Cena ginekomastii w Dubaju

ginekomastia 1
Napisany przez Laurence

Ginekomastia w Dubaju przywraca normalny kształt i rozmiar piersi. Głównym celem jest spłaszczenie piersi, tak aby mogli Państwo nosić obcisłe ubrania z pewnością siebie i bez wstydu.

NajlepszaKlinika.com dostarcza informacji na temat ginekomastii w Dubaju i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena operacji ginekomastii w Dubaju

Średni koszt operacji ginekomastii w Dubaju wynosi €4,000. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €2,300 do €5,750.

ProceduraCena Dubaj
Ginekomastia4000 €

Czym jest ginekomastia?

Dwóch na pięciu mężczyzn cierpi naginekomastię i uważa, że jest to problem na całe życie. Na szczęście schorzenie to można leczyć za pomocą prostych i skutecznych zabiegów w Dubaju.

Zaburzenia hormonalne lub złogi tłuszczu czasami pogarszają się i prowadzą do nieprawidłowych piersi u mężczyzn. Sytuacja ta nazywana jest ginekomastią. Jest to obrzęk tkanki piersi, który nie stanowi poważnego problemu medycznego. Może jednak stać się powodem depresji dla wielu panów.

Większość z nich woli dużo ćwiczyć, ale niestety nie ma ich wystarczająco dużo, aby szybko poradzić sobie z tym niepokojem. Z pewnością takie działania wymagają osób, które mogą czekać miesiące, a nawet lata, zanim osiągną pożądane rezultaty. W dzisiejszych czasach nikt nie ma tyle czasu. Każdy chce natychmiastowego rozwiązania!

Jeśli jednak zależy Państwu na szybkim rozwiązaniu problemu powiększonych męskich piersi, wystarczy operacja redukcji męskich piersi, czyli ginekomastii w Dubaju, Abu Dhabi i Sharjah. Jest to proste rozwiązanie pozwalające uzyskać pożądany kształt piersi i umięśnione kontury klatki piersiowej.

Cel!

Operacja ta jest ukierunkowana na źródło przerośniętych piersi i przywraca im normalny kształt i rozmiar. Głównym celem jest spłaszczenie piersi, aby mogli Państwo nosić obcisłe ubrania z pewnością siebie i bez wstydu.

Wyniki ginekomastii w Dubaju:

Bezpośrednio po operacji w Dubaju będą Państwo mogli zobaczyć jej rezultaty. Nie będą one jednak wyglądać idealnie ze względu na pewien obrzęk i tkliwość. Podobnie jak w przypadku wszystkich operacji kosmetycznych, proces gojenia jest ważny dla wizualizacji ostatecznych konsekwencji. Po maksymalnie dziesięciu dniach można zauważyć znaczącą zmianę w piersiach, z ledwo widocznymi bliznami, które z czasem zanikają.

Proszę pamiętać, że ta operacja redukcji piersi daje trwałe rezultaty, dopóki nie przybierzesz na wadze w nadchodzących latach.

Korzyści:

Może Pani cieszyć się jędrniejszymi, wyprofilowanymi i umięśnionymi piersiami oraz zwiększoną pewnością siebie. Ten lifting na pewno się uda,

 1. Eliminuje dyskomfort fizjologiczny
 2. Daje trwałe rezultaty
 3. Pozwala na swobodę aktywności
 4. Poprawia życie seksualne i możliwości noszenia

Idealny kandydat:

Każdy mężczyzna, który czuje się skrępowany swoimi dużymi piersiami, może zdecydować się na tę operację. Proszę jednak upewnić się, że ma Pan stabilny stan zdrowia i dobrą elastyczność skóry, aby być dobrym kandydatem. Lekarze zazwyczaj zalecają badania krwi, które są głównym kluczem do oceny medycznej. Ponadto, dla lepszego zrozumienia, proszę zapoznać się z poniższymi kryteriami,

 1. Rozwój piersi kandydatki musi być stabilny.
 2. Pod warunkiem, że ofiara jest psychicznie przygotowana do poprawy kształtu piersi poprzez operację.
 3. Osoby cierpiące na zaburzenia krzepnięcia i inne infekcje muszą najpierw uzyskać pomoc medyczną.

