Cena plastyki brzucha w Dubaju

plastyka brzucha cena 1
Napisany przez Émilie

Plastyka brzucha w Dubaju to zabieg chirurgiczny, który rzeźbi i napina obszar wokół brzucha: brzuch, biodra, zewnętrzne i wewnętrzne uda, tył ud i pośladki.

NajlepszaKlinika.com zapewnia informacje na temat plastyki brzucha w Dubaju i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Średni koszt plastyki brzucha w Dubaju

Średni koszt plastyki brzucha w Dubaju wynosi 6250 €. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €4,500 do €8,000.

ProceduryCeny Dubaj
Plastyka brzucha6250 €

Co to jest plastyka brzucha?

Starzenie się, znaczna utrata masy ciała lub wahania wagi często prowadzą do zwiotczenia skóry w obszarach poniżej talii. Może to powodować, że dana osoba czuje się niekomfortowo w swoim ciele i dąży do uzyskania bardziej estetycznego i atrakcyjnego ciała. Oto niektóre z czynników, które mogą sprawić, że dana osoba poczuje się niekomfortowo ze swoją dolną częścią ciała;

 • Stosunkowo cienkie warstwy tłuszczu na udach, biodrach, pośladkach i brzuchu.
 • Wisząca skóra w dolnej części ciała, która ogranicza mobilność.
 • Brak pewności siebie
 • Niepokój spowodowany obwisłą skórą na brzuchu.

Zabieg plastyki brzucha w Dubaju może pomóc w rozwiązaniu tych problemów poprzez wyrzeźbienie i ujędrnienie problematycznych obszarów.

Plastyka brzucha to zabieg chirurgiczny, który rzeźbi i napina brzuch, biodra, zewnętrzne i wewnętrzne uda, tylną część ud i pośladki.

Opcje techniki plastyki brzucha

Podczas plastyki brzucha można zastosować różne techniki, aby osiągnąć optymalne rezultaty. Należą do nich :

 • Liposukcja: Zabieg liposukcji, który obejmuje odsysanie nadmiaru tkanki tłuszczowej, jest wykonywany w celu wyrzeźbienia brzucha w celu uzyskania jak najlepszych konturów.
 • Transfer tłuszczu: Transfer tłuszczu jest wykonywany szczególnie w obszarach utraty objętości, takich jak pośladki i piersi. Można go połączyć z jednym z zabiegów plastyki brzucha, aby uzyskać bardziej odpowiedni kontur ciała.
 • Abdominoplastyka i lifting ud: Abdominoplastyka i lifting ud to dwie najważniejsze techniki stosowane w chirurgii liftingu dolnej części ciała w Dubaju. Są one stosowane w celu zmiany kształtu brzucha podczas zabiegu plastyki brzucha poprzez chirurgiczne usunięcie luźnej skóry, dzięki czemu obszar ten staje się jędrniejszy i bardziej napięty.

Nasze zobowiązanie wobec Państwa

Zidentyfikujemy najlepszego chirurga zajmującego się liftingiem ciała w Dubaju, który wysłucha, zrozumie i zidentyfikuje Państwa indywidualne i szczegółowe potrzeby podczas indywidualnej konsultacji, doradzi, czego oczekują Państwo od odpowiedniego zabiegu i ostatecznie opracuje z Państwem najbardziej odpowiedni plan leczenia.

Proces plastyki brzucha w Dubaju

a) Konsultacja

Pierwszym etapem zabiegu plastyki brzucha w Dubaju jest szczegółowa konsultacja i badanie w klinice z naszym certyfikowanym chirurgiem plastycznym w celu ustalenia indywidualnego planu dla każdej kandydatki.

b) Operacja

Drugim krokiem jest zaplanowanie operacji plastyki brzucha z wysoko wykwalifikowanym i doświadczonym chirurgiem plastycznym, który jest ekspertem w plastyce brzucha i innych zabiegach modelujących sylwetkę. Zabieg trwa od 2 do 6 godzin w znieczuleniu ogólnym, w zależności od wykonywanej procedury.

Przed zabiegiem każdy pacjent jest badany, aby upewnić się, że może bezpiecznie przejść operację. Obejmuje to konsultację przed znieczuleniem, badania krwi i sprawdzenie, czy pacjent jest dobrym kandydatem do zabiegu.

