Ptoza piersi w Tunezji

cena za opadanie piersi 1
Napisany przez Erika

Czy obwisłe piersi sprawiają, że czuje się Pani mniej kobieco? Czy próbowała Pani różnych ćwiczeń w celu ujędrnienia i podniesienia piersi, ale bezskutecznie? Cóż, proszę pożegnać się z obwisłymi piersiami, ponieważ zamierzamy zaplanować dla Pani najlepszy lifting piersi w Tunezji!

NajlepszaKlinika.com informuje o ptozie piersi w Tunezji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena podniesienia piersi w Tunezji

Średni koszt podniesienia piersi w Tunezji wynosi 2 100 EUR. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym i trwa 4 godziny. Długość pobytu wynosi 7 dni, a pobyt w szpitalu 1 noc. Cena obejmuje znieczulenie, operację i leki. Efekt końcowy jest widoczny w ciągu 5 miesięcy.

ProceduraCena Tunezja
Ptoza piersi1900 €

Wszystko, co muszą Państwo wiedzieć o opadaniu piersi w Tunezji

Mastopeksja lub leczenie opadania piersi to po prostu podniesienie piersi. Jest to jedyne rozwiązanie dla obwisłych piersi. Jest to operacja kosmetyczna, więc wyniki są szybkie, a przede wszystkim trwałe.

Przyczyny opadania piersi

Istnieją 3 rodzaje opadania piersi:

 • Opadanie piersi wrodzone (dziedziczne),
 • Opadanie nabyte,
 • I opadanie powiek związane z chorobą.

Wrodzone opadanie powiek jest dziedziczne i może pojawić się w każdym wieku, nawet w okresie dojrzewania. Z drugiej strony, opadanie powiek nabyte jest najczęstszym przypadkiem. Jest to zmiana morfologiczna, która występuje z przyczyn naturalnych, w szczególności :

 • Ciąża,
 • Karmienie piersią,
 • Skutki wieku,
 • Brak równowagi hormonalnej,
 • Ale także z powodu przyrostu lub utraty wagi… Między innymi.

Ptoza towarzysząca to zwiotczenie okolicy gruczołu sutkowego zawsze związane z inną zmianą. Albo nadmierny rozwój gruczołu sutkowego (przerost), albo odwrotnie (atrofia lub hipotrofia).

Dzięki ciągłemu rozwojowi nauki i technologii. Na szczęście obecnie możliwe jest skorygowanie tego rozciągnięcia skóry, które jest tak rozpraszające!

Kto może poddać się liftingowi piersi w Tunezji?

Lifting piersi to operacja chirurgiczna mająca na celu skorygowanie obwisłych piersi. Lifting piersi można wykonać u każdej kobiety, która chce uzyskać jędrniejsze, uniesione piersi.

Jak obliczana jest cena liftingu piersi w Tunezji?

Cena zabiegu redukcji piersi w Tunezji obejmuje :

 • Stopień opadania piersi,
 • Honorarium chirurga i anestezjologa,
 • Koszt kliniki,
 • Koszt wizyt pooperacyjnych oraz
 • Koszty zakwaterowania!

Ile kosztuje abdominoplastyka w Tunezji?

Średni koszt abdominoplastyki w Tunezji wynosi €1,900. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym i trwa od 1 do 2 godzin. Obejmuje on nocleg w szpitalu. Ten średni koszt obejmuje znieczulenie, operację i inne powiązane wydatki, takie jak leki i pas podtrzymujący.

Procedury leczenia opadania piersi w Tunezji

Nasz koordynator skontaktuje się z jednym z naszych chirurgów, aby się Panią zajął. Może poprosić Panią o przesłanie zdjęć, aby specjalista mógł ocenić opadanie piersi.

Opadanie piersi jest często związane z powiększaniem piersi przy użyciu protezy piersi, inaczej zwanej implantem piersi.

Następnie przedstawi Pani wstępną diagnozę chirurga plastycznego i wycenę operacji za pośrednictwem Whatsapp lub poczty elektronicznej.

Jak przebiega operacja opadania piersi w Tunezji?

Czy jest Pani zadowolona z naszej wyceny? Czy jest Pani gotowa na operację w Tunezji i powrót z nowymi, jędrniejszymi i młodziej wyglądającymi piersiami? Proszę zaczynać!

Operacja podniesienia piersi w Tunezji i w każdym innym miejscu na świecie może zapewnić Paniuniesione, kształtne piersi. Poniżej dowiedzą się Państwo, w jaki sposób piersi zostaną podniesione.

Organizacja podróży

Zorganizujemycałą Państwa podróż od A do Z. Zajmiemy się wszystkim, co ma związek z Państwa operacją. Co powinna Pani wiedzieć:

 • Rezerwacja biletów powrotnych,
 • Zorganizowanie Państwa zakwaterowania,
 • Umówienie Państwa na konsultacje przed- i pooperacyjne,
 • Zapewnienie tłumacza,
 • I wszystko inne związane z Państwa operacją.

