Cena przeszczepu włosów metodą FUE w Tunezji

cena przeszczepu włosów fue tunisie 1
Napisany przez Laura

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o przeszczepach włosów metodą FUE w Tunezji! Jaka jest średnia cena w Tunezji? Nasze porady dotyczące udanego przeszczepu włosów FUE w Tunezji.

NajlepszaKlinika.com informuje o przeszczepie włosów metodą FUE w Tunezji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena przeszczepu włosów metodą FUE w Tunezji

Średni koszt przeszczepu włosów metodą FUE w Tunezji wynosi 2 200 EUR. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od 1700 euro do 2800 euro.

ProceduraCena Tunezja
Przeszczep włosów metodą FUE2200 €

Co to jest przeszczep włosów metodą FUE?

FUE to procedura przywracania włosów, która trwa od 3 do 8 godzin i polega na pobraniu pojedynczych mieszków włosowych z miejsca dawczego (zwykle z tyłu lub po bokach skóry głowy) i przeszczepieniu ich do obszarów, w których włosy są przerzedzone. Pacjenci odczuwają minimalny dyskomfort, głównie dzięki podaniu znieczulenia miejscowego na początku zabiegu.

Mieszki włosowe są pobierane bez nacięć, co oznacza, że nie ma widocznej blizny. Mieszki włosowe, które są żywą tkanką, są następnie ostrożnie przeszczepiane w miejsca, w których nastąpiła utrata włosów. Przeszczepione włosy pozostają na miejscu przez kilka tygodni, zanim wypadną. W ciągu następnych 4 do 6 miesięcy rozpoczyna się wzrost nowych włosów, a Państwo zobaczą wygląd silnych, zdrowych, naturalnych włosów. Ponieważ tempo wzrostu włosów różni się w zależności od osoby, pełne rezultaty mogą potrwać do roku.

Duże obszary mieszków włosowych można przeszczepić podczas jednej sesji, co oznacza, że będą Państwo potrzebować mniejszej liczby zabiegów, aby uzyskać pożądany efekt. Od niedawna chirurdzy stosują technologię NeoGraft 2.0, która polega na pneumatycznym ciśnieniu do pobierania pojedynczych mieszków włosowych. Chroni to delikatne przeszczepy i zapewnia lepszy ogólny efekt.

Różnica między FUE a FUT

FUE nie jest jedyną dostępną metodą uzupełniania włosów, ale jest najbardziej idealna dla wielu pacjentów. Inna dobrze znana procedura, zwana FUT (lub Follicular Unit Transplantation), polega na usunięciu niewielkiego paska skóry z włosami. Obszar ten musi być następnie zamknięty szwami lub zszywkami, co skutkuje liniową blizną, która jest widoczna po skróceniu włosów.

Odpowiedni kandydat do FUE

Najlepszymi kandydatami do przeszczepu włosów metodą FUE w Tunezji są osoby, które cierpią na wypadanie włosów na czubku głowy lub w pobliżu przedniej linii włosów lub w koronie i które mają dobre, gęste włosy z tyłu głowy. Więcej włosów dawcy z tyłu pomaga przywrócić większą gęstość włosów. System NeoGraft 2.0 FUE może być również stosowany do odtwarzania włosów na brwiach lub ciele, a nawet do kamuflażu nieestetycznych blizn po poprzednich próbach odtworzenia włosów.

Obecny pacjent po przeszczepie włosów przed i po

Photo avant et après d'une greffe de cheveux
Zdjęcie przed i po przeszczepie włosów

Rekonwalescencja: obserwacja pooperacyjna

Mogą Państwo spodziewać się krótkiego czasu rekonwalescencji. Większość pacjentów potrzebuje tylko jednego dnia odpoczynku przed wznowieniem codziennych czynności. Zarówno miejsce dawcze, jak i miejsce wszczepienia implantu będą bolały przez kilka dni, ale dyskomfort ten będzie łagodny. Najdłuższą częścią okresu rekonwalescencji jest czas potrzebny na odrośnięcie usuniętych włosów w miejscu dawczym, ponieważ obszar ten jest bardzo krótko przycinany przed usunięciem mieszków włosowych.

Wyniki i działania następcze

FUE jest generalnie trwałym rozwiązaniem na wypadanie włosów. Aby utrzymać optymalne wyniki, zaleca się zdrową, zbilansowaną dietę, ćwiczenia i unikanie palenia. Profilaktyczny reżim medyczny może być konieczny, jeśli utrata włosów zostanie uznana za postępującą. Wszystkie te kwestie zostaną omówione z Państwem podczas konsultacji i zaproponowany zostanie spersonalizowany plan leczenia.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Laura

Mam na imię Laura. Pracuję jako pisarz medyczny i naukowy od 2004 roku. Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w tej dziedzinie posiadam rozległą wiedzę specjalistyczną w zakresie pisania, tłumaczenia i redagowania szerokiej gamy dokumentów, w tym artykułów naukowych i medycznych oraz materiałów konferencyjnych.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️