Cena powiększenia penisa w Dubaju

cena powiększenia penisa dubaj e1614011452910 1
Napisany przez Erika

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o powiększaniu penisa w Dubaju! Jaka jest średnia cena w Dubaju? Nasze porady dotyczące skutecznego powiększania penisa w Dubaju.

NajlepszaKlinika.com dostarcza informacji na temat powiększania penisa w Dubaju i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena powiększenia penisa w Dubaju

Średni koszt powiększenia penisa w Dubaju wynosi €5,500. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €5,000 do €6,000.

ProceduraCena Dubaj
Powiększenie penisa5500 €

Czym jest powiększaniepenisa?

Badania pokazują, że 45% mężczyzn jest niezadowolonych lub cierpi z powodu niepokoju z powodu rozmiaru swojego penisa.

Nadszedł czas, aby panowie ci zostali potraktowani poważnie i uzyskali dostęp do najnowocześniejszych metod leczenia.

Powiększanie i wydłużanie penisa w pigułce:

 • Medycznie sprawdzone zabiegi powiększania penisa (dostępne opcje chirurgiczne i niechirurgiczne), które mogą bezpiecznie i skutecznie zwiększyć długość prącia o 2-5 cm oraz obwód prącia i żołędzi o 30-50%.
 • Opieka dzienna i minimalnie inwazyjne zabiegi (bez nocnego pobytu w szpitalu i minimalny czas przestoju)

Panowie powinni mieć świadomość, że istnieją tylko dwie skuteczne opcje powiększania penisa:

 • Operacja powiększenia penisa w celu zwiększenia długości i obw odu: Jest to ambulatoryjny zabieg chirurgiczny (nie wymaga nocnego pobytu w szpitalu), który może zwiększyć długość i obwód penisa mężczyzny. Rezultaty są trwałe, a operację można powtórzyć, jeśli pożądane jest dalsze zwiększenie rozmiaru.
 • Niechirurgiczne powiększanie penisa (tylko obwód) : Polega na wstrzyknięciu wypełniacza do penisa w celu zwiększenia jego objętości. Należy zauważyć, że nie jest to trwałe rozwiązanie (wypełniacz zostanie ostatecznie wchłonięty), ale ogólnie bezpieczny i odwracalny zabieg, który można wykonać w ciągu 30 minut w znieczuleniu miejscowym i powtarzać tak często, jak to konieczne.

Proszę pamiętać, że tabletki, kremy i inne leki reklamowane w celu powiększenia penisa nie działają, a w wielu przypadkach mogą być niebezpieczne i należy ich bezwzględnie unikać!

Koszty zabiegówpowiększania penisa w Dubaju zależą od wyboru pacjenta między opcją chirurgiczną lub niechirurgiczną, zastosowanej techniki chirurgicznej i wyników, które chcą Państwo osiągnąć. Nie stosujemy uniwersalnej polityki cenowej, a ceny są podawane indywidualnie dla każdego przypadku po ocenie przez naszych doświadczonych chirurgów.

Pełna operacja powiększenia penisa – połączona długość i szerokość (najbardziej popularna)

 • Operacja jednodniowa (bez konieczności pozostawania na noc w szpitalu)
 • Przyrost długości od 1 do 2 cali (od 2 do 5 cm)
 • 30-40% wzrost obwodu
 • Trwałe rezultaty

Powiększenie obwodu – Wstrzyknięcie autologicznego tłuszczu (chirurgiczne)

 • Operacja w ciągu dnia (nie trzeba spędzać nocy w szpitalu)
 • 1 do 2 cm przyrostu długości w stanie zwiotczenia dzięki zwiększeniu masy prącia
 • 30-40% wzrost obwodu
 • Trwałe rezultaty

Powiększenie długości – ligamentoliza (chirurgiczna)

 • Operacja w ciągu dnia (bez konieczności spędzania nocy w szpitalu)
 • Przyrost długości od 1 do 2 cali (od 2 do 5 cm)
 • Trwałe rezultaty

Niechirurgiczna poprawa obwodu – wstrzyknięcie kwasu hialuronowego

 • Zabieg w gabinecie trwa zaledwie godzinę, po której mogą Państwo wrócić do swoich codziennych zajęć
 • 1 do 2 cm przyrostu długości w stanie zwiotczenia dzięki zwiększeniu masy prącia
 • 30-40% wzrost obwodu
 • Nietrwałe rezultaty – wymagane coroczne uzupełnianie

Inne dostępne opcje leczenia powiększania pen isa w Dubaju

Poniższe zabiegi mogą być łączone z jednym z naszych pakietów powiększania penisa lub wykonywane samodzielnie:

Skrotoplastyka polega na usunięciu nadmiaru skóry moszny, która przylega do dolnej części penisa. U niektórych mężczyzn skóra moszny rozciąga się do połowy penisa. Usunięcie tej dodatkowej skóry może znacznie wydłużyć penisa.

