Rekonstrukcja piersi w Dubaju

cena rekonstrukcji piersi dubaj 1
Napisany przez Maria

Rekonstrukcja piersi w Dubaju to zabieg chirurgiczny wykonywany zwykle u kobiet, które przeszły mastektomię lub lumpektomię po raku piersi, w celu przywrócenia naturalnie wyglądającej piersi lub brodawki sutkowej.

NajlepszaKlinika.com dostarcza informacji na temat rekonstrukcji piersi w Dubaju i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena rekonstrukcji piersi w Dubaju

Średni koszt rekonstrukcji piersi w Dubaju wynosi 6 200 EUR. W zależności od Pani potrzeb, cena może wahać się od 5400 € do 7000 €.

ProceduraCena Dubaj
Rekonstrukcja piersi6200 €

Czym jest rekonstrukcja piersi?

Rak piersi to choroba, która każdego roku dotyka tysiące kobiet. U niektórych z nich można go leczyć chemioterapią bez operacji, ale u innych, w zależności od stopnia zaawansowania choroby, część lub cała pierś jest usuwana chirurgicznie. Pokonanie raka jest wielkim zwycięstwem dla każdego, kto cierpi na tę chorobę. Niestety, dla niektórych kobiet perspektywa życia bez piersi może mieć różny wpływ. Oto niektóre z negatywnych skutków:

 • Ciągły żal, smutek lub nawet niepokój.
 • Status związku może ulec zmianie
 • Intymność może ulec zmianie.
 • Utrata poczucia własnej wartości i pewności siebie.

Rekonstrukcja piersi w Dubaju to zabieg chirurgiczny wykonywany zwykle u kobiet, które przeszły mastektomię lub lumpektomię po raku piersi, w celu przywrócenia naturalnie wyglądającej piersi lub brodawki sutkowej.

Opcje techniki rekonstrukcji piersi

Rekonstrukcja piersi w Dubaju nie jest zabiegiem kosmetycznym, ale rekonstrukcyjnym zabiegiem chirurgicznym. Istnieją różne techniki rekonstrukcji piersi, w tym następujące:

 • Implanty: Chirurg rozciąga skórę za pomocą ekspandera tkankowego, który umieszcza się wewnątrz piersi, a następnie wprowadza się roztwór soli fizjologicznej lub żel silikonowy w odstępach tygodniowych przez okres do dziesięciu tygodni. Sesje są zazwyczaj bolesne, ale efekt końcowy jest zadowalający.
 • Procedura płata tkankowego (autologicznego) : W tej technice rekonstrukcji piersi chirurg wykorzystuje własną tkankę pacjentki do stworzenia kopca pobranego z brzucha, ud, pleców lub pośladków w celu rekonstrukcji piersi.
 • Sprężyna brodawki s utkowej: W tej technice chirurg może zrekonstruować pierś przy użyciu zachowanej otaczającej skóry i brodawki sutkowej z Pani własnej piersi po mastektomii.

Proces rekonstrukcji piersi w DUbai

a) Konsultacja

Pierwszym etapem procedury rekonstrukcji piersi jest szczegółowa konsultacja i badanie w klinice z naszym wykwalifikowanym chirurgiem plastycznym w celu ustalenia planu dostosowanego do potrzeb każdej kandydatki.

b) Operacja

Drugim krokiem jest zaplanowanie operacji rekonstrukcji piersi z wysoko wykwalifikowanym i doświadczonym chirurgiem plastycznym, który jest ekspertem w rekonstrukcji piersi i innych zabiegach chirurgii piersi. Przed operacją każda pacjentka jest badana, aby upewnić się, że może bezpiecznie przejść operację. Badanie to obejmuje konsultację przedestetyczną, badania krwi i zapewnia, że pacjentka jest idealną kandydatką do zabiegu rekonstrukcji piersi.

