Cena liftingu twarzy w Dubaju

cena liftingu twarzy dubaj 1 1
Napisany przez Émilie

Lifting twarzy w Dubaju to zabieg chirurgiczny, który usuwa zmarszczki z twarzy i napina skórę, aby spowolnić oznaki starzenia.

NajlepszaKlinika.com zapewnia informacje na temat operacji liftingu twarzy w Dubaju i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena liftingu twarzy w Dubaju

Średni koszt liftingu twarzy w Dubaju wynosi 6250 €. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €4,500 do €8,000.

ProceduraCeny w Dubaju
Lifting twarzy6250 €

Co to jest lifting twarzy?

Wraz z wiekiem skóra traci swoją elastyczność i ulega grawitacji, powodując jej wiotczenie i kurczenie się. Proces starzenia zwykle rozpoczyna się po trzydziestce, ale niektóre osoby są genetycznie predysponowane do rozwoju oznak starzenia już w wieku dwudziestu lat (na przykład obwisłe policzki i podgardle).

Sposób życia, a nawet miejsce zamieszkania mogą mieć wpływ na tempo starzenia się. To, co Państwo jedzą, ile czasu spędzają Państwo przed ekranami telewizorów lub komputerów oraz ile światła słonecznego jest wystawione na działanie promieni słonecznych, może przyspieszyć proces starzenia.

Kto powinien poddać się operacji liftingu twarzy w Dubaju?

Dzięki zaawansowanym technikom chirurgicznym możliwe jest odzyskanie młodzieńczego wyglądu i wyglądanie tak świeżo i młodo na zewnątrz, jak czują się Państwo wewnątrz.

Wiele kobiet i mężczyzn decyduje się na lifting twarzy w Dubaju, aby odzyskać pewność siebie i młodzieńczy wygląd. Rytidektomia, bardziej znana jako lifting twarzy, to zabieg chirurgiczny, który usuwa zmarszczki z twarzy i napina skórę, aby spowolnić oznaki starzenia.

Dobry kandydat do liftingu twarzy rozumie ograniczenia operacji. Szczegółowa konsultacja z naszym chirurgiem oraz obejrzenie zdjęć przed i po liftingu twarzy innych pacjentów jest ważną częścią procesu konsultacji. Pacjent z realistycznymi oczekiwaniami ma znacznie większe szanse na zadowolenie z efektu końcowego.

Na czym polega operacja liftingu twarzy w Dubaju?

Podczas liftingu twarzy chirurg najpierw wykonuje nacięcie ukryte za linią włosów i oddziela skórę od leżących pod nią mięśni i tkanek. Po napięciu mięśni twarzy w celu poprawy konturu twarzy, skóra jest naciągana i repozycjonowana, aby lepiej dopasować się do twarzy i zredukować zmarszczki. Na koniec nadmiar skóry twarzy jest przycinany w miejscu nacięcia, a nacięcie jest zamykane.

Lifting szyi

Wiele osób poddających się liftingowi twarzy w Dubaju może również skorzystać z liftingu szyi. Lifting szyi poprawia linię szyi i usuwa pionowe pasma z szyi. Te pionowe pasma to krawędzie mięśnia zwanego platysma. Podczas operacji wykonamy następujące czynności, jeśli będzie to konieczne:

  • Zebrać i napiąć mięśnie szyi, tworząc jędrniejszą podstawę mięśniową.
  • Usunąć nadmiar złogów tłuszczu
  • Wycięcie nadmiaru skóry i wygładzenie skóry w celu uzyskania bardziej napiętego, młodzieńczego dekoltu.

W zależności od potrzeb i celów, spersonalizowany lifting szyi w Dubaju może składać się z jednej lub obu dwóch różnych procedur:

  • Lifting twarzy – zabieg liftingu twarzy polega na podniesieniu i napięciu skóry wzdłuż gardła oraz usunięciu nadmiaru skóry w celu uzyskania jędrniejszych, bardziej napiętych rysów twarzy.
  • Platysmaplastyka – zabieg polegający na napięciu mięśni leżących pod skórą i zmianie położenia tkanki tłuszczowej. Procedura ta daje bardziej dramatyczne rezultaty u pacjentów z bardzo luźną tkanką szyi.