Wszystko, co muszą Państwo zrobić,to zabrać ze sobą własny bagaż !

Przed operacją opadania piersi w Tunezji

Przed operacją lekarz przeprowadzi u Pani badanie przedoperacyjne. Celem tego badania jest potwierdzenie wstępnej diagnozy i przygotowanie Pani do operacji.

Dzień “D”

Zabieg plastykiopadających piersi wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym i trwa od 1 do 3 godzin. Dla informacji, długość operacji zależy od stopnia rozciągnięcia skóry.

W celu przywrócenia opadania powiek. Procedura obejmuje zmianę położenia otoczki i brodawki sutkowej oraz powiększenie gruczołu sutkowego poprzez wykonanie nacięć. Ponadto chirurg plastyczny skoryguje zwiotczałą skórę w zależności od stopnia opadania piersi. Dobrze wiedzieć:

 • Duże opadanie powiek,
 • Umiarkowane opadanie powiek,
 • Lub małe opadanie powiek.

Małe, średnie lub duże opadanie powiek… zasada pozostaje taka sama. Jedyną różnicą jest miejsce wykonania nacięć. Co więcej, nadmiar skóry może zostać usunięty podczas tego procesu, jeśli jest to wymagane.

W przypadku dużego opadania powieki chirurg wykonuje nacięcia wokół otoczki, idąc pionowo w dół do fałdu piersi, a następnie dodaje nacięcia na tym poziomie, ale tym razem poziomo. Rana będzie miała kształt odwróconej litery T.

W przypadku średniego opadania powieki chirurg postępuje w taki sam sposób, jak w przypadku małego opadania powieki. Nie wykonuje jednak poziomego nacięcia. W tym przypadku pozostanie tylko pionowa blizna. Z drugiej strony, w przypadku małego opadania powiek, lekarz będzie musiał wykonać nacięcie tylko na poziomie otoczki.

Po operacji opadania piersi w Tunezji

Po mastopeksji zostaną założone szwy wchłanialne. Następnie otrzyma Pani specjalny bandaż wokół biustu. Już następnego dnia będzie Pani mogła wyjść z domu!

Blizny są delikatne i prawie niewidoczne. Jeśli chodzi o ból, może Pani odczuwać pewne rozciąganie. Ale proszę się nie martwić, lekarz przepisze środki przeciwbólowe, aby je złagodzić.

Poza bólem, będzie Pani miała pewne siniaki pooperacyjne i jest to całkowicie normalne. Znikną one wraz z upływem czasu!

Środki ostrożności po operacji opadania powieki w Tunezji

Krótki tydzień rekonwalescencji to wszystko, czego Pani potrzebuje, aby odpocząć i wznowić życie towarzyskie.

Należy jednak pamiętać, że zaraz po opuszczeniu kliniki będzie Pani musiała nosić biustonosz podtrzymujący. I to przez miesiąc! Jest to niezbędne, aby podtrzymać Pani piersi i przy okazji chronić ranę.

Zalecamy wykonywanie specjalnych ćwiczeń mastopeksji, aby nie czuła już Pani rozciągania w klatce piersiowej. W Internecie dostępnych jest wiele materiałów na ten temat.

Nie powinna Pani jednak uprawiać żadnego sportu przed upływem pierwszego miesiąca. Nie zaleca się również wystawiania się na działanie promieni słonecznych przed zagojeniem się rany.

Okres gojenia może trwać nawet rok! Potem nadejdzie czas, aby cieszyć się nowymi piersiami, wolnymi od siniaków i różowych blizn.

Podsumowując, obwisłe piersi nie są nieatrakcyjne. Każda figura ma swój urok. Jeśli jednak trudno jest Pani zaakceptować swoje ciało, możemy zorganizować dla Pani lifting piersi w najlepszej możliwej cenie!

Jak Państwo widzą, koszt liftingu piersi w połączeniu z pobytem rekonwalescencyjnym w Tunezji jest o połowę niższy niż w Europie!

Proszę poprosić o bezpłatną spersonalizowaną wycenę i przygotować się do startu w kierunku nowego życia!


Mają Państwo problem z wyborem odpowiedniej kliniki w najlepszej cenie? Nasz bezpłatny koordynator pomoże Państwu w pomyślnym przeprowadzeniu operacji w Tunezji. Proszę poprosić o bezpłatną wycenę.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Erika

Mam na imię Erika. Po ponad 10 latach prowadzenia badań medycznych, od 2018 roku postanowiłam poświęcić się pisarstwu naukowemu i medycznemu. Rozwinęłam wiedzę specjalistyczną obejmującą różne dziedziny, takie jak chirurgia kosmetyczna, stomatologiczna, bariatryczna i okulistyczna. Ten nowy kierunek pozwala mi dzielić się moją wiedzą.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️