Procedura rekonstrukcji piersi obejmuje przygotowanie, które może trwać do dwóch godzin, a sama rekonstrukcja trwa do sześciu godzin w znieczuleniu miejscowym w połączeniu z sedacją dożylną.

Procedura płata tkankowego służy do rekonstrukcji piersi poprzez utworzenie kopca pobranego z własnej tkanki pacjentki, z pleców, ud, brzucha lub pośladków. Przesunięta tkanka jest czasami podłączana do dopływu krwi w pobliżu nowej lokalizacji. Usunięcie tkanki z pleców znane jest jako płat latissimus dorsi, podczas gdy tkanka z brzucha znana jest jako płat tramwajowy.

Procedura rekonstrukcji piersi w Dubaju przy użyciu implantu polega na rozciągnięciu skóry za pomocą ekspandera tkankowego, a następnie wprowadzeniu roztworu soli fizjologicznej (słonej wody) lub żelu silikonowego. Żądana objętość jest wprowadzana do ekspandera tkankowego podczas każdej sesji, w której bierze Pani udział.

Operacja rekonstrukcji piersi jest przeprowadzana na sali operacyjnej w szpitalu, a pacjentka zazwyczaj spędza jedną noc w szpitalu po operacji, aby dojść do siebie. W razie potrzeby pacjentka może zostać dłużej.

Specjalista chirurg plastyczny towarzyszy pacjentce przez cały proces rekonwalescencji i gojenia, podczas zaplanowanych wizyt kontrolnych.

c) Powrót do zdrowia

Dwie do trzech godzin po operacji pacjentka zostaje przewieziona na oddział szpitalny, gdzie będzie monitorowana przez 24 godziny lub dłużej. Ból i dyskomfort będą odczuwalne przez kilka pierwszych dni, dlatego podczas pobytu w szpitalu zalecane będą środki przeciwbólowe.

Energiczna aktywność będzie odradzana, ale ramiona mogą być lekko poruszane. Dzień po operacji pacjentka może zacząć siadać, a drugiego dnia może spróbować powoli chodzić. Lekarz wypisze Panią/Pana ze szpitala, gdy uzna, że jest Pani/Pan sprawna/y.

Przez okres około 4 tygodni lub dłużej pacjentka będzie zwykle musiała odwiedzić klinikę kilka razy po operacji, aby monitorować proces gojenia.

Środki ostrożności, które należy podjąć

Chociaż zabieg rekonstrukcji piersi może być prosty, ważne jest, aby określić odpowiedni poziom interwencji lub leczenia oraz aby zabieg, zarówno minimalnie inwazyjny, jak i inwazyjny, został przeprowadzony przez wykwalifikowanego, certyfikowanego chirurga plastycznego. Potencjalny kandydat musi spełniać określone kryteria, aby kwalifikować się do zabiegu:

 • Mieć realistyczne oczekiwania co do spodziewanych rezultatów.
 • Być w dobrym stanie zdrowia, zarówno fizycznym, jak i psychicznym.
 • Nie mieć innych problemów medycznych lub chorób, które mogłyby zakłócić proces rekonwalescencji.
 • Być w stanie wytrzymać leczenie

Dlaczego rekonstrukcja piersi?

Główną zaletą rekonstrukcji piersi jest to, że odtwarza ona kształt piersi. Ponieważ każdy z nas jest inny, oczekiwane wyniki operacji rekonstrukcji piersi mogą się różnić w zależności od osoby, ale ogólnie korzyści obejmują:

 • Stworzenie dobrego samopoczucia i spokoju umysłu.
 • Przywrócenie intymności.
 • Odbudowanie pewności siebie i poczucia własnej wartości.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Maria

Mam na imię Maria. Mam ponad 10-letnie doświadczenie jako kierownik marketingu w branży medycznej. Z powodzeniem wprowadziłam na rynek kilka produktów, w tym urządzenia medyczne, i mam wielką pasję do sprzedaży i marketingu.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️