Cena korony ceramicznej emax na Węgrzech

cena korony ceramicznej emax węgry 1
Napisany przez Melissa

Wszystko, co muszą Państwo wiedzieć o koronach ceramicznych emax na Węgrzech! Jaka jest średnia cena w Budapeszcie? Nasze porady dotyczące udanej korony ceramicznej emax na Węgrzech.

NajlepszaKlinika.com informuje o koronie ceramicznej Emax na Węgrzech i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza specjalisty.

Cena korony ceramicznej Emax na Węgrzech

Średni koszt korony ceramicznej Emax w Budapeszcie na Węgrzech wynosi 420 €. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €350 do €490.

ProceduraCena Węgry
Korona ceramiczna Emax420 €

Co to jest korona ceramiczna Emax?

Korona ceramiczna Emax na Węgrzech to bardzo wszechstronny rodzaj uzupełnienia protetycznego, stosowany zarówno w stomatologii estetycznej, jak i odtwórczej. Każdego roku pomagamy wielu osobom z koronami dentystycznymi w Budapeszcie, ponieważ nasze korony są bardzo wysokiej jakości i tańsze niż w wielu innych krajach.

Korona dentystyczna służy do odtworzenia części naturalnego zęba powyżej linii dziąseł i może być stosowana do pokrycia uszkodzonego, spróchniałego lub mocno wypełnionego zęba, aby nadać mu wytrzymałość, funkcjonalność i lepszy wygląd. Może być również stosowana do odbudowy brakującego zęba po wszczepieniu implantu stomatologicznego.

Rodzaj korony dentystycznej, którą otrzymają Państwo za granicą w Budapeszcie na Węgrzech, będzie porównywalny z prywatnym leczeniem w Europie, ale po znacznie niższych kosztach.

Na Węgrzech standardowa korona wykonana przez doświadczonego i kompetentnego dentystę będzie kosztować około 200 euro lub mniej, w porównaniu z 800-1000 euro u prywatnego dentysty w Europie. Jakość koron zapewnianych przez dentystów NHS nie może być ogólnie porównywana z tym, co otrzymaliby Państwo płacąc prywatnie.

Korony dentystyczne wykonane do perfekcji

Kiedy korony dentystyczne są łączone w celu utworzenia wielokrotnej odbudowy, jest to znane jako most. Każdego roku węgierscy dentyści i technicy dentystyczni wykonują setki tysięcy koron dla pacjentów, którzy przyjeżdżają na Węgry na tanie leczenie.

Aby uzyskać idealną koronę, dentysta musi mieć dobre relacje z profesjonalnym technikiem dentystycznym, aby wyprodukować wysokiej jakości koronę o odpowiednim rozmiarze, kształcie i kolorze, zapewniającą optymalny wygląd i funkcję. Kliniki stomatologiczne na Węgrzech posiadają własne laboratorium protetyczne, aby zapewnić najlepsze możliwe rezultaty.

Korony tymczasowe

Większość pacjentów ma do czynienia z koronami tymczasowymi. Jeśli udają się Państwo na Węgry tylko po korony lub mosty, prawdopodobnie będą Państwo mieli zęby tymczasowe w bardzo krótkim czasie, ponieważ od wstępnego przygotowania do ostatecznego dopasowania minie tylko cztery lub pięć dni. W rzeczywistości między wstępnym przygotowaniem a ostatecznym dopasowaniem minie tylko cztery do pięciu dni. Wkrótce po przygotowaniu, dentysta lub technik dentystyczny wykona dla Państwa zęby tymczasowe w bardzo krótkim okresie, aby mogli Państwo jeść wygodniej i czuć się dobrze.

Jeśli mają Państwo implanty stomatologiczne i muszą odczekać od 3 do 6 miesięcy przed otrzymaniem nowych koron stałych, technik dentystyczny wykona bardzo wysokiej jakości korony tymczasowe, zaprojektowane tak, aby dobrze wyglądały i działały bez pękania. Ich wykonanie trwa nieco dłużej i kosztuje nieco więcej, ale są tego warte i będą służyć Państwu do czasu wykonania koron stałych.

Korony stałe

Pacjenci odwiedzający Budapeszt na Węgrzech powinni oczekiwać wyłącznie koron najwyższej jakości.

Zazwyczaj korony wykonywane dla podróżujących dentystów są pełnymi koronami porcelanowymi połączonymi z metalową lub ceramiczną strukturą. Oznacza to, że przód, boki i tył korony będą porcelanowe, bez czarnych linii wokół linii dziąseł. Proszę oczekiwać, że korona będzie miała odpowiedni rozmiar, kształt i kolor, profesjonalnie wykonana, aby zapewnić naturalny wygląd i doskonałą trwałość.

Materiały

Chociaż istnieje wiele różnych materiałów używanych przez techników dentystycznych do wykonywania koron, skupimy się na dwóch głównych typach:

Porcelana stapiana z metalem – Jest to najczęściej stosowany materiał na świecie. Porcelanowa korona dentystyczna jest produkowana i łączona z metalem przed zacementowaniem na Państwa naturalnym zębie lub implancie dentystycznym. Jeśli porcelana nie zostanie połączona z metalową strukturą, porcelana będzie zbyt krucha i pęknie. Metalowa struktura wewnątrz korony zapewnia jej wytrzymałość. Istnieje kilka różnych materiałów, z których można wykonać koronę, w tym metal bezniklowy, tytan, złoto i stopy złota.

Cyrkonowe korony i mosty protetyczne

Porcelana stapiana z cyrkonem – jest to stosunkowo nowy materiał, w którym porcelana jest stapiana z cyrkonem, a nie z metalem. Zaletą cyrkonu jest to, że nie zawiera metalu i ma biały kolor, w przeciwieństwie do metalu. Cyrkon jest droższy, ale jest stosowany, gdy wymagane jest najlepsze możliwe wykończenie.

Nie powinno być różnicy między jakością obu materiałów, a dentysta powinien nadal przeprowadzać wszystkie przygotowania i dopasowanie zgodnie z tymi samymi standardami jakości. Technik będzie nadal używał materiałów najlepszej jakości i produkował je zgodnie z wysokimi standardami.

Większość pacjentów wybiera korony porcelanowe stapiane z metalem, ponieważ są one niezwykle piękne i odpowiednie dla wszystkich budżetów. Cyrkon jest popularny, ale typ pacjenta, który wybiera ten materiał, jest gotowy zapłacić znacznie więcej za lepszą estetykę.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Melissa

Nazywam się Mélissa i od 2014 roku pracuję jako autorka tekstów medycznych i naukowych. Mam bogate doświadczenie w pisaniu dokumentów regulacyjnych i medyczno-marketingowych obejmujących szeroki zakres obszarów terapeutycznych.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️