W przypadku pacjentów, którzy przeszli operację powiększenia obwodu, jednoczesne obrzezanie może poprawić estetyczny wygląd powiększenia obwodu.

W przypadku mężczyzn z syndromem zakopanego penisa lub nadmiarem tłuszczu w okolicy nadłonowej (obszar owłosienia łonowego), usunięcie tego tłuszczu za pomocą liposukcji (tańsza opcja) lub wycięcia (droższa opcja) może znacznie zwiększyć rozmiar penisa.

Chciałbym zwiększyć rozmiar mojego penisa. Co powinienem zrobić w następnej kolejności?

Jeśli chce Pan zwiększyć rozmiar swojego penisa, radzimy umówić się na wizytę u jednego z naszych doświadczonych lekarzy partnerskich. Podczas tej konsultacji chirurg zbada Pana i szczegółowo wyjaśni wszystkie możliwe opcje leczenia, omówi rozmiar, jaki chciałby Pan osiągnąć i odpowie na wszelkie pytania.

Powiększanie penisa w Dubaju – często zadawane pytania

Czy powiększanie penisa naprawdę działa?

Chirurgia pozostaje złotym standardem powiększania penisa i jest wykonywana od ponad 30 lat (a potencjalnie nawet dłużej) na setkach tysięcy mężczyzn.

Pomimo tego, istnieje bezprecedensowa ilość błędnych informacji, głównie w Internecie, na temat tego, czy jest to skuteczna i bezpieczna procedura chirurgiczna.

Nasz pogląd medyczny jest taki, że dzięki nowoczesnym technikom operacyjnym wykonywanym przez doświadczonych lekarzy, prawdziwe powiększenie penisa jest zarówno możliwe, jak i bezpieczne. Oczywiście, jak w przypadku każdego innego rodzaju operacji, wynik będzie zależał od :

 • Doświadczenia i umiejętności chirurga;
 • Zastosowanych technik chirurgicznych;
 • Oczekiwań dotyczących leczenia; oraz
 • Opieki pooperacyjnej i zaangażowania pacjenta w osiągnięcie pożądanego rezultatu.

Czy rezultaty są trwałe?

Tak długo, jak przestrzega Pan zaleceń pooperacyjnych, wyniki operacji powiększenia penisa SĄ trwałe dla zdecydowanej większości pacjentów.

W przypadku powiększania długości, wyniki widoczne bezpośrednio po operacji będą się poprawiać w miarę upływu czasu, jeśli będą Państwo postępować zgodnie z naszymi instrukcjami pooperacyjnymi.

W przypadku powiększania obwodu za pomocą autologicznej iniekcji tłuszczu, powinien Pan spodziewać się utrzymania około 60% przyrostu widocznego bezpośrednio po operacji. Są ku temu dwa powody:

 • Penis będzie spuchnięty po operacji, więc gdy opuchlizna ustąpi, część przyrostu zniknie; oraz
 • Wiemy, że część wstrzykniętego tłuszczu zostanie wchłonięta przez organizm – ilość niestety zależy od pacjenta, ale średnio nie będzie to więcej niż 30-40%. Powodem, dla którego część tłuszczu jest ponownie wchłaniana, jest to, że wstrzyknięte komórki tłuszczowe nie rozwijają własnego dopływu krwi, a zatem nie przeżywają i stają się tkanką bliznowatą. Dlatego też opieka pooperacyjna jest bardzo ważna, ponieważ wpływa na ilość tłuszczu, który zostanie wchłonięty. Powinniśmy tutaj wspomnieć, że dobry chirurg musi wziąć to pod uwagę przy obliczaniu ilości tłuszczu, który należy wstrzyknąć, aby uzyskać pożądany efekt po fazie wchłaniania.

Czy jeśli schudnę, wstrzyknięty tłuszcz zniknie?

Nie. Komórki tłuszczowe znajdują się w całym naszym ciele, ale organizm magazynuje i wykorzystuje tłuszcz (w przypadku utraty wagi) tylko w określonych miejscach. Pierwszym miejscem, w którym to robi, jest wątroba, a następnie brzuch (u mężczyzn). O ile nie stracił Pan prawie całej tkanki tłuszczowej, jest bardzo mało prawdopodobne, aby utrata masy ciała wpłynęła na wynik zwiększenia rozmiaru.

Jak długo trwa operacja?

Wszystkie nasze operacje powiększania penisa są jednodniowe i trwają od 1 do 2 godzin. Oznacza to, że cały proces (od przyjęcia do wypisu z kliniki) trwa około 6 godzin, po których może Pan wrócić do domu.

Czy potrzebuję znieczulenia ogólnego?

