszkam w Stambule, w Turcji. Jestem pisarką medyczną z rozległą wiedzą naukową i ponad 15-letnim doświadczeniem w badaniach nad rakiem i biologii molekularnej. Mam doświadczenie w organizacji kongresów i zarządzaniu projektami. Potrafię przekazywać złożone koncepcje medyczne i naukowe różnym odbiorcom za pośrednictwem różnych mediów, w tym tej strony internetowej jako forum dla moich tekstów.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️