Cena brazylijskiego liftingu twarzy w Dubaju

prix lifting bresilien dubai pas chere 1
Napisany przez Laura

Brazylijski lifting pośladków, bardziej znany jako BBL, to procedura transferu tłuszczu w Dubaju, która specjalizuje się w zwiększaniu kształtu i rozmiaru pośladków bez użycia implantów.

NajlepszaKlinika.com informuje o brazylijskim liftingu twarzy w Dubaju i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena brazylijskiego liftingu twarzy w Dubaju

Średni koszt brazylijskiego liftingu twarzy w Dubaju wynosi €6,000. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €5,000 do €7,000.

ProceduraCena Dubaj
Brazylijski lifting twarzy6000 €

Co to jest brazylijski lifting pośladków?

Wiele kobiet chciałoby mieć jędrniejsze, pełniejsze i bardziej krągłe pośladki. Niektóre z nich próbowały ćwiczeń na pośladki, takich jak przysiady, ale czasami rezultaty nie były widoczne lub nie były znaczące. Inne z kolei noszą ubrania, które obiecują poprawić i podnieść mięśnie pośladków, ale nie widać żadnej zauważalnej zmiany.

Dla większości kobiet kształt i proporcje ich pośladków są ważnym czynnikiem. Kilka czynników może przyczynić się do chęci uzyskania jędrniejszych, bardziej krągłych i nieco większych mięśni pośladków, w tym potrzeba :

 • Poprawienia krzywizn dolnej części ciała
 • Zwiększenia atrakcyjności odzieży
 • Poprawić ogólne proporcje między górną i dolną częścią ciała.
 • Wyglądać bardziej naturalnie
 • Zmniejszenie kieszeni tłuszczu na udach, brzuchu lub biodrach.

Brazylijski lifting pośladków, bardziej znany jako BBL lub Brazilian Buttock Lift w Dubaju, to zabieg transferu tłuszczu w Dubaju specjalizujący się w zwiększaniu kształtu i rozmiaru pośladków bez użycia implantów. Zabieg ten rozwiązuje wszystkie te problemy bez konieczności stosowania implantów. Rezultatem są naturalnie wyglądające pośladki, ponieważ do organizmu nie są wprowadzane żadne obce elementy (implanty). Procedura BBL jest czasami znana również jako brazylijskie powiększanie pośladków lub BBA, chociaż BBL jest technicznie bardziej precyzyjna, ponieważ procedura zmienia nie tylko rozmiar pośladków, ale także ich kształt i rozmiar.

Zasadniczo polega on na przeniesieniu tłuszczu z niektórych obszarów ciała i wstrzyknięciu go w obszar pośladków. Przenoszony tłuszcz jest pobierany z najbardziej otłuszczonych obszarów ciała, takich jak brzuch, “miłosne uchwyty”, biodra, dolna część pleców lub uda. Tłuszcz jest następnie usuwany za pomocą delikatnego urządzenia do liposukcji zaprojektowanego w celu ochrony żywych komórek tłuszczowych. Po oczyszczeniu cząsteczki tłuszczu są ponownie wstrzykiwane w pośladki przez bardzo małe nacięcie.

Ponieważ zabieg ten polega na przeniesieniu tłuszczu z określonych obszarów ciała na pośladki, kobiety z nadwagą lub uporczywymi złogami tłuszczu są idealnymi kandydatkami do zabiegu brazylijskiego transferu tłuszczu.

W rzeczywistości jest to doskonała procedura, jeśli ma Pani dodatkowy tłuszcz na ciele, ponieważ działa jak liposukcja i operacja powiększania pośladków dwa w jednym.

Przeczytaj także: cena BBL w Turcji

Technika brazylijskiego liftingu pośladków

Brazylijski lifting pośladków jest na ogół złożoną procedurą, która wymaga intensywnego szkolenia i doświadczenia (ze strony chirurga plastycznego) w zakresie technik transferu tłuszczu, a także dbałości o szczegóły estetyczne.

Liposukcja służy do usuwania nadmiaru tłuszczu, głównie z brzucha, bioder, ud lub dolnej części pleców, a część tego tłuszczu jest strategicznie wstrzykiwana w pośladki.

Wykwalifikowany chirurg plastyczny pomoże pacjentowi wyeliminować tłuszcz w problematycznych obszarach i poprawić wygląd pośladków. Poprawi on również proporcje całego ciała dzięki zabiegowi brazylijskiego liftingu pośladków i zapewni, że wyniki będą długotrwałe.

Nasze zobowiązanie wobec Państwa

Nasz wysoce doświadczony i przeszkolony personel poprowadzi Państwa delikatnie i komfortowo przez cały proces, aby mogli Państwo podjąć najlepszą decyzję. W Al Shunnar Plastic Surgery nasi eksperci mają ponad 20-letnie doświadczenie w zabiegach plastycznych i kosmetycznych i pomogli ponad 10 000 pacjentom bezpiecznie osiągnąć wymarzone piękno i pewność siebie. Zidentyfikujemy chirurga najlepiej odpowiadającego Państwa potrzebom w zakresie brazylijskiego liftingu pośladków w Dubaju, wysłuchamy Państwa, zrozumiemy i zidentyfikujemy Państwa indywidualne i szczegółowe potrzeby podczas indywidualnej konsultacji, doradzimy, czego można oczekiwać od odpowiedniego leczenia, a na koniec opracujemy z Państwem najbardziej odpowiedni plan leczenia.

