Cena powiększania piersi w Dubaju

cena powiększania piersi dubaj 1
Napisany przez Erika

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o powiększaniu piersi w Dubaju! Jaka jest średnia cena w Dubaju? Nasze porady dotyczące udanego powiększania piersi.

NajlepszaKlinika.com dostarcza informacji na tematpowiększania piersi w Dubaju i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena powiększania piersi w Dubaju

Średni koszt zabiegu powiększania piersi w Dubaju wynosi 6 100 EUR. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €5,000 do €7,200.

ProceduraCena Dubaj
Powiększanie piersi6100 €

Co to jest powiększanie piersi?

Powiększanie piersi to powiększanie piersi poprzez chirurgiczne wszczepienie implantów piersi w celu poprawy kształtu i rozmiaru piersi. Jest to najczęściej wykonywany zabieg w Dubaju. Istnieje wiele powodów, dla których kobiety decydują się na powiększenie piersi. Mogą mieć bardzo małe piersi i zmagać się z brakiem pewności siebie lub ich piersi mogły się zmienić od czasu zostania matką. Niezależnie od przyczyny, operacja piersi może przywrócić kobiecie poczucie własnej wartości i sprawić, że znów poczuje się dobrze.

Dlaczego warto rozważyć powiększenie piersi w Dubaju?

Kobiety w Dubaju korzystają z powiększania piersi, technicznie znanego jako mammoplastyka, zabiegu chirurgicznego mającego na celu poprawę rozmiaru i kształtu kobiecych piersi z wielu powodów:

  • W przypadku zbyt małych piersi.
  • Aby skorygować zmniejszenie objętości piersi po ciąży.
  • Aby zrekompensować różnicę w rozmiarze piersi.

Wszczepiając implant za każdą piersią, nasi chirurdzy plastyczni w Dubaju są w stanie zwiększyć linię biustu kobiety o jeden lub więcej rozmiarów miseczki stanika.

Możliwe jest również połączenie 2 operacji chirurgicznych: Powiększenie piersi i podniesienie piersi w celu zwiększenia rozmiaru, a także usunięcia nadmiaru skóry.

Czym są implanty piersi?

Implant piersi jest również znany jako proteza piersi. Jest to powłoka z silikonu medycznego, wypełniona żelem silikonowym lub czasami solą fizjologiczną (sterylną słoną wodą). Niektóre implanty są okrągłe, podczas gdy inne mają kształt bardziej zbliżony do naturalnej piersi, znany jako łezka lub implant anatomiczny. Każdy z nich może dać doskonałe rezultaty.

Niezależnie od wypełnienia implantu, zewnętrzna warstwa wykonana jest z silikonu, twardego materiału zwanego elastomerem silikonowym. Silikon jest naturalnie występującym pierwiastkiem, z którego wytwarza się wiele produktów, w tym kosmetyki, żywność i implanty medyczne.

Przeczytaj także: Cena powiększania piersi w Turcji

Przed operacją

Nasi chirurdzy mogą operować na różne sposoby, w zależności od tego, gdzie mają znajdować się blizny oraz od kształtu i rozmiaru piersi. Różne rodzaje nacięć obejmują

Fałdśródpiersiowy – jest to powszechny sposób umieszczania implantów piersi poprzez nacięcia w fałdzie pod każdą piersią.

Nacięcieokołobrodawkowe – wykonuje się je wokół brodawki sutkowej i jest dobrym wyborem dla osób, które obawiają się zbyt wielu blizn, ponieważ są one minimalne.

Nacięciepachowe – w tym przypadku nacięcie wykonuje się pod pachami.

Mogą Państwo wcześniej omówić rodzaj operacji z naszymi lekarzami i podjąć świadomą decyzję, która procedura jest dla Państwa najlepsza.

Na kilka dni przed operacją zostanie pobrana próbka krwi i zostanie przeprowadzony szereg ważnych testów, aby upewnić się, że operacja jest bezpieczna.

Podczas operacji powiększania piersi w Dubaju

Pacjentka poddawana jest znieczuleniu ogólnemu, które trwa około 2 godzin. Miejsce na implant jest wykonywane pod piersią lub mięśniem piersiowym, a następnie implanty są umieszczane na miejscu. W zależności od estetyki implantów, chirurg może dostosować rozmiar implantu, aby uzyskać optymalny wygląd.

Opieka pooperacyjna

Niektóre pacjentki mogą odczuwać tymczasowy ból lub łagodny dyskomfort przez kilka dni po operacji, a piersi mogą być napięte lub lekko lub umiarkowanie opuchnięte. Piersi mogą być tkliwe przez kilka tygodni.

Ponieważ operacja jest szybka, zwykle przeprowadza się ją w ciągu dnia. Jeśli czuje się Pani wystarczająco dobrze, może Pani wrócić do domu tego samego dnia. Może Pani wrócić do pracy w ciągu kilku dni.

Blizny powinny zanikać i spłaszczać się od dwóch miesięcy do roku po operacji, w zależności od tego, jak pacjent się goi.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Erika

Mam na imię Erika. Po ponad 10 latach prowadzenia badań medycznych, od 2018 roku postanowiłam poświęcić się pisarstwu naukowemu i medycznemu. Rozwinęłam wiedzę specjalistyczną obejmującą różne dziedziny, takie jak chirurgia kosmetyczna, stomatologiczna, bariatryczna i okulistyczna. Ten nowy kierunek pozwala mi dzielić się moją wiedzą.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️