Azjatycka plastyka powiek w Turcji

Cena azjatyckiej blepharoplastyki Turcja 1
Napisany przez Manuella

W Turcji azjatycka operacja powiek – znana również jako azjatycka blepharoplastyka lub operacja podwójnej powieki – jest wariantem górnej blepharoplastyki, która ma na celu stworzenie charakterystycznego załamania w górnej powiece.

NajlepszaKlinika.com zapewnia informacje na temat azjatyckiej blepharoplastyki w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady specjalisty medycznego.

Sommaire
 [Voir]

  Ile kosztuje azjatycka plastyka powiek w Turcji?

  Średni koszt azjatyckiej blepharoplastyki w Stambule wynosi €2,000. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €1,900 do €2,100.

  ProceduraCena Turcja
  Azjatycka plastyka powiek2000 €

  Czym jest azjatycka blepharoplastyka?

  Azjatycka plastyka powiek – znana również jako azjatycka blepharoplastyka lub plastyka podwójnych powiek – to odmiana plastyki powiek górnych, której celem jest stworzenie charakterystycznego załamania w górnej powiece.

  W razie potrzeby można jednocześnie leczyć nadmiar skóry i/lub przemieszczony tłuszcz odpowiedzialny za zwiotczenie górnej powieki. Efekt końcowy azjatyckiej blepharoplastyki w Turcji może sprawić, że oczy będą wydawać się większe i bardziej wyraziste, jednocześnie poprawiając ogólną atrakcyjność tego obszaru.

  Anatomia azjatyckiej powieki bardzo różni się od powieki zachodniej, przy czym być może największą różnicą anatomiczną jest fałda w pobliżu dolnego brzegu górnej powieki.

  Duży odsetek azjatyckich kobiet i mężczyzn nie ma tej fałdy – lub fałda jest umieszczona tak nisko, że jest praktycznie niewykrywalna – tworząc tak zwaną “pojedynczą fałdę” górnej powieki. W przeciwieństwie do tego, większość osób pochodzenia zachodniego ma bardziej wyraźną i widoczną fałdę, znaną jako “podwójna fałda” górnej powieki.

  Podczas gdy górna powieka z pojedynczą fałdą jest pożądana dla niektórych Azjatów, inni uważają, że górna powieka z podwójną fałdą jest bardziej atrakcyjna i chcą osiągnąć taki wygląd. W takich przypadkach specjalistyczna technika chirurgii górnej powieki znana jako azjatycka blepharoplastyka może być doskonałym rozwiązaniem chirurgii plastycznej w Turcji.

  Procedura ta jest również znana jako fiksacja nadgarstka, w wyniku której powstają zmiany anatomiczne, które podnoszą niską lub nieistniejącą fałdę powiekową.

  Jak przeprowadzana jest azjatycka procedura blepharoplastyki?

  Blepharoplastyka azjatycka jest najczęściej wykonywana w lekkiej sedacji dożylnej i zazwyczaj trwa mniej niż godzinę. Jeśli występuje już naturalna niska fałda, turecki chirurg podnosi i/lub pogłębia fałdę, aby uczynić ją bardziej widoczną.

  Jeśli nie ma naturalnej fałdy, wykona małe nacięcie w idealnym miejscu, przyszywając skórę do leżącego pod nią mięśnia, aby utrzymać jego pozycję. Ogólnie rzecz biorąc, powieki będą również wymagały nieco większego modelowania tkanki tłuszczowej niż jest to zwykle wykonywane w przypadku zachodniej górnej powieki.

  W przypadkach, w których pożądane jest odmłodzenie, turecki chirurg usunie nadmiar skóry i / lub naprawi luźną muskulaturę górnej powieki, aby uzyskać ogólnie lepszy i bardziej młodzieńczy wygląd.

  Pooperacyjna obserwacja po azjatyckiej blepharoplastyce

  Po azjatyckiej plastyce powiek w Stambule proces rekonwalescencji jest podobny do tradycyjnej plastyki powiek górnych. Początkowo może Pani/Pan odczuwać obrzęk i/lub zasinienie, ale te tymczasowe efekty uboczne powinny dość szybko ustąpić.

  Chociaż znaczny ból jest rzadkością, wszelki potencjalny dyskomfort można zwykle skutecznie kontrolować za pomocą leków. Niewymagające prace i codzienne czynności można zwykle wznowić po około tygodniu do dziesięciu dni, chociaż chirurg prawdopodobnie zaleci unikanie forsownych ćwiczeń, sportów fizycznych i wszelkich innych czynności, które mogą mieć negatywny wpływ na prawidłowe gojenie i długoterminowe wyniki przez co najmniej dwa do trzech tygodni. Po tym okresie wszystkie ograniczenia są zazwyczaj znoszone.

  Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

  Na żądanie i
  bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

  100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

  Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

  O autorze

  Manuella

  Nazywam się Manuella Fiorentini. Jestem doświadczonym specjalistą ds. marketingu w branży urządzeń medycznych i farmaceutycznej. Dzięki ponad 7-letniemu doświadczeniu pracowałam na stanowiskach kreatywnych i strategicznych, opracowując kampanie marketingowe, wprowadzając produkty na rynek i organizując międzynarodowe konferencje.

  ‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️