Tak – operacja jest przeprowadzana w znieczuleniu ogólnym. Nie ma się jednak czym martwić. Współczesna chirurgia wymaga lekkiego znieczulenia, a ponieważ nasze operacje są minimalnie inwazyjne, jest bardzo mało prawdopodobne, że wystąpią jakiekolwiek problemy.

W praktyce zostanie Pani/Pan uśpiona/y tuż przed rozpoczęciem operacji i wybudzona/y tuż po jej zakończeniu – w sumie będzie Pani/Pan pod narkozą przez około dwie godziny.

Jak długo musi Pan/Pani pozostać w szpitalu?

Po operacji będzie Pani musiała pozostać w szpitalu przez 3-4 godziny. W tym czasie będzie Panu/Pani pomagać pielęgniarka, zje Pan/Pani coś, zostanie Pan/Pani zbadany/a przez chirurga i będzie Pan/Pani gotowy/a do powrotu do domu. Będzie Pan/Pani w stanie normalnie chodzić i funkcjonować, zazwyczaj z niewielkim bólem lub dyskomfortem.

Podróżuję z zagranicy – jak długo muszę zostać po operacji?

Dzień po operacji odbędzie Pan/Pani wizytę kontrolną u chirurga, aby sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Po tym większość pacjentów może podróżować, ale zalecamy, aby pozostał Pan/Pani dodatkowy dzień lub dwa w celu dokładniejszej obserwacji z chirurgiem w ciągu następnych kilku dni, ale w większości przypadków nie jest to konieczne.

Co muszę zrobić, aby przygotować się do operacji?

Praktycznie nic – chociaż zaleca się prowadzenie zdrowego trybu życia (pod względem diety, ćwiczeń, palenia tytoniu i spożywania alkoholu) na miesiąc przed operacją, ponieważ pomoże to w rekonwalescencji. Ponadto otrzyma Pan/Pani szczegółowe instrukcje dotyczące postu, którego należy przestrzegać na 6 godzin przed operacją. Jeśli jednak zachorował(a) Pan(i) lub miał(a) Pan(i) jakiekolwiek inne problemy zdrowotne w ostatnim czasie, należy jak najszybciej poinformować o tym chirurga, aby ocenić, czy operacja powinna zostać przełożona na późniejszy termin. Jeśli są inne rzeczy, które powinien Pan/Pani zrobić przed operacją, lekarz poinformuje Pana/Panią o nich podczas konsultacji.

Co należy zrobić po operacji?

Dzień po operacji powinien Pan/Pani udać się na konsultację z chirurgiem, podczas której przekaże on Panu/Pani szczegółowe instrukcje pooperacyjne, zmieni opatrunek medyczny i odpowie na wszelkie pytania.

Od tego momentu do następnej wizyty (zwykle miesiąc później) chirurg i nasz zespół ds. koordynacji pacjentów będą z Panem/Panią w ścisłym kontakcie, aby prosić o regularne aktualizacje i odpowiadać na wszelkie wątpliwości.

Dwa tygodnie po operacji (o ile nie określono inaczej) będzie Pan musiał rozpocząć rehabilitację pooperacyjną, która obejmuje rozciąganie penisa i delikatne masowanie trzonu penisa każdego dnia (w zależności od zastosowanej techniki chirurgicznej) – szczegółowe instrukcje zostaną Panu przekazane po operacji.

Jak długo muszę mieć przerwę w pracy w związku z operacją?

Większość pacjentów może wrócić do pracy 2 do 3 dni po operacji, pod warunkiem, że jest to praca biurowa. Jeśli Pana/Pani praca wiąże się z forsowną aktywnością fizyczną, może Pan/Pani potrzebować nieco dłuższej przerwy w pracy.

Jak szybko po operacji mogę wznowić aktywność seksualną?

Ogólnie rzecz biorąc, aktywność seksualną można wznowić po 4 do 6 tygodniach, chyba że chirurg zaleci inaczej.

Czy będę odczuwać ból po operacji?

Należy spodziewać się dyskretnego bólu i dyskomfortu, ale można sobie z nimi poradzić za pomocą dostępnych bez recepty doustnych środków przeciwbólowych. Ci sami pacjenci, szczególnie młodsi, mogą odczuwać ból podczas erekcji przez kilka pierwszych dni.

Zobacz także: Powiększanie penisa w Turcji za €1,700

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Erika

Mam na imię Erika. Po ponad 10 latach prowadzenia badań medycznych, od 2018 roku postanowiłam poświęcić się pisarstwu naukowemu i medycznemu. Rozwinęłam wiedzę specjalistyczną obejmującą różne dziedziny, takie jak chirurgia kosmetyczna, stomatologiczna, bariatryczna i okulistyczna. Ten nowy kierunek pozwala mi dzielić się moją wiedzą.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️