Mini lifting twarzy w Dubaju

Mini lifting twarzy odmładza dolną jedną trzecią twarzy, w tym podgardle i szyję. Mini lifting twarzy osiąga wiele z tych samych celów, co tradycyjny lifting twarzy. Mini-facelift jest również znany jako S-facelift lub short incision facelift ze względu na mniejszy rozmiar i kształt nacięcia. Dobrymi kandydatami do mini-faceliftu są osoby, które chcą stracić pięć lat z twarzy. Pacjenci ci mogą odnieść korzyści z mniejszych nacięć i zastosowania drobnych szwów kolczastych, zamiast dużego nacięcia, które wymaga cięższych szwów.

Mini-facelifty mogą zapobiegać oznakom starzenia, zanim staną się one widoczne. Elastyczność oferowana przez mini-facelift pozwala chirurgowi plastycznemu na leczenie określonych obszarów przy jednoczesnym kontrolowaniu czasu potrzebnego na rekonwalescencję. W zależności od zakresu zabiegu, może być konieczne pozostanie na noc w szpitalu po mini-facelifcie; często można wrócić do domu w dniu zabiegu.

Chociaż mini-facelift może leczyć tylko określony, odizolowany problem chirurgii plastycznej twarzy, elastyczność procedury i fakt, że nie ma długiego procesu rekonwalescencji sprawiają, że mini-facelift jest atrakcyjną opcją, szczególnie dla młodszych pacjentów.

Opieka pooperacyjna

Po operacji twarz i głowa zostaną zabandażowane, a pacjenci zostaną odesłani do domu w celu rekonwalescencji. Ważne jest, aby zaplanować z wyprzedzeniem i wziąć około dwóch tygodni wolnego w pracy, aby odpocząć i zregenerować siły w domu. W tym okresie pacjenci mogą odczuwać obrzęk, zasinienie i pewien dyskomfort.

Dyskomfort można kontrolować za pomocą leków, a objawy te ustąpią w ciągu pierwszych kilku tygodni rekonwalescencji. Pacjenci po liftingu twarzy powinni unikać forsownych ćwiczeń przez co najmniej dwa tygodnie po operacji. Rezultaty operacji nie będą widoczne od razu, ale będą pojawiać się stopniowo wraz z ustępowaniem obrzęków i zasinień.

Proces ten może potrwać kilka tygodni. Zapewniamy kompleksową opiekę pooperacyjną, w tym regularne wizyty kontrolne, aby zapewnić sprawny przebieg gojenia.

Chociaż po liftingu twarzy pacjenci nadal starzeją się w normalnym tempie, odpowiedni zabieg może cofnąć czas o kilka lat, wygładzając i napinając skórę twarzy oraz pomagając im wyglądać i czuć się młodziej i atrakcyjniej.

Koszt liftingu twarzy i szyi w Dubaju

Każdy przypadek jest inny, podobnie jak każda osoba jest inna, dlatego bardzo trudno jest podać stałą cenę zabiegów chirurgii plastycznej. W grę wchodzi wiele czynników: wiek pacjenta, stopień uszkodzenia lub zwiotczenia skóry, stan zdrowia i historia medyczna, czy wymagane są implanty lub protezy oraz czy zabieg musi być przeprowadzony w znieczuleniu ogólnym w szpitalu. Pełna wycena zostanie przedstawiona pacjentowi po szczegółowej konsultacji w klinice.

Co ważne i co doceniają nasi pacjenci, to indywidualna opieka i uwaga, którą nasz zespół zapewnia w ramach usługi. Chętnie przedstawimy Państwu referencje, które potwierdzą nasze trwałe relacje z wieloma zadowolonymi i usatysfakcjonowanymi pacjentami.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Émilie

Nazywam się Emilie Gervais i mieszkam w Stambule, w Turcji. Jestem pisarką medyczną z rozległą wiedzą naukową i ponad 15-letnim doświadczeniem w badaniach nad rakiem i biologii molekularnej. Mam doświadczenie w organizacji kongresów i zarządzaniu projektami. Potrafię przekazywać złożone koncepcje medyczne i naukowe różnym odbiorcom za pośrednictwem różnych mediów, w tym tej strony internetowej jako forum dla moich tekstów.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️