Zastrzyki HYAcorp Macrolane w Turcji

hyacorp macrolane injection buttock 1 1
Napisany przez Laurence

Wszystko, co muszą Państwo wiedzieć o zastrzykach macrolane & hyacorp w Turcji! Jaka jest średnia cena w Stambule? Nasze porady dotyczące udanej operacji w Turcji.

NajlepszaKlinika.com dostarcza informacji o HYAcorp Macrolane Injections w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Jaka jest cena zastrzyku HYAcorp Macrolane w Turcji?

Średni koszt zastrzyku Macrolane lub HYAcorp w Stambule w Turcji wynosi 2,700 €. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od 2,000 euro do 3,500 euro.

ProceduraCena Turcja
Wstrzyknięcie HYAcorp Macrolane2700 €

Co to jest Macrolane i HYAcorp?

Macrolane, znany również jako “30-minutowa operacja piersi”, to wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego, który był używany do modelowania sylwetki, zwłaszcza piersi i pośladków. Jego stosowanie nigdy nie zostało zatwierdzone przez FDA w Stanach Zjednoczonych, ale Europa tymczasowo przyjęła ten produkt.

Ten wzmacniający piersi zastrzyk został przedstawiony jako szybka, niechirurgiczna alternatywa dla implantów piersi. Macrolane został wycofany z rynku powiększania piersi w 2012 roku ze względu na obawy dotyczące bezpieczeństwa związane z jego ingerencją w badania przesiewowe w kierunku raka piersi.

Macrolane był wstrzykiwany do piersi w celu zwiększenia jej objętości (o jeden rozmiar miseczki). Zabieg przeprowadzono w znieczuleniu miejscowym, a pacjentki zazwyczaj odczuwały obrzęk, zasinienie i dyskomfort w ciągu kilku dni po zabiegu.

Jakie są zalety i wady wstrzyknięcia preparatu Macrolane?

Zalety:

  • Procedura była tak szybka (tylko 30 do 45 minut), że można ją było przeprowadzić podczas przerwy na lunch.
  • Rezultaty były natychmiastowe.
  • Była to mniej inwazyjna i tańsza alternatywa dla operacji powiększania piersi.

Wady

Badania pokazują, że wstrzyknięcie Macrolane nie jest zalecaną substancją do powiększania piersi, ze względu na jej interferencję z mammografią i badaniami przesiewowymi w kierunku raka piersi. Z tego powodu nie jest on sprzedawany od 2012 roku.

Brytyjskie Stowarzyszenie Estetycznych Chirurgów Plastycznych (BAAPS) stwierdziło, że w ankiecie przeprowadzonej wśród swoich członków, jeden na czterech chirurgów zgłosił powikłania u pacjentek, takie jak tworzenie się guzków i przykurcz sutków, po wstrzyknięciu Macrolane.

Procedura ta nigdy nie została zatwierdzona przez FDA.

Niektórzy pacjenci zgłaszali, że nie trwało to wystarczająco długo, aby uzasadnić koszt (niektórzy zgłaszali, że efekty trwały tylko kilka miesięcy).

Niektórzy pacjenci zgłaszali niespójne wyniki, szczególnie gdy wypełniacz zaczął się rozkładać.

Jakie są alternatywy dla Macrolane?

Macrolane został zastąpiony w 2017 roku przez produkt o nazwie HYAcorp Body Contouring MLF1/2. Zawiera on wysoce oczyszczony żel kwasu hialuronowego i może być stosowany do modelowania pośladków i łydek oraz w ramach zabiegów korekcyjnych. Wypełniacze skórne HYAcorp nie są obecnie zatwierdzone w Stanach Zjednoczonych, ale są zatwierdzone w Europie.

Transfer tłuszczu do piersi (znany również jako lipofilling piersi) to coraz bardziej popularna procedura, w której tłuszcz jest pobierany przez liposukcję, a następnie wstrzykiwany do piersi.

Ma on na celu przywrócenie lub dodanie objętości do dwóch rozmiarów miseczki, bez ryzyka i potencjalnych skutków ubocznych implantów piersi.

Niestety, nie pomaga on złagodzić obwisłej lub zwiotczałej skóry, ale w tym samym czasie można poddać się liftingowi piersi. Średni koszt zabiegu transferu tłuszczu do piersi wynosi około 3200 euro.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Laurence

Nazywam się Laurence Tung. Jestem pisarzem medycznym z wiedzą naukową w kilku dziedzinach. Ostatnio zajmowałem się takimi obszarami terapeutycznymi jak reumatologia i hipercholesterolemia. Mam również doświadczenie w genomice, epigenetyce, biologii molekularnej i biochemii. Pomagam tej stronie publikować wysokiej jakości artykuły na temat turystyki medycznej.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️