Liposukcja podwójnego podbródka w Dubaju

cena liposukcji podwójnego podbródka 1 1
Napisany przez Maria

Liposukcję podwójnego podbródka w Dubaju można wykonać za pomocą nieinwazyjnych zastrzyków kosmetycznych, takich jak kwas dezoksycholowy lub kaniula ssąca, aby zabić i trwale wyeliminować komórki tłuszczowe pod podbródkiem.

NajlepszaKlinika.com dostarcza informacji na temat liposukcji podwójnego podbródka w Dubaju i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena liposukcji podwójnego podbródka w Dubaju

Średni koszt liposukcji podwójnego podbródka w Dubaju wynosi €6,500. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €6,000 do €7,000.

ProceduraCena Dubaj
Liposukcja podwójnego podbródka6500 €

Co to jest liposukcja podwójnego podbródka?

Operacja redukcji podwójnego podbródka w Dubaju jest powszechnym problemem estetycznym spowodowanym podskórną warstwą tkanki tłuszczowej pod podbródkiem. Obecność podwójnego podbródka może być genetyczna, co oznacza, że jest dziedziczona, lub spowodowana pewnymi wyborami dotyczącymi stylu życia. W innych przypadkach może to być spowodowane naturalnym procesem starzenia, w którym skóra pod podbródkiem wiotczeje. Aby pozbyć się podwójnego podbródka, ludzie decydują się na redukcję podwójnego podbródka w Turcji, aby uzyskać dobrze wyrzeźbioną szczękę.

Idealna linia szczęki może być czasami maskowana przez podwójny podbródek, dając komuś wrażenie, że nosi dodatkowy ciężar na dolnej części twarzy, podczas gdy w rzeczywistości tak nie jest. Osoby, które są niezadowolone ze swojego podwójnego podbródka i chcą się go pozbyć w sposób niechirurgiczny, mogą zdecydować się na redukcję podwójnego podbródka w Dubaju.

Potrzeba redukcji podwójnego podbródka

Liposukcję podwójnego podbródka w Dubaju można osiągnąć za pomocą nieinwazyjnych zastrzyków kosmetycznych, takich jak kwas dezoksycholowy lub kaniula ssąca, aby zabić i trwale wyeliminować komórki tłuszczowe pod podbródkiem. Procedura ta jest wykonywana przy minimalnym czasie przestoju i daje trwałe rezultaty.

Przyczyny podwójnego podbródka obejmują

 • Nadmiar tłuszczu na szyi
 • Luźna skóra
 • Mały podbródek
 • Słaby podbródek
 • Starzenie się
 • Opadająca ślinianka

Wybór odpowiedniego chirurga w Dubaju

Sukces zabiegu redukcji podwójnego podbródka zależy od wyboru odpowiedniego chirurga plastycznego, który jest ekspertem w zabiegach modelowania twarzy. Dobry chirurg plastyczny musi być nie tylko doświadczony, ale także certyfikowany. Inne cechy dobrego chirurga plastycznego to:

 • Powinien być w stanie pokazać Państwu zdjęcia z poprzednich zabiegów redukcji podwójnego podbródka.
 • Musi otrzymać dobre recenzje od swoich pacjentów.
 • Musi mieć wyczucie artystyczne.
 • Musi koncentrować się na bezpieczeństwie i opiece nad pacjentem.
 • Powinien doceniać naturalną, estetycznie atrakcyjną szczękę i podbródek.

Wskazówki przedoperacyjne

Po wybraniu odpowiedniego chirurga do liposukcji podwójnego podbródka w Dubaju, następnym krokiem jest odbycie szczegółowej konsultacji. Podczas tej sesji omówi Pan/Pani z chirurgiem plastycznym, dlaczego potrzebuje Pan/Pani zabiegu i co ma Pan/Pani nadzieję osiągnąć. Należy również omówić sposób przeprowadzenia zabiegu, koszt liposukcji podwójnego podbródka i wszystko, co będzie związane z zabiegiem aż do okresu rekonwalescencji.

Tuż przed zabiegiem chirurg plastyczny sprawdzi Państwa historię medyczną i wszelkie przyjmowane leki. Dokona również fizycznego badania podbródka i wykona zdjęcia, aby mogli Państwo zobaczyć różnicę po operacji.

Przed zabiegiem liposukcji podwójnego podbródka lub jakimkolwiek innym zabiegiem, chirurgicznym lub niechirurgicznym, ważne jest, aby prowadzić zdrowy tryb życia. Jeśli jest Pan/Pani palaczem, musi Pan/Pani rzucić palenie przed operacją. Jeśli przyjmują Państwo leki przeciwzakrzepowe, takie jak aspiryna, zaleca się ich odstawienie, aby uniknąć nadmiernego krwawienia podczas operacji. Należy również zaprzestać spożywania alkoholu, podobnie jak wszelkich ziołowych suplementów diety.

Zabieg

Operacja usunięcia podwójnego podbródka w Dubaju jest wykonywana ambulatoryjnie w klinice i trwa mniej niż pół godziny. Podczas zabiegu stosuje się znieczulenie miejscowe i wprowadza się kaniulę ssącą w celu usunięcia tłuszczu z obszaru docelowego, którym jest podskórna warstwa tłuszczu. Jest to depozyt tłuszczowy pod skórą.

