Lipolifting pośladków w Turcji

Lipolifting pośladków Turcja 1
Napisany przez Émilie

Lifting pośladków w Turcji to zabieg mający na celu poprawę rozmieszczenia tkanki tłuszczowej na pośladkach, a tym samym przywrócenie harmonijnego wyglądu i mogą być Państwo pewni, że operacja zostanie przeprowadzona przez renomowanego, doświadczonego i przeszkolonego lekarza.

NajlepszaKlinika.com informuje o lipoliftingu pośladków w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Ile kosztuje lipolifting pośladków w Turcji?

Średni koszt liftingu pośladków w Turcji w Stambule wynosi 2,700 €. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €2,200 do €3,200.

ProceduraCena Turcja
Lipolifting pośladków2700 €

Co to jest lipolifting pośladków?

Lipolifting pośladków w Turcji to zabieg poprawiający dystrybucję tłuszczu na pośladkach, przywracający harmonijny wygląd i mogą być Państwo pewni, że zabieg zostanie przeprowadzony przez renomowanego, doświadczonego i przeszkolonego lekarza.

Zanim przejdziemy do szczegółów oferowanej przez nas usługi, przyjrzyjmy się, czego mogą Państwo oczekiwać od lipoliftingu pośladków w Turcji. Zgrabne, proporcjonalne pośladki to bardzo atrakcyjna cecha dla każdego.

Więc lifting pośladków w Stambule może być dokładnie tym, czego potrzebujesz, aby zwiększyć swoją pewność siebie. Dla tych, którzy nie wiedzą, jest to specjalistyczna procedura transferu tłuszczu, która zwiększa kształt i rozmiar pośladków bez konieczności stosowania implantów.

Nadmiar tłuszczu jest usuwany za pomocą liposukcji z ud, dolnej części pleców, brzucha lub bioder. Tłuszcz ten jest następnie strategicznie wstrzykiwany w Państwa pośladki. Korzyści z tej procedury są dwojakie. Nie tylko zyskują Państwo piękniejsze pośladki, ale także mogą pozbyć się tłuszczu z obszarów problematycznych.

Oto kilka różnych powodów, dla których ludzie rozważają lipolifting pośladków w Turcji:

  • Aby poprawić ogólne proporcje poprzez poprawę równowagi między dolną i górną częścią ciała.
  • Aby uzyskać bardziej estetyczne i młodzieńcze pośladki.
  • Aby ubrania były bardziej atrakcyjne
  • aby zmniejszyć kieszenie tłuszczu na brzuchu, udach lub biodrach, jednocześnie dodając pełności pośladkom
  • Aby poprawić krzywizny dolnej części ciała

Należy również pamiętać o procesie rekonwalescencji po brazylijskim liftingu pośladków. Po tego typu operacji nie może Pani leżeć ani siedzieć bezpośrednio na pośladkach przez około dwa tygodnie. Oznacza to, że musi Pani spać na boku lub na brzuchu, a podczas wszystkich czynności musi Pani stać lub klęczeć.

Lifting pośladków w Stambule

Jeśli chodzi o brazylijski lifting pośladków w Turcji lub jakikolwiek inny rodzaj operacji plastycznej, najważniejszym czynnikiem jest wybór doświadczonego i renomowanego chirurga.

Wszyscy słyszeliśmy o strasznych horrorach, które zdarzają się, gdy spieszą się Państwo z decyzją i wybierają lekarza bez niezbędnego doświadczenia lub kwalifikacji. Wybierając naszą usługę podnoszenia pośladków w Stambule, mogą być Państwo całkowicie spokojni.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest proces konsultacji, dlatego też oferujemy konsultacje twarzą w twarz w całej Wielkiej Brytanii i Irlandii. Jednym z największych błędów jest udanie się do chirurga, który wydaje się spieszyć podczas konsultacji.

Doskonały chirurg plastyczny poświęci cały niezbędny czas na ocenę obszaru, który ma być poddany zabiegowi, wyjaśni proces i odpowie na wszystkie Państwa pytania. Proces konsultacji jest bardzo ważny, a postawa chirurga podczas całego procesu będzie wiele mówić o jego dokładności i profesjonalizmie.

Kolejnym błędem popełnianym przez ludzi jest okłamywanie chirurga kosmetycznego na temat swojej historii medycznej, ponieważ obawiają się, że wykluczy ich to z leczenia. Jest to jeden z najbardziej niebezpiecznych błędów, jakie można popełnić – proszę tego nie robić!

