Lifting piersi w Dubaju

cena liftingu piersi dubaj 1
Napisany przez Maria

Lifting piersi w Dubaju, znany również jako mastopeksja, to zabieg chirurgiczny stosowany w celu zmiany kształtu obwisłych piersi.

NajlepszaKlinika.com zapewnia informacje na temat liftingu piersi w Dubaju i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena podniesienia piersi w Dubaju

Średni koszt podniesienia piersi w Dubaju wynosi €6,500. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €6,000 do €7,000.

ProceduraCeny Dubaj
Podniesienie piersi6500 €

Co to jest podniesienie piersi?

Podniesienie piersi, znane również jako mastopeksja, to zabieg chirurgiczny stosowany w celu zmiany kształtu obwisłych piersi. Podniesienie piersi w Dubaju jest wykonywane w celu usunięcia nadmiaru skóry i tkanki piersi w celu podniesienia piersi, czyniąc je jędrniejszymi i bardziej napiętymi.

Potrzeba liftingu piersi

Osoba może mieć obwisłe piersi z następujących powodów:

 • Genetyka
 • Karmienie piersią
 • Starzenie się
 • Preferencje dotyczące stylu życia
 • Wahania masy ciała

Operacja podniesienia piersi w Dubaju ma na celu osiągnięcie symetrii piersi poprzez ich podniesienie. Innym celem zabiegu jest zmiana położenia sutków i otoczki.

Jak wybrać odpowiedniego chirurga do liftingu piersi?

Pierwszym krokiem w operacji podniesienia piersi jest wybór odpowiedniego chirurga do zabiegu. Certyfikowany chirurg plastyczny, którego wybiorą Państwo do mastopeksji w Dubaju, musi być nie tylko ekspertem, ale także posiadać następujące cechy;

 • Musi otrzymać dobre recenzje swojej pracy od poprzednich kandydatów.
 • Musi być w stanie pokazać Państwu wyniki swojej wcześniejszej pracy za pomocą zdjęć.
 • Powinien koncentrować się na bezpieczeństwie i opiece nad kandydatem.

Musi mieć doskonałe wyczucie estetyki.

Wytyczne przedoperacyjne

Po wybraniu najlepszego chirurga zajmującego się liftingiem piersi w Dubaju, kolejnym krokiem jest szczegółowa sesja konsultacyjna z chirurgiem. Podczas tej sesji omówi Pani z nim możliwe wyniki operacji.

Należy również omówić swoje oczekiwania i powód operacji. Należy omówić, czego dokładnie oczekuje Pan/Pani po operacji. Należy omówić proces, koszt liftingu piersi w Dubaju i wszystkie etapy zabiegu.

Przed operacją chirurg sprawdzi Pani historię medyczną, a także sprawdzi, czy przyjmuje lub przyjmowała Pani jakiekolwiek leki. Pani piersi zostaną zbadane przez chirurga: zmierzy on ich rozmiar oraz zbada kształt i położenie sutków i otoczek.

Zaleci on również wykonanie mammografii podstawowej, a Pani piersi zostaną sfotografowane, aby mogła Pani porównać wyniki po operacji.

Chirurg może odroczyć operację, jeśli jest Pani w ciąży, planuje zajść w ciążę lub karmi piersią. Istnieją jednak pewne wytyczne, których należy przestrzegać w celu utrzymania zdrowego stylu życia.

Musi Pani stosować odpowiednią dietę i regularnie ćwiczyć pod nadzorem specjalisty. Musi Pani rzucić palenie co najmniej trzy tygodnie przed operacją.

Należy zaprzestać przyjmowania aspiryny, leków przeciwzapalnych lub ziołowych suplementów diety, aby zminimalizować ryzyko nadmiernego krwawienia podczas operacji. Powinna Pani dbać o nawodnienie organizmu i zaprzestać spożywania alkoholu.

Operacja mastopeksji

Operacja podniesienia piersi w Dubaju wykonywana jest w znieczuleniu ogólnym i trwa godzinę lub krócej. Jest wykonywana w warunkach ambulatoryjnych, a kandydatka może wrócić do domu po operacji.

Istnieją jednak różne techniki przeprowadzania operacji podniesienia piersi, które wyjaśniono poniżej;

 • Crescent Lift – polega na usunięciu półksiężyca skóry w górnej części brodawki sutkowej i jest techniką minimalnie inwazyjną.
 • Benelli Lift – technika ta polega na usunięciu skóry lub tkanki wokół otoczki poprzez wykonanie nacięcia w kształcie pączka.
 • Lollipop Lift – jest to nacięcie wokół otoczki, które rozciąga się pionowo w dół do fałdu piersi.
 • Anchor Lift – nacięcie jest wykonywane wokół otoczki, które rozciąga się w dół do fałdu piersi.

Podczas operacji wykonuje się nacięcia w zależności od zastosowanej techniki. Następnie chirurg dokonuje pożądanych zmian, tj. zmiany kształtu i podniesienia leżącej poniżej tkanki piersi, zmiany położenia otoczki i sutków, usunięcia nadmiaru skóry lub zmniejszenia rozmiaru powiększonych otoczek.

Modyfikacje te są przeprowadzane przy użyciu narzędzi chirurgicznych. Nacięcia są następnie zamykane szwami.

