Cena liposukcji pośladków na Dominikanie

liposukcja pośladków cena 1
Napisany przez Manuella

Liposukcja pośladków w Santo Domingo to zabieg chirurgii plastycznej, który wykorzystuje liposukcję jako sposób na stworzenie bardziej estetycznych pośladków poprzez skuteczne zmniejszenie niektórych obszarów pośladków.

NajlepszaKlinika.com informuje o liposukcji pośladków na Dominikanie i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena liposukcji pośladków na Dominikanie

Średni koszt liposukcji pośladków na Dominikanie w Santo Domingo wynosi 1 900 EUR. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od 1 800 € do 2 000 €.

ProceduraCena Dominikana
Liposukcja pośladków1900 €

Co to jest liposukcja pośladków?

Liposukcja pośladków w Santo Domingo to zabieg chirurgii plastycznej, który wykorzystuje liposukcję jako sposób na stworzenie bardziej estetycznych pośladków poprzez skuteczne zmniejszenie niektórych obszarów pośladków.

Liposukcja pośladków nie jest zalecana dla pacjentów z chorobliwą otyłością lub osób, które chcą schudnąć, ponieważ celem redukcji pośladków nie jest utrata wagi, ale raczej pomoc osobom o normalnej wadze w uzyskaniu bardziej proporcjonalnych pośladków.

Zalecenia dotyczące redukcji pośladków

Każdy, kto jest niezadowolony z rozmiaru lub kształtu swoich pośladków, może skorzystać z operacji redukcji pośladków. Najbardziej odpowiednimi kandydatami do liposukcji pośladków w Santo Domingo są osoby zdrowe, stabilne psychicznie, niepalące, o elastycznej skórze i zrównoważonej wadze.

Liczba podróży zagranicznych
1 podróż

Czas trwania operacji
2 do 3 godzin

Mężczyźni i kobiety na całym świecie korzystają z tej procedury, aby uzyskać wyrzeźbione pośladki i przyjemniejszy kontur dolnej części ciała, zwłaszcza jeśli nie mogą pozbyć się nadmiaru tłuszczu z pośladków poprzez wykonywanie ćwiczeń redukujących pośladki.

Chociaż operacja redukcji pośladków może być wykonywana samodzielnie, wielu pacjentów korzysta z okazji, aby znacznie poprawić dolną część ciała i połączyć zabieg z innymi rodzajami chirurgii plastycznej:

 • Lifting ud – zabieg ten usuwa nadmiar skóry i tkanki tłuszczowej w okolicy ud
 • Plastyka brzucha – znana również jako abdominoplastyka, ta popularna procedura usuwa nadmiar skóry i tkanki wokół brzucha.
 • Podniesienie pośladków – niektórzy pacjenci mogą mieć nadmiar skóry po operacji zmniejszenia pośladków, więc w rezultacie może być wymagana procedura podniesienia pośladków
 • Liposukcja – jeśli pacjent nie ma nadmiaru tkanki skórnej, liposukcja może być stosowana wokół ud lub brzucha
 • Autologiczny transfer tłuszczu lub przeszczep tłuszczu – własny tłuszcz pacjenta może zostać pobrany i ponownie wstrzyknięty w określone obszary wokół pośladków, aby uzyskać bardziej atrakcyjny efekt

Przygotowanie

Pacjenci powinni unikać palenia tytoniu przez co najmniej 3 tygodnie przed zabiegiem redukcji pośladków. Przez co najmniej dwa tygodnie przed operacją należy również unikać suplementów ziołowych, leków przeciwzakrzepowych, leków przeciwzapalnych i kapsułek omega-3.

Jak przebiega operacja?

Zabieg redukcji pośladków trwa zazwyczaj około trzech godzin. Redukcję uzyskuje się poprzez liposukcję. Chirurg rozpoczyna proces od wykonania wielu nacięć w górnej części pośladków. Po nacięciu w nacięciu umieszczana jest długa, cienka rurka zwana kaniulą. Rurka ta umożliwia lekarzowi usunięcie tłuszczu pacjenta.

