Cena operacji nosa w Tunezji

cena rekonstrukcji nosa tunisie pas chere 1
Napisany przez Manuella

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o rekonstrukcji nosa w Tunezji! Jaka jest średnia cena w Tunisie? Nasze porady dotyczące udanej operacji nosa w Tunezji.

NajlepszaKlinika.com informuje o rekonstrukcji n osa w Tunezji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady specjalisty medycznego.

Cena rekonstrukcji nosa w Tunezji

Średni koszt operacji nosa w Tunezji w Tunisie wynosi 2 400 EUR. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od 1800 euro do 3200 euro.

ProceduraCena Tunezja
Rekonstrukcja nosa2400 €

Co to jest rekonstrukcja nosa?

Rekonstrukcja nosa w Tunezji to operacja mająca na celu wyprostowanie, zmianę kształtu lub udrożnienie przewodów nosowych. Nasz zespół chirurgiczny zazwyczaj zaleca następujące działania (w zależności od indywidualnego przypadku):

  • Usunięcie guzka na grzbiecie nosa
  • Zwężenie nosa
  • Udoskonalenie lub zmiana kształtu czubka nosa
  • Korekta odchylonej przegrody (chrząstki oddzielającej dwa przewody nosowe).
  • Wiele cech nosa można skorygować, aby uczynić go bardziej atrakcyjnym.
  • Proszę zauważyć, że nasi chirurdzy preferują ograniczone podejście, ponieważ daje ono bardziej naturalne rezultaty.

Rodzaje operacji

Operacja czubka n osa – nasi tunezyjscy chirurdzy wykonują ten zabieg, gdy konieczna jest korekta czubka nosa. Operacja może go skrócić, zwęzić lub wykonać obie te czynności.

Septoplastyka pomaga nosowi oddychać poprzez wyprostowanie chrząstki (przegrody nosowej). Wygląd zewnętrzny nosa nie zmienia się podczas tego zabiegu.

Rhinoseptoplastyka – łączy operację zarówno nosa, jak i przegrody nosowej. Odchylenie przegrody nosowej jest korygowane, podobnie jak wygląd nosa.

Procedura

Rekonstrukcja nosa w Tunezji jest najczęściej wykonywana pod narkozą (choć czasami możliwe jest znieczulenie dożylne). Może być wykonywana w tym samym czasie, co inne zabiegi kosmetyczne twarzy. Na ogół operacje nosa trwają od 1 do 2 godzin, a pacjenci muszą być hospitalizowani (1 noc).

Zabieg polega na wykonaniu nacięć wewnątrz nosa lub niewielkich nacięć obok niego. Jednak powstałe blizny są niewidoczne lub ledwo widoczne.

Operacja: skóra jest oddzielana od podtrzymującej ją kości lub chrząstki, która jest następnie przekształcana. Naturalna elastyczność skóry pozwala jej przyjąć nową pozycję. Operacja kończy się założeniem małej szyny na nos, aby go podeprzeć i zmniejszyć obrzęk. Do zatamowania krwawienia można użyć gazy. Jest ona usuwana po 1 lub 2 dniach.

Po wypisaniu ze szpitala pacjent może wrócić do zdrowia w hotelu. Zalecany pobyt w Tunezji wynosi od 5 do 10 dni (do momentu zdjęcia szyny). Szwy pozostają na miejscu przez około 10 dni.

Po operacji można spodziewać się obrzęku i zasinienia wokół nosa i oczu przez kilka tygodni (i do 6 miesięcy, aby całkowicie zniknęły). Może również wystąpić tymczasowa utrata czucia lub węchu. Jednak odczucia te zazwyczaj powracają stopniowo w tym okresie.

W zależności od wyniku: w celu skorygowania drobnych nieprawidłowości może być konieczna druga operacja rewizyjna. W rzadkich przypadkach infekcja lub krwotok mogą opóźnić gojenie lub spowodować bliznowacenie.

Pacjenci z grubą lub tłustą skórą nosa mogą być mniej odpowiednimi kandydatami do operacji. Prosimy o kontakt w celu umówienia się na bezpłatną konsultację i uzyskania zaleceń dla Państwa.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Manuella

Nazywam się Manuella Fiorentini. Jestem doświadczonym specjalistą ds. marketingu w branży urządzeń medycznych i farmaceutycznej. Dzięki ponad 7-letniemu doświadczeniu pracowałam na stanowiskach kreatywnych i strategicznych, opracowując kampanie marketingowe, wprowadzając produkty na rynek i organizując międzynarodowe konferencje.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️