Migawka

PROCEDURA:Poprawa i powiększenie pośladków poprzez liposukcję i transfer tłuszczu.
DŁUGOŚĆ :1 do 2 godzin
ZNIECZULENIE :Miejscowe lub ogólne
W/ AMBULATORYJNIE:Ogólnie w szpitalu
SKUTKI UBOCZNE :Tymczasowe zasinienie, obrzęk i drętwienie.
RYZYKO :Krwawienie, infekcja, asymetria, obrzęk, dyskomfort, drętwienie, zakrzepy.
REKONWALESCENCJA :Powrót do pracy: 1 do 2 tygodni Bardziej intensywna aktywność: 2 do 4 tygodni Pełna rekonwalescencja po obrzęku i zasinieniach: 1 do 3 miesięcy lub dłużej
OSTATECZNY REZULTAT :Trwały, z dietą i ćwiczeniami

Przegląd Bum Lift

Co to jest Bum Lift?

Bum Lift, medycznie znany jako gluteoplastyka lubpowiększanie pośladków, jest wykonywany przy użyciu liposukcji i przeszczepu tłuszczu. Tkanka tłuszczowa uzyskana w wyniku liposukcji jest wstrzykiwana w pośladki, aby poprawić ich rozmiar i kształt. Oprócz poprawy kształtu pośladków, lifting pośladków oferuje dodatkową korzyść w postaci liposukcji części ciała, dzięki czemu obszar, w którym odsysany jest tłuszcz, jest mniejszy. Kobiety, które mają nadmiar tłuszczu w niektórych częściach ciała, mogą skorzystać z liftingu pośladków na dwa sposoby: stając się szczuplejszymi i poprawiając pośladki. Jest to skuteczna procedura łącząca liposukcję niektórych obszarów, takich jak biodra, talia i brzuch, z przeszczepem tłuszczu w okolicy pośladków.

Wyniki liftingu pośladków

W ciągu pierwszych kilku tygodni można spodziewać się obrzęku i siniaków. W celu zmniejszenia siniaków i obrzęków można stosować odzież uciskową. Obrzęk zazwyczaj znika w ciągu trzech do sześciu tygodni. Pacjentom zaleca się, aby nie siadali na pośladkach przez około dwa tygodnie po operacji. Przeniesiony tłuszcz musi uzyskać dopływ krwi, aby mógł nadal istnieć w nowym miejscu.

Ostateczny rezultat liftingu pośladków jest widoczny w ciągu trzech miesięcy od operacji. Rezultat operacji jest naturalny zarówno w dotyku, jak i wyglądzie.

Ograniczenia liftingu pośladków

Około 30 do 50% komórek tłuszczowych przemieszczonych w obszarze pośladków jest wchłanianych przez organizm. Pozostały tłuszcz pozostaje w okolicy pośladków do końca życia pacjenta.

Ryzyko związane z liftingiem pośladków

Lifting pośladków, jak każdy zabieg chirurgiczny, może prowadzić do pewnych powikłań, nawet jeśli są one mało prawdopodobne. Krwawienie, infekcja, asymetria, obrzęk, dyskomfort, drętwienie i zakrzepy to tylko niektóre z powikłań, które mogą wystąpić po operacji podniesienia pośladków.

Przeciwwskazania do zabiegu podniesienia pośladków

Pewne czynniki sprawiają, że niektórzy pacjenci nie kwalifikują się do liftingu pośladków. Przeciwwskazania te obejmują chorobę zakrzepowo-zatorową, tendencję do powstawania blizn keloidowych lub przerostowych, nadmierne palenie tytoniu, choroby serca, cukrzycę i chorobliwą otyłość.

Plan zabiegu

Dzień 1

Spotka się Pani z chirurgiem plastycznym, który będzie operował Pani pośladki. Omówią Państwo szczegóły operacji i podpiszą formularze zgody. Po badaniach lekarskich rozpocznie się operacja. Operacja trwa zazwyczaj od jednej do dwóch godzin. W ciągu godziny po operacji znieczulenie ustępuje i odzyskuje Pani przytomność.

Pierwszą noc po operacji spędzi Pan/Pani w szpitalu. Lekarz przeprowadzi wstępną kontrolę po zabiegu powiększenia pośladków.

Dzień 2 i 3

Lekarz przeprowadzi drugie badanie kontrolne rano przed opuszczeniem przez Panią szpitala. Drugiego i trzeciego dnia pozostanie Pani w pokoju hotelowym i będzie Pani jak najwięcej odpoczywać.

Dzień czwarty

Udadzą się Państwo do prywatnej kliniki chirurga plastycznego na końcowe badanie kontrolne. Lekarz doradzi Panu/Pani, jak kontynuować przyjmowanie leków i udzieli dalszych informacji na temat opieki pooperacyjnej. Po czwartym dniu będzie Pan/Pani gotowy/a do powrotu do domu.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Émilie

Nazywam się Emilie Gervais i mieszkam w Stambule, w Turcji. Jestem pisarką medyczną z rozległą wiedzą naukową i ponad 15-letnim doświadczeniem w badaniach nad rakiem i biologii molekularnej. Mam doświadczenie w organizacji kongresów i zarządzaniu projektami. Potrafię przekazywać złożone koncepcje medyczne i naukowe różnym odbiorcom za pośrednictwem różnych mediów, w tym tej strony internetowej jako forum dla moich tekstów.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️