Zabieg jest zwykle wykonywany w znieczuleniu miejscowym, ale znieczulenie ogólne może być również stosowane w połączeniu z innym rodzajem operacji plastycznej.

Najpopularniejsze techniki chirurgicznego zmniejszania pośladków obejmują:

 • Liposukcja tumescencyjna – jest to najpopularniejsza forma liposukcji. Podczas zabiegu do obszarów tłuszczowych wstrzykiwana jest duża ilość płynu. Płyn jest połączeniem środka znieczulającego i innych roztworów, które pomagają rozbić złogi tłuszczu. Tłuszcz jest następnie odsysany lub usuwany przez małe rurki ssące zwane kaniulami.
 • Liposukcja wspomagana ultradźwiękami (UAL) – procedura ta jest bardzo podobna do techniki liposukcji tumescencyjnej, z tą różnicą, że kaniula jest zasilana ultradźwiękami, które pomagają rozbić komórki tłuszczowe.
 • Liposukcja wspomagana energią (PAS) – znana również jako liposukcja wspomagana energią, technika ta wykorzystuje specjalny rodzaj kaniuli, która wytwarza ruch mechaniczny.

Rekonwalescencja

Średni czas rekonwalescencji po operacji zmniejszenia pośladków wynosi około 4 tygodni. Pacjenci otrzymają odzież uciskową do noszenia zgodnie z opisem. Większość pacjentów może wrócić do pracy kilka dni po redukcji pośladków.

Ryzyko

Powikłania operacji zmniejszenia pośladków mogą obejmować następujące:

 • Krwawienie
 • Zakażenie
 • Niekorzystne blizny
 • Asymetria
 • Operacja rewizyjna
 • Utrzymujący się obrzęk
 • Słabe gojenie się ran

Efekty uboczne

Pacjenci mogą odczuwać pewien dyskomfort i ból po operacji zmniejszenia pośladków. Mogą również spodziewać się nudności, jeśli zastosowano znieczulenie ogólne. Siniaki, zmienione czucie skóry i uszkodzenie głębszych struktur, takich jak nerwy, naczynia krwionośne i mięśnie, również należy uznać za skutki uboczne redukcji pośladków. Pooperacyjny obrzęk i zasinienie zazwyczaj ustępują po około 3 tygodniach.

Wskaźniki powodzenia
Średni wskaźnik powodzenia operacji zmniejszenia pośladków wynosi około 91%.

Przed i po
Pacjenci muszą utrzymywać stabilną wagę po zabiegu redukcji pośladków. Jeśli pacjent zbytnio przytyje, tkanka tłuszczowa po prostu odrośnie. Regularna, indywidualna dieta i ćwiczenia są niezbędne do utrzymania wyników zabiegu.

Redukcja pośladków a lifting pośladków – jaka jest różnica?
Redukcja pośladków jest wykonywana głównie za pomocą liposukcji, podczas gdy lifting pośladków może wykorzystywać kilka nacięć w celu usunięcia tłuszczu, a także tkanki skórnej z obszaru pośladków. Liposukcja może usunąć tylko nadmiar tkanki tłuszczowej; zwiotczała skóra nie jest częścią tej procedury.

Czy redukcja pośladków jest bolesna?
Nie, zabieg nie jest bolesny. Pacjenci nic nie czują podczas operacji dzięki znieczuleniu miejscowemu lub ogólnemu, a środki przeciwbólowe są dozwolone w okresie rekonwalescencji.

Iletłuszczu można usunąć podczaszabiegu redukcji pośladków?
Około 3-4 litrów lub 6-7 funtów można bezpiecznie usunąć podczas zabiegu redukcji pośladków. Niektórzy pacjenci mogą wymagać dalszej operacji w celu usunięcia luźnej skóry w okolicy pośladków, jeśli występuje ona po zabiegu redukcji pośladków.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Manuella

Nazywam się Manuella Fiorentini. Jestem doświadczonym specjalistą ds. marketingu w branży urządzeń medycznych i farmaceutycznej. Dzięki ponad 7-letniemu doświadczeniu pracowałam na stanowiskach kreatywnych i strategicznych, opracowując kampanie marketingowe, wprowadzając produkty na rynek i organizując międzynarodowe konferencje.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️