Coolsculpting i turkus

coolsculpting cena 1
Napisany przez Maria

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o coolsculptingu w Turcji! Jaka jest średnia cena w Stambule? Nasze porady dotyczące udanego zabiegu coolsculpting w Turcji.

NajlepszaKlinika.com informuje o coolsculptingu w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Ile kosztuje coolsculpting w Turcji?

Średni koszt coolsculptingu w Stambule w Turcji wynosi 600 €. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od 500 euro do 700 euro.

Co to jest coolsculpting?

CoolSculpting, znany również jako zimna lipoliza, to medyczna technika estetyczna, która zamraża i zabija komórki tłuszczowe. Zabieg CoolSculpting (zimna lipoliza) daje skuteczne rezultaty w krótkim czasie i został zatwierdzony przez FDA. Działa poprzez wystawienie tkanki na działanie temperatury -6°C przez 1 godzinę w próżni. Po zabiegu tkanka tłuszczowa jest rozbijana i usuwana z organizmu poprzez układ moczowy.

Jak działa Coolsculpting?

Podczas konsultacji dermatolog określa obszary, w których zostanie zastosowana procedura, a obszary te są pokryte specjalnym materiałem ochronnym w celu ochrony skóry. Aplikatory CoolSculpting są umieszczane w wyznaczonym obszarze, a do obszarów tych przykładane jest ssanie. CoolSculpting chłodzi obszar w kontrolowany sposób podczas zabiegu, a zmiany strukturalne rozpoczynają się w komórkach tłuszczowych dzięki technologii kriolipolizy.

Czas trwania zabiegu CoolSculpting w Turcji różni się w zależności od leczonego obszaru i średnicy aplikatora. Pojedyncza sesja jest jednak wystarczająca i trwa od 30 do 60 minut. Komórki tłuszczowe są chłodzone przez kontrolowane niskie temperatury, powodując ich krystalizację. Są one rozkładane przez organizm i stopniowo eliminowane w naturalny sposób.

W jaki sposób CoolSculpting zabija komórki tłuszczowe?

Zabieg CoolSculpting celuje w komórki tłuszczowe i zamraża je w temperaturze, która sprawia, że znikają. Chroni skórę i tkanki, jednocześnie chłodząc komórki tłuszczowe w kontrolowany sposób.

Po zabiegu komórki tłuszczowe znikają z czasem. Komórki tłuszczowe są usuwane z organizmu przez układ moczowy.

Jaka jest różnica między CoolSculpting a innymi metodami odchudzania?

 • Zmniejsza liczbę komórek tłuszczowych.
 • Badania kliniczne wykazały, że po zabiegu CoolSculpting w leczonym obszarze jest mniej komórek tłuszczowych.
 • Zabieg CoolSculpting zmniejsza liczbę komórek tłuszczowych o 20 do 30%.
 • Ponieważ zabieg CoolSculpting nie niszczy wszystkich komórek tłuszczowych w obszarach, w których jest stosowany, nigdy nie powoduje zniekształcenia wyglądu.
 • Jest to bardzo bezpieczny i komfortowy zabieg.

W jakich sytuacjach można zastosować CoolSculpting?

Są Państwo dobrymi kandydatami do zabiegu Coolsculpting, jeśli mają Państwo uparty tłuszcz, który nie może zniknąć z ciała, bez względu na to, jak bardzo się Państwo starają. Jeśli nie preferują Państwo przyjmowania leków lub środków chemicznych, nie chcą poddawać się operacji i szukają Państwo zabiegu jednosesyjnego bez przestojów, CoolSculpting jest idealnym wyborem dla Państwa.

Kto jest idealnym kandydatem?

CoolSculpting może być stosowany u mężczyzn i kobiet w wieku powyżej 15 lat, którzy mają problemy z uporczywym tłuszczem, nie chcą poddawać się zabiegom chirurgicznym, takim jak liposukcja i nie mogą osiągnąć rezultatów za pomocą diety i ćwiczeń.

CoolSculpting może być stosowany u każdego, niezależnie od płci, z wyjątkiem kobiet w ciąży i osób uczulonych na zimno.

Na jakich częściach ciała można stosować CoolSculpting®?

 • Brzuch, podbrzusze
 • Uda
 • Ramiona
 • Love handles i boczki
 • Plecy i obszar biustonosza
 • Pod pośladkami, podwójny podbródek, pod szyją,
 • Męska klatka piersiowa

Ile sesji potrzebuję?

Pojedyncza sesja jest zazwyczaj niezbędna do uzyskania pożądanych rezultatów, ale niektóre osoby decydują się na dodatkowe sesje, aby wyeliminować jeszcze więcej komórek tłuszczowych.

Jak długo trwają zabiegi CoolSculpting?

Czas trwania zabiegu CoolSculpting różni się w zależności od leczonego obszaru i średnicy aplikatora. Pojedyncza sesja jest jednak wystarczająca i trwa około 30 do 60 minut.

Kiedy zobaczę rezultaty zabiegu CoolSculpting®?

Chociaż trwałe rezultaty pojawiają się 2 miesiące po zabiegu, możliwe jest również zaobserwowanie efektów zabiegu już w drugim tygodniu. Zmiany na skórze stają się zauważalne w ciągu 1,5 miesiąca. Po zabiegu Coolsculpting eliminacja komórek tłuszczowych trwa przez 4 miesiące.

Jakie są skutki uboczne zabiegu Coolsculpting?

Po zabiegu może wystąpić tymczasowe zaczerwienienie, obrzęk lub zasinienie w obszarze poddanym zabiegowi.

Czy rezultaty Coolsculpting są trwałe?

W przeciwieństwie do wszystkich innych technik redukcji tkanki tłuszczowej, CoolSculpting trwale zmniejsza liczbę komórek tłuszczowych. Dlatego wyniki są trwałe.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Maria

Mam na imię Maria. Mam ponad 10-letnie doświadczenie jako kierownik marketingu w branży medycznej. Z powodzeniem wprowadziłam na rynek kilka produktów, w tym urządzenia medyczne, i mam wielką pasję do sprzedaży i marketingu.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️