Przygotowanie:

Po poświadczeniu, że jest Pani dobrą kandydatką do zabiegu, zdecydowanie zalecana jest wcześniejsza konsultacja z chirurgiem. Podczas tego spotkania otrzyma Pani/Pan szczegółowe informacje na temat zabiegu, a także dokładny obraz tego, co czeka Panią/Pana w dniu zabiegu.

Proszę pamiętać o jednej rzeczy. Proszę prowadzić zdrowy tryb życia, unikając palenia tytoniu i spożywania napojów alkoholowych. Proszę również unikać leków, które zwiększają ryzyko krwawienia i przestrzegać wszystkich zaleceń lekarza dotyczących tego, co należy, a czego nie należy jeść.

Techniki leczenia ginekomastii:

Ginekomastia w Dubaju, zatwierdziła usunięcie otaczającego tłuszczu, tkanki gruczołowej lub tkanki gruczołowej z piersi w celu leczenia nietypowego ułożenia męskich piersi. Techniki tej operacji obejmują :

 1. Liposukcję
 2. Wycięcie chirurgiczne

Procedura:

Ginekomastia w Dubaju jest zwykle wykonywana w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym i trwa 2-3 godziny, w zależności od złożoności zabiegu.

Podczas operacji chirurg w Dubaju wykonuje małe nacięcie w pobliżu otoczek i wprowadza kaniulę, aby odessać sztywne kieszenie tłuszczowe. Później nacięcia są zamykane bez widocznych blizn, ponieważ jest to zabieg minimalnie inwazyjny. Tak zwykle dzieje się, gdy decydują się Państwo na zabieg liposukcji w Dubaju.

Z drugiej strony, gdy zdecyduje się Pani na wycięcie chirurgiczne, lekarze usuwają nadmiar tłuszczu z piersi poprzez możliwe nacięcie na dolnej półkuli i bezpiecznie przywracają jej naturalny kształt.

Zobacz także: Cena ginekomastii w Turcji

W zależności od stanu zdrowia pacjentki i stanu jej piersi, zostanie zalecony odpowiedni sposób postępowania. Czasami wykonuje się oba zabiegi.

Rzeczy do rozważenia po operacji:

Po operacji ginekomastii pierś zostanie przykryta opatrunkiem i z tego powodu przez pewien czas konieczne będzie noszenie fartucha chirurgicznego. Do leczonego miejsca może zostać przymocowana mała rurka w celu odprowadzania krwi i płynów. Pozostanie ona na miejscu przez co najmniej dwa pierwsze dni.

Czas rekonwalescencji po tej operacji wynosi dwa tygodnie, ale większość pacjentów wraca do normalnego trybu życia po 4-5 dniach. Chociaż 8-10 dni po operacji pacjenci muszą wrócić do kliniki w celu usunięcia szwów. Ból po operacji jest zatem powszechny. Aby go złagodzić, mogą Państwo przyjmować przepisane środki przeciwbólowe. Aby okres rekonwalescencji przebiegał sprawnie i szybko, lekarze zazwyczaj zalecają..,

 1. Proszę spać spokojnie
 2. Proszę unikać gorących kąpieli
 3. Proszę nosić luźną odzież
 4. Proszę pozostać nawodnioną
 5. Zapewnienie wsparcia dla piersi za pomocą niektórych kamizelek

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Laurence

Nazywam się Laurence Tung. Jestem pisarzem medycznym z wiedzą naukową w kilku dziedzinach. Ostatnio zajmowałem się takimi obszarami terapeutycznymi jak reumatologia i hipercholesterolemia. Mam również doświadczenie w genomice, epigenetyce, biologii molekularnej i biochemii. Pomagam tej stronie publikować wysokiej jakości artykuły na temat turystyki medycznej.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️