Redukcja pośladków w Turcji

redukcja pośladków Turcja 1
Napisany przez Erika

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o redukcji pośladków w Turcji! Jaka jest średnia cena w Stambule? Nasze porady dotyczące udanej redukcji pośladków w Turcji.

NajlepszaKlinika.com zapewnia informacje na temat redukcji pośladków w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena redukcji pośladków w Turcji

Średni koszt redukcji pośladków w Turcji w Stambule wynosi 1,600 €. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od 1400 euro do 1800 euro.

ProceduraCena Turcja
Redukcja pośladków1600 €

Co to jest operacja redukcji pośladków?

Operacja redukcji pośladków w Turcji to zabieg chirurgii plastycznej, który usuwa nadmiar tłuszczu z okolicy pośladków w celu zmniejszenia ich rozmiaru. Kształtując w ten sposób pośladki, mężczyźni i kobiety mogą wyrzeźbić ich kształt, zmniejszyć ich rozmiar i zmienić kształt całego obszaru pośladków.

Istnieje wiele powodów, dla których pośladki wyglądają nieproporcjonalnie, w tym dziedziczne tendencje kobiet do gromadzenia tłuszczu w okolicy pośladków. I pomimo najlepszych starań, dieta i ćwiczenia nie rozwiązują tego problemu.

W innych przypadkach często widzimy mężczyzn i kobiety, których masa ciała zmieniała się w ostatnim czasie, walczących o uzyskanie kształtu pośladków współmiernego do ich rozmiaru. Każdy, kto cierpi na zwiotczenie lub utratę elastyczności skóry w okolicy pośladków, może skorzystać z tej operacji, podobnie jak kobiety, które straciły na wadze po ciąży.

Jak przebiega operacja?

Używamy technik liposukcji, aby osiągnąć doskonałe wyniki i szybki powrót do zdrowia. Kiedy wykonujemy operację:

  • Państwa turecki chirurg wstrzyknie w ten obszar roztwór zawierający środek znieczulający i leki. Zmniejszy to siniaki i obrzęk pooperacyjny.
  • Chirurg wykona niewielkie nacięcie i wprowadzi rurkę ssącą podłączoną do maszyny próżniowej. Może on wykonać kilka nacięć, które omówią Państwo przed operacją.
  • Następnie, przesuwając rurkę ssącą w przód i w tył, chirurg rozluźni tłuszcz i odessie go.
  • Na koniec odprowadzi nadmiar płynu i krwi oraz zszyje leczony obszar.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Erika

Mam na imię Erika. Po ponad 10 latach prowadzenia badań medycznych, od 2018 roku postanowiłam poświęcić się pisarstwu naukowemu i medycznemu. Rozwinęłam wiedzę specjalistyczną obejmującą różne dziedziny, takie jak chirurgia kosmetyczna, stomatologiczna, bariatryczna i okulistyczna. Ten nowy kierunek pozwala mi dzielić się moją wiedzą.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️