Powoduje to rozpad komórek tłuszczowych, a następnie organizm naturalnie eliminuje tłuszcz jako produkt odpadowy z organizmu w procesie metabolicznym. Wymaganych jest kilka sesji zabiegowych w odstępie od 6 do 8 tygodni. Częstotliwość i liczba zabiegów przyczyniają się do naturalnej redukcji warstwy tłuszczu.

Liposukcja podwójnego podbródka w Dubaju, znana z radykalnej redukcji tłuszczu, jest stosowana w chirurgicznym leczeniu redukcji podwójnego podbródka. Powoduje ona proces lizy po uderzeniu w błony komórek tłuszczowych. W rezultacie komórka tłuszczowa pęka, a jej zawartość jest naturalnie metabolizowana przez organizm.

Różne metody leczenia

Alternatywne zabiegi redukcji podwójnego podbródka obejmują;

 • Liposukcja podbródka lub liposukcja podoczodołowa polega na zastosowaniu ukierunkowanego odsysania w celu usunięcia tłuszczu z podbródka, podgardla i szyi, aby uzyskać bardziej wyprofilowany wygląd. Zabieg ten jest również znany jako liposukcja podwójnego podbródka, lipektomia podskórna i liposukcja szyi.
 • Rzeźbienie na zimno lub kriolipoliza : Podczas tego zabiegu stosuje się urządzenie do zamrażania komórek tłuszczowych znajdujących się pod skórą podbródka. Po zamrożeniu i zniszczeniu są one rozkładane i eliminowane z organizmu przez układ limfatyczny.
 • Inne alternatywy obejmują powiększanie podbródka i lifting twarzy z liftingiem szyi.

Powrót do zdrowia

Obszar poddany zabiegowi będzie nieco opuchnięty po operacji, ale można to zmniejszyć stosując zimne okłady. Obrzęk jest dobrym znakiem, ponieważ pokazuje, że zabieg działa. Obrzęk jest bardziej widoczny podczas pierwszego zabiegu ze względu na dużą ilość tkanki tłuszczowej. W miarę zmniejszania się ilości tkanki tłuszczowej, obrzęk będzie się również zmniejszał podczas kolejnych zabiegów.

Spodziewany jest również ogólny ból, który utrzymuje się przez kilka dni, zwłaszcza jeśli dotyczy obszaru poddawanego zabiegowi. Możliwe jest również zaczerwienienie i zasinienie, jak w przypadku każdego zastrzyku. Ślady po zabiegu przestaną się pojawiać w ciągu siedmiu dni.

Wskazówki pozabiegowe

Pacjenci nie powinni masować ani pocierać leczonego obszaru przez co najmniej 4 godziny po zabiegu, aby zapobiec ryzyku infekcji. Konkretne instrukcje pooperacyjne zostaną podane przez lekarza i należy ich przestrzegać, aby przyspieszyć gojenie i skrócić czas przestojów.

Możliwe zagrożenia i powikłania

Możliwe zagrożenia i powikłania zabiegu redukcji podwójnego podbródka są następujące;

 • Obrzęk
 • Siniaki
 • Ból
 • Możliwe zakażenie

Idealny kandydat do redukcji podwójnego podbródka

Przed przystąpieniem do redukcji podwójnego podbródka w Dubaju, chirurg plastyczny oceni Państwa kandydaturę. Są Państwo idealnymi kandydatami, jeśli

 • Mają Państwo podwójny podbródek spowodowany nadmiarem komórek tłuszczowych.
 • Jest Pan/Pani w dobrym zdrowiu fizycznym.
 • Są Państwo stabilni psychicznie.
 • Jest Pan/Pani osobą dorosłą w wieku co najmniej 21 lat.
 • Ma Pan/Pani realistyczne oczekiwania co do rezultatów, jakich może się Pan/Pani spodziewać.

Jednakże, mogą Państwo nie być idealnymi kandydatami do niechirurgicznej redukcji podwójnego podbródka, jeśli mają Państwo luźną lub nieelastyczną skórę. W takim przypadku może być wymagana chirurgiczna procedura redukcji podbródka, która może obejmować chirurgiczny lifting twarzy lub szyi.

Wyniki liposukcji podwójnego podbródka

Rezultaty zaczynają pojawiać się po siedmiu dniach i są długotrwałe, ale różnią się u poszczególnych osób w zależności od rodzaju zastosowanego zabiegu redukcji podwójnego podbródka.

Korzyści z liposukcji podwójnego podbródka

Korzyści estetyczne i psychologiczne wynikające ze skutecznego usunięcia podwójnego podbródka w Dubaju są liczne. Należą do nich

 • Zabieg jest nieinwazyjny
 • Zmniejszona objętość tłuszczu pod linią szczęki i podbródka
 • Poprawiony profil twarzy
 • Szybkie sesje zabiegowe
 • Poprawione kontury twarzy
 • Minimalny czas przestoju
 • Długotrwałe rezultaty

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Maria

Mam na imię Maria. Mam ponad 10-letnie doświadczenie jako kierownik marketingu w branży medycznej. Z powodzeniem wprowadziłam na rynek kilka produktów, w tym urządzenia medyczne, i mam wielką pasję do sprzedaży i marketingu.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️