Cena powiększania pośladków w Dubaju

powiększanie pośladków cena 1
Napisany przez Erika

Operacja powiększania pośladków, znana również jako brazylijski lifting pośladków, jest coraz bardziej popularnym zabiegiem w Dubaju.

NajlepszaKlinika.com zapewnia informacje na tematpowiększania pośladków w Dubaju i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena zabiegu powiększania pośladków w Dubaju

Średni koszt zabiegu powiększania pośladków w Dubaju wynosi 3 000 EUR. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €2,700 do €3,300.

ProceduraCena Dubaj
Powiększanie pośladków3000 €

Co to jest powiększanie pośladków?

Operacja powiększania pośladków, znana również jako brazylijski lifting pośladków, jest coraz bardziej popularnym zabiegiem w Dubaju. Nie każdy ma szczęście mieć kształtne pośladki, a ponieważ krągłości stają się coraz bardziej pożądane, może to mieć znaczący wpływ na ogólną pewność siebie i samopoczucie.

Dubaj jest obecnie uznawany za jeden z wiodących na świecie ośrodków chirurgii plastycznej. Jeśli rozważa Pani ten zabieg, możemy zagwarantować doskonały poziom opieki, zarówno przed, jak i po operacji.

Istnieje wiele powodów, dla których kobiety decydują się na brazylijski lifting pośladków. Należą do nich

  • Uzyskanie zaokrąglonych, kształtnych pośladków
  • Aby poprawić ogólny kształt ciała
  • Aby poprawić wygląd odzieży
  • Przywrócenie jędrności i młodzieńczego wyglądu
  • Odbudowa i poprawa poczucia własnej wartości
  • Aby uzyskać natychmiastowe i trwałe rezultaty
  • Aby znaleźć szybkie i praktycznie bezbolesne rozwiązanie chirurgiczne

Zabieg polega na przeniesieniu tłuszczu z innych obszarów ciała za pomocą procedury zwanej liposukcją tumescencyjną. Procedura ta jest bezbolesna, więc nie będą Państwo w stanie poczuć, co się dzieje. Ponieważ wykorzystywane są tylko najczystsze komórki tłuszczowe, rezultaty są naturalne i natychmiastowe.

Czego można się spodziewać podczas konsultacji

Chirurg zapyta, jakiego rodzaju rezultatów Państwo oczekują i przeprowadzi kontrolę stanu zdrowia. Zapyta również o stan zdrowia Pani/Pana lub członków Pani/Pana najbliższej rodziny, aby upewnić się, że zabieg jest bezpieczny. Ponieważ jednak zabieg wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym, nie powinno być żadnych większych problemów. Będzie Pani miała możliwość zadawania pytań i omówienia wszelkich problemów lub obaw związanych z zabiegiem, a chirurg szczegółowo wyjaśni przebieg operacji, aby wiedziała Pani, co wydarzy się w dniu zabiegu.

Czego może się Pani spodziewać w dniu operacji

Brazylijski lifting pośladków w Dubaju wymaga znieczulenia ogólnego, a po zabiegu powinna Pani czuć się dobrze. Zawsze może Pani zabrać ze sobą przyjaciółkę lub członka rodziny, ale nie jest to konieczne.

Procedura przebiega w dwóch etapach:

Najpierw pobiera się tłuszcz z wybranych części ciała. Rozcieńczony środek znieczulający zawierający epinefrynę i lidokainę jest wstrzykiwany bezpośrednio w obszar, powodując jego obrzęk w celu ułatwienia ekstrakcji komórek tłuszczowych. Wykonywane jest małe nacięcie, a tłuszcz jest odłączany przez cienką rurkę, a następnie odsysany za pomocą strzykawki lub aspiratora chirurgicznego. Wykorzystane zostaną tylko najczystsze komórki tłuszczowe.

Po pobraniu komórek tłuszczowych zostaną one przeniesione na pośladki w niewielkich, miejscowych ilościach.

Czego można się spodziewać po operacji

Rezultaty brazylijskiego liftingu pośladków są natychmiastowe, więc od razu będzie Pani mogła zobaczyć różnicę. Jednak pełne efekty będą widoczne dopiero po pewnym czasie, ponieważ tłuszcz potrzebuje czasu, aby się osadzić, więc może minąć tydzień lub dwa, zanim będzie można naprawdę docenić nową pupę.

Sam zabieg jest bezbolesny, ale należy spodziewać się miejscowych siniaków i obrzęków przez kilka dni po operacji. Zalecamy pozostanie w łóżku przez jeden dzień i stosowanie bielizny uciskowej bezpośrednio po operacji, ale powinna Pani być w stanie powrócić do normalnej aktywności w ciągu dnia lub dwóch.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Erika

Mam na imię Erika. Po ponad 10 latach prowadzenia badań medycznych, od 2018 roku postanowiłam poświęcić się pisarstwu naukowemu i medycznemu. Rozwinęłam wiedzę specjalistyczną obejmującą różne dziedziny, takie jak chirurgia kosmetyczna, stomatologiczna, bariatryczna i okulistyczna. Ten nowy kierunek pozwala mi dzielić się moją wiedzą.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️