Operacja podniesienia piersi może być wykonywana w połączeniu z powiększeniem lub zmniejszeniem piersi. Proszę zauważyć, że mastopeksja w Dubaju nie zmieni rozmiaru piersi, a jedynie podniesie obwisłe piersi.

Powrót do zdrowia

Kandydatki poddawane liftingowi piersi w Dubaju muszą odpoczywać przez kilka tygodni, aby w pełni wyzdrowieć. Ponieważ zabieg wykonywany jest w warunkach ambulatoryjnych, po operacji będzie Pani mogła opuścić szpital i może odczuwać zawroty głowy z powodu działania środka znieczulającego.

Przez kilka pierwszych dni po operacji będzie Pani/Pan odczuwać ogromne zmęczenie i konieczne będzie regularne przyjmowanie leków przepisanych przez lekarza. Obrzęk i zasinienie są dość powszechne po operacji, ale ustępują w ciągu dwóch tygodni.

Przez co najmniej sześć tygodni po operacji może Pani/Pan odczuwać całkowite odrętwienie w dotkniętych obszarach. Blizny będą czerwone i wyboiste, ale ustąpią po kilku tygodniach.

Szwy zostaną usunięte przez chirurga tydzień po operacji. Będzie Pan/Pani w stanie kontynuować swoje zwykłe czynności, ale pełna rekonwalescencja zajmie trochę czasu.

Instrukcje pooperacyjne

Musi Pani regularnie przyjmować przepisane leki. Otrzyma Pani biustonosz chirurgiczny, którego należy używać 24 godziny na dobę przez określony czas. Zostanie Pani zalecone spanie na plecach i unikanie stosunków seksualnych przez kilka tygodni po operacji. Powinna Pani całkowicie unikać kąpieli i mycia włosów. W pobliżu Pana/Pani nacięć zostaną umieszczone rurki do drenażu płynów, które zostaną usunięte po czterech dniach od operacji.

Przez dwa tygodnie należy unikać energicznych czynności, takich jak wysiłek fizyczny i podnoszenie ciężkich przedmiotów. Opatrunek zostanie usunięty pięć dni po operacji. Niektóre szwy rozpuszczają się samoistnie, ale inne należy usunąć dwa tygodnie po operacji. Lekarz może zalecić stosowanie żelu na nacięcia w celu przyspieszenia gojenia. Przez cały okres rekonwalescencji po podniesieniu piersi należy chronić piersi i nacięcia przed słońcem.

Ryzyko i powikłania

Jak każdy inny zabieg chirurgiczny, lifting piersi również wiąże się z pewnym ryzykiem. Jednak bardzo ważne jest, aby omówić je z chirurgiem przed operacją podniesienia piersi. Możliwe skutki uboczne operacji podniesienia piersi są następujące;

 • Blizny – po zabiegu pozostaną trwałe blizny, ale znikną one po dwóch latach i można je łatwo ukryć za pomocą biustonosza.
 • Zmienione czucie skóry – może wystąpić drętwienie w dotkniętych obszarach; zwykle powraca po kilku tygodniach, ale w niektórych przypadkach może być trwałe.
 • Karmienie piersią – Po operacji niektóre kobiety mają trudności z produkcją wystarczającej ilości mleka do karmienia piersią.
 • Zakażenie – Rany mogą zostać zakażone z tego czy innego powodu, ale antybiotyki zostaną przepisane, aby temu zapobiec.
 • Alergie – zdarza się to rzadko, ale Pani skóra może być uczulona na taśmę, roztwory lub inne odpowiednie leki. W takim przypadku będzie Pani potrzebować dodatkowego leczenia, aby poradzić sobie z reakcjami alergicznymi.

Idealna kandydatka do liftingu piersi

Może być Pani idealną kandydatką do zabiegu podniesienia piersi, jeśli;

 • Ma Pani obwisłe piersi.
 • Pani piersi straciły swój kształt i stały się bardziej płaskie.
 • Pani sutki wpadają pod fałdy piersi, gdy nie są podtrzymywane.
 • Pani piersi nie są symetryczne.
 • Ma Pani ukończone 18 lat.
 • Pani waga jest stabilna.
 • Nie pali Pani papierosów.
 • Nie jest Pani zadowolona ze swoich obwisłych piersi.
 • Jest Pani w dobrym zdrowiu fizycznym i psychicznym.
 • Ma Pani realistyczne oczekiwania.

Wyniki podniesienia piersi

Zauważy Pani natychmiastową zmianę w ogólnym wyglądzie piersi, chociaż ich kształt będzie się zmieniał i stabilizował przez kilka następnych miesięcy. Rezultaty te mogą być trwałe, jeśli będzie Pani dbać o skórę i wagę.

Korzyści z operacji podniesienia piersi

Korzyści z operacji podniesienia piersi są liczne;

 • Poprawia estetyczny wygląd piersi i sprawia, że wyglądają one bardziej atrakcyjnie i młodzieńczo.
 • Poprawia symetrię piersi.
 • Nie zmniejsza rozmiaru piersi.
 • Daje długotrwałe rezultaty.
 • Zwiększa poczucie własnej wartości.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Maria

Mam na imię Maria. Mam ponad 10-letnie doświadczenie jako kierownik marketingu w branży medycznej. Z powodzeniem wprowadziłam na rynek kilka produktów, w tym urządzenia medyczne, i mam wielką pasję do sprzedaży i marketingu.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️