Plastyka brzucha wykonywana jest na szpitalnej sali operacyjnej, a pacjent zazwyczaj spędza od 2 do 4 dni w szpitalu w celu rekonwalescencji. W razie potrzeby pacjent może spędzić w szpitalu więcej czasu.

Podczas operacji wykonuje się nacięcie obwodowe, które rozciąga się wokół tułowia. Następnie chirurg usuwa nadmiar skóry i tłuszczu spod nacięcia, zmieniając położenie i napinając tkanki. Pozostała skóra ud i pośladków jest podciągana do góry, a leżąca pod nią skóra i tkanki są podwieszane i napinane. W przypadku tej procedury pacjentka jest zwykle ułożona na boku lub na brzuchu. W razie potrzeby na tym etapie można przenieść tłuszcz w okolice pośladków.

Gdy boki i plecy zostaną poddane zabiegowi, zostanie Pani/Pan ponownie ułożona/y na plecach, aby można było poddać zabiegowi przód. Na tym etapie chirurg zastosuje opcję techniczną, na którą zgodziła się Pani wcześniej, aby połączyć ją z plastyką brzucha, tj. abdominoplastykę lub wewnętrzny lifting ud.

Nacięcia zostaną zamknięte warstwowo nad drenami, aby kontrolować rozciąganie i obrzęk. Głębokie szwy podtrzymujące w leżących poniżej tkankach pomogą ukształtować nowe kontury.

Specjalista chirurg plastyczny towarzyszy pacjentowi przez cały proces rekonwalescencji i gojenia, podczas zaplanowanych wizyt kontrolnych.

c) Powrót do zdrowia

Po wypisaniu ze szpitala w Dubaju pacjent zwykle nosi drobne bandaże i dreny, które są zmieniane następnego dnia i zakładane są nowe bandaże. Noszona jest również odzież uciskowa, która pomaga zmniejszyć obrzęk i siniaki i może być noszona przez okres 4-6 tygodni.

Pacjent odczuje pewien dyskomfort, zaczerwienienie i obrzęk natychmiast po ustąpieniu znieczulenia. W okresie rekonwalescencji należy unikać intensywnej aktywności przez co najmniej 6 tygodni, ale normalne codzienne czynności można zwykle wznowić po 10 dniach.

Chirurg plastyczny doradzi pacjentowi pozycje do spania i sposób pielęgnacji miejsc nacięć. Pierwszego dnia po wypisie zaleca się chodzenie.

Przez okres około 4 tygodni pacjent powinien odwiedzić klinikę kilka razy po operacji, aby monitorować proces gojenia.

Środki ostrożności, które należy podjąć

Chociaż zabieg plastyki brzucha jest prosty, ważne jest, aby określić odpowiedni poziom interwencji lub leczenia i powierzyć zabieg, chirurgiczny lub niechirurgiczny, wykwalifikowanemu i doświadczonemu chirurgowi plastycznemu.

Potencjalny kandydat musi spełniać określone kryteria, aby skorzystać z zabiegu:

 • Być osobą niepalącą lub ograniczyć palenie przed zabiegiem.
 • Stracić znaczną ilość wagi.
 • Luźna skóra w dolnej części ciała.
 • Mieć realistyczne oczekiwania co do wyników, które mają zostać osiągnięte.
 • Być w dobrym stanie zdrowia, zarówno fizycznym, jak i psychicznym.

Czego mogę się spodziewać po plastyce brzucha?

Główną zaletą plastyki brzucha jest pozbycie się luźnej skóry i tłuszczu w okolicy talii, ud i pośladków. Ponieważ każdy z nas jest inny, oczekiwane rezultaty plastyki brzucha mogą się różnić w zależności od osoby:

 • Wyprofilowany i wyrzeźbiony brzuch
 • Poprawa poczucia własnej wartości
 • Usunięcie nadmiaru skóry, który powodował podrażnienia, wysypki i infekcje.
 • Rezultaty utraty wagi są widoczne
 • Wyglądają Państwo pewniej i czują się pewniej

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Émilie

Nazywam się Emilie Gervais i mieszkam w Stambule, w Turcji. Jestem pisarką medyczną z rozległą wiedzą naukową i ponad 15-letnim doświadczeniem w badaniach nad rakiem i biologii molekularnej. Mam doświadczenie w organizacji kongresów i zarządzaniu projektami. Potrafię przekazywać złożone koncepcje medyczne i naukowe różnym odbiorcom za pośrednictwem różnych mediów, w tym tej strony internetowej jako forum dla moich tekstów.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️