Cena azjatyckiej blepharoplastyki w Tunezji

cena azjatycka blepharoplastyka tunezja 1
Napisany przez Laura

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o azjatyckiej blepharoplastyce w Tunezji! Jaka jest średnia cena w Tunisie? Nasze porady dotyczące udanej azjatyckiej blepharoplastyki w Tunisie.

NajlepszaKlinika.com dostarcza informacji na temat azjatyckiej blepharoplastyki w Tunezji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena azjatyckiej plastyki powiek w Tunezji

Średni koszt azjatyckiej blepharoplastyki w Tunezji wynosi €2,200. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od 2 000 euro do 2 400 euro.

ProceduraCena Tunezja
Azjatycka plastyka powiek2200 €

Czym jest azjatycka plastyka powiek?

Azjatycka blepharoplastyka w Tunezji (inaczej operacja podwójnej powieki) to zabieg chirurgii plastycznej wykonywany przez chirurga plastycznego w celu uzyskania naturalnie wyglądającego statycznego załamania górnej powieki. Osoby pochodzenia azjatyckiego z pojedynczą powieką zazwyczaj poddają się azjatyckiej blepharoplastyce w celu uzyskania załamania górnej powieki.

ANATOMIA OKA

Ważną cechą azjatyckich powiek jest fałd epikantalny znajdujący się w przyśrodkowej części górnej powieki, który obserwuje się u osób pochodzenia azjatyckiego. Ponadto, azjatyckie powieki są określane jako monolityczne lub pojedyncze powieki ze względu na brak rodzaju fałdu powiekowego najczęściej spotykanego w powiekach kaukaskich.
Istnieją dwie różne azjatyckie techniki blepharoplastyki w celu osiągnięcia pożądanego wyglądu górnych powiek:

  • Metoda szwów (znana również jako podwiązanie szwów): Szwy są używane do wiązania skóry w pożądanej pozycji górnej powieki w celu utworzenia fałdy górnej powieki.
  • Metoda otwartego nacięcia : Część skóry powiek i nadmiar tłuszczu są usuwane. Modyfikowany jest również leżący poniżej mięsień górnej powieki.

Wyniki operacji plastycznej górnej powieki są trwałe i będą zauważalne natychmiast po operacji podwójnej powieki. Siniaki, obrzęk i ból górnych powiek będą utrzymywać się do dziesięciu dni. Większość pacjentów może swobodnie pojawiać się publicznie dwa tygodnie po operacji, ale będzie musiała ograniczyć forsowne zajęcia przez cztery do sześciu tygodni.

Jakie problemy kosmetyczne leczy azjatycka blepharoplastyka?

  1. Obwisłe i opadające powieki: Blepharoplastyka azjatycka to zabieg chirurgiczny powiek mający na celu stworzenie naturalnego załamania górnej powieki poprzez modyfikację i redukcję tkanek górnej powieki, w tym skóry i mięśni powiek (takich jak rozcięgno dźwigacza lub mięsień orbicularis). Podczas azjatyckiej blepharoplastyki zostanie również poddany zabiegowi fałd epikantalny na poziomie epikantusa medycznego.

Kto jest idealnym kandydatem do azjatyckiej blepharoplastyki?

Idealnym kandydatem do azjatyckiej blepharoplastyki jest osoba, która chce osiągnąć trwały, naturalnie wyglądający wygląd górnej powieki. Ta operacja podwójnej powieki jest najczęściej wykonywana u osób pochodzenia azjatyckiego. Azjatycka blepharoplastyka nie jest zalecana u pacjentów ze znaczną opadaniem powiek, wybrzuszonymi lub dominującymi oczami, przewlekłą suchością oka lub niektórymi schorzeniami.

Jaki jest średni czas rekonwalescencji związany z azjatycką blepharoplastyką?

Ostra faza gojenia azjatyckiej blepharoplastyki trwa około siedmiu do dziesięciu dni. Obrzęk, zasinienie i ból utrzymują się zwykle przez tydzień i można je złagodzić zimnymi okładami i dostępnymi bez recepty środkami przeciwbólowymi. Niewchłanialne szwy zostaną usunięte z górnych powiek po tygodniu. Przez cztery do sześciu tygodni należy ograniczyć forsowną aktywność fizyczną i ekspozycję na słońce.

Jakie są potencjalne skutki uboczne azjatyckiej blepharoplastyki?

Potencjalne skutki uboczne azjatyckiej blepharoplastyki obejmują trudności z zamykaniem górnych powiek na brzegu powieki podczas snu, niewyraźne widzenie, obrzęk i zasinienie, blizny, krwawienie i zmiany w odczuwaniu.

Jakich rezultatów mogę się spodziewać po azjatyckiej plastyce powiek?

Rezultaty azjatyckiej blepharoplastyki to natychmiast zauważalna trwała poprawa górnej powieki z utworzeniem naturalnej fałdy powiekowej. Rezultaty będą podlegać naturalnemu starzeniu się wraz z upływem czasu.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Laura

Mam na imię Laura. Pracuję jako pisarz medyczny i naukowy od 2004 roku. Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w tej dziedzinie posiadam rozległą wiedzę specjalistyczną w zakresie pisania, tłumaczenia i redagowania szerokiej gamy dokumentów, w tym artykułów naukowych i medycznych oraz materiałów konferencyjnych.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️