Proces brazylijskiego liftingu pośladków

a) Konsultacja

Pierwszym etapem brazylijskiego liftingu pośladków w Dubaju jest szczegółowa konsultacja i badanie w klinice z naszym wykwalifikowanym chirurgiem plastycznym w celu ustalenia indywidualnego planu dla każdej kandydatki.

b) Operacja

Drugim krokiem jest zaplanowanie zabiegu brazylijskiego liftingu pośladków (BBL) z wysoko wykwalifikowanym i doświadczonym chirurgiem plastycznym, który jest ekspertem w brazylijskim liftingu pośladków i zabiegach przeciwstarzeniowych. Zabieg trwa od 2 do 4 godzin w znieczuleniu ogólnym lub rdzeniowym. Przed zabiegiem w Dubaju każda pacjentka jest badana, aby upewnić się, że operacja jest bezpieczna. Obejmuje to konsultację przed znieczuleniem, badania krwi i upewnienie się, że pacjent jest dobrym kandydatem do zabiegu.

Operacja jest zwykle przeprowadzana w warunkach ambulatoryjnych lub wymaga noclegu w szpitalu, w zależności od ilości liposukcji do wykonania lub tego, czy operacja jest połączona z innym zabiegiem.

Podczas zabiegu brazylijskiego liftingu pośladków w Dubaju tłuszcz jest usuwany za pomocą liposukcji z dolnej części pleców, bioder, brzucha, ud lub dowolnego innego obszaru, który chirurg uzna za odpowiedni lub który powoduje u Pani dyskomfort. Pobrany tłuszcz jest najpierw oczyszczany, a następnie przygotowywany do transferu. Następnie chirurg strategicznie wstrzykuje tłuszcz w określone obszary pośladków, aby zwiększyć objętość i poprawić kształt.

Ponieważ czasami zdarza się, że część wstrzykniętego tłuszczu nie “zajmuje” całkowicie swojego miejsca, chirurg bierze to pod uwagę i wstrzykuje więcej tłuszczu niż planowano, aby osiągnąć pożądane rezultaty końcowe.

Specjalista chirurg plastyczny towarzyszy pacjentowi przez cały proces rekonwalescencji i gojenia, podczas zaplanowanych wizyt kontrolnych.

c) Powrót do zdrowia

Zazwyczaj występuje ból, ale jest on kontrolowany przez środki przeciwbólowe. Przez dwa tygodnie po operacji nie będzie Pani mogła kłaść się ani siadać na pośladkach. Zamiast tego będzie Pan/Pani spać na brzuchu lub boku lub stać podczas wszystkich czynności z wyjątkiem chodzenia do toalety.

Chirurg w Dubaju może poprosić Panią o zachowanie ostrożności podczas siedzenia w ciągu kilku tygodni po operacji powiększenia pośladków. Wytyczne są jednak różne dla każdego pacjenta, a indywidualne instrukcje pooperacyjne zostaną omówione z Panią podczas wizyt przedoperacyjnych.

Codzienne czynności można wznowić po tygodniu, a powrót do pracy po około 2 tygodniach.

Ostateczne rezultaty będą widoczne po 6 miesiącach, ale już po miesiącu zobaczy Pani różnicę i pełniejsze pośladki oraz proporcje dolnej części ciała.

Przez okres około 4 tygodni pacjentka zwykle musi odwiedzić klinikę kilka razy po operacji, aby monitorować proces gojenia.

Środki ostrożności, które należy podjąć

Chociaż zabieg brazylijskiego liftingu pośladków jest prosty, ważne jest, aby określić odpowiedni poziom interwencji lub leczenia i upewnić się, że zabieg jest przeprowadzany przez wykwalifikowanego i doświadczonego chirurga plastycznego. Potencjalna kandydatka musi spełniać określone kryteria, aby kwalifikować się do zabiegu:

 • Potrzebę radykalnej zmiany kształtu i rozmiaru pośladków.
 • Wystarczającą ilość tłuszczu do liposukcji
 • Stabilną i idealną wagę
 • Zdolność do unikania długotrwałego siedzenia.
 • Realistyczne oczekiwania dotyczące wyników, które mają zostać osiągnięte.
 • Dobry stan zdrowia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego.

Czego mogę się spodziewać po brazylijskim liftingu pośladków?

Główną korzyścią płynącą z brazylijskiego liftingu pośladków są jędrniejsze, bardziej krągłe i naturalnie większe pośladki. Ponieważ każdy jest inny, wyniki oczekiwane po brazylijskim liftingu pośladków mogą się różnić w zależności od osoby, ale ogólnie korzyści obejmują:

 • Jest nieinwazyjny
 • Nie wymaga użycia implantów
 • Rezultaty są naturalnie wyglądające
 • Metoda transferu tłuszczu jest stosowana z użyciem własnego tłuszczu, więc ryzyko odrzucenia jest bardzo niskie.
 • Pacjent odnosi również korzyści z redukcji tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha i bardziej kształtnych pośladków.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Laura

Mam na imię Laura. Pracuję jako pisarz medyczny i naukowy od 2004 roku. Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w tej dziedzinie posiadam rozległą wiedzę specjalistyczną w zakresie pisania, tłumaczenia i redagowania szerokiej gamy dokumentów, w tym artykułów naukowych i medycznych oraz materiałów konferencyjnych.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️