Operacja czubka nosa w Turcji

Cena operacji czubka nosa Turcja 1
Napisany przez Émilie

Proszę skupić się na operacji czubka nosa w Turcji! Jaka jest średnia cena w Stambule? Nasze porady dotyczące udanej tipoplastyki w Turcji.

NajlepszaKlinika.com zapewnia informacje na temat operacji czubka nosa w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych tureckich chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena operacji czubka nosa w Turcji

Średni koszt operacji czubka nosa w Turcji w Stambule wynosi €2,000. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €1,100 do €3,500.

ProceduraCena Turcja
Operacja czubka nosa2000 €

Co to jest tipoplastyka?

Plastyka czubka nosa lub tipoplastyka to operacja plastyczna podobna do rhinoplastyki, polegająca na korekcie jedynie czubka nosa. Poprawiając czubek nosa, górna część nozdrzy może zmienić wygląd osoby w subtelny, ale bardzo dramatyczny sposób.

Podniesienie kąta, poprawienie szerokości i zmniejszenie pewnej pełności nosa to typowe cele tego rodzaju zmiany kształtu nosa. Zabieg można wykonać w celu zmniejszenia “czubka” nosa i sprawienia, by harmonijniej komponował się z resztą twarzy.

Kto jest odpowiednim kandydatem?

Dobrymi kandydatami są osoby, u których czubek nosa nie równoważy się z nozdrzami i grzbietem nosa. Operacja czubka nosa pomaga dopasować nos do twarzy.

Jak długo trwa operacja czubka nosa?

Po ustąpieniu obrzęku (co może potrwać kilka miesięcy) widoczne będą ostateczne, trwałe rezultaty. Powinny się one utrzymywać, o ile nie zranią się Państwo w nos.

Jak przeprowadzana jest operacja?

W zależności od problemu, operacja może być przeprowadzona z wykorzystaniem nacięć wewnątrz nosa (metoda zamknięta) lub z wykorzystaniem nacięć wewnątrznosowych połączonych z niewielkim nacięciem na zewnątrz kolumny (metoda otwarta).

Czas trwania operacji – od 20 minut do 1 godziny

Pobyt w szpitalu – nie jest konieczny, chyba że jest wykonywany jednocześnie z innymi zabiegami.

Przeczytaj także: Etniczna plastyka nosa w Stambule

Czego spodziewać się bezpośrednio po operacji

Większość pacjentów wraca do domu tylko ze specjalną taśmą na nosie, z pewnymi siniakami i dyskomfortem. Większość obrzęków i zasinień znika w ciągu pierwszego tygodnia.

Obszary tkliwości lub drętwienia będą powoli ustępować, ale czubek nosa pozostanie sztywny i bardzo twardy, co oznacza, że proces gojenia nie został zakończony. Może to trwać kilka miesięcy po operacji.

Przeczytaj także: Korekta nosa w Turcji

Jak mogę ukryć ślady operacji czubka nosa?

Szwy są zwykle ukryte wewnątrz nosa, a w celu poprawy wyglądu można użyć kosmetycznych produktów kamuflujących, w tym korektora cery, cienia konturowego i korektora koloru.

Jak długo potrwa, zanim będę mógł wrócić do normalnego życia?

Zaleca się pobyt w Turcji od 3 do 7 nocy po plastyce końcówek. Większość pacjentów może wrócić do pracy w ciągu tygodnia, ale ostateczne wyniki operacji będą widoczne dłużej.

Czy operacja plastyki końcówek może być przeprowadzona bez blizn?

Blizny są częścią procesu gojenia, ale w zależności od przebytej operacji mogą znajdować się po wewnętrznej stronie nosa. Nawet na zewnątrz blizny są niewielkie i z czasem bledną, stając się praktycznie niewidoczne.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Émilie

Nazywam się Emilie Gervais i mieszkam w Stambule, w Turcji. Jestem pisarką medyczną z rozległą wiedzą naukową i ponad 15-letnim doświadczeniem w badaniach nad rakiem i biologii molekularnej. Mam doświadczenie w organizacji kongresów i zarządzaniu projektami. Potrafię przekazywać złożone koncepcje medyczne i naukowe różnym odbiorcom za pośrednictwem różnych mediów, w tym tej strony internetowej jako forum dla moich tekstów.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️