BBL w Republice Dominikańskiej

cena bresilian facelift republika dominikańska 1
Napisany przez Émilie

Brazylijski lifting pośladków (BBL) w Santo Domingo na Dominikanie to zabieg chirurgiczny polegający na usunięciu tłuszczu z ciała i ponownym wstrzyknięciu go w pośladki.

NajlepszaKlinika.com informuje o brazylijskim liftingu twarzy na Dominikanie i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Ceny BBL na Dominikanie

Średni koszt brazylijskiego liftingu twarzy w Santo Domingo na Dominikanie wynosi €3,600. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od 3300 euro do 3900 euro.

ProceduraCena Dominikana
Brazylijski lifting twarzy3600 €

Co to jest lifting brazylijski?

Nie są Państwo w pełni zadowoleni z wyglądu swoich pośladków? Są Państwo rozczarowani rozmiarem, kształtem, a może obwisłą skórą? Czy chciałaby Pani coś z tym zrobić? Brazylijski lifting pośladków w Santo Domingo nie jest tylko dla celebrytów. Jest również dla Pani!

Podnoszenie pośladków lub powiększanie pośladków na Dominikanie to zabieg chirurgiczny mający na celu poprawę kształtu i objętości pośladków. Istnieją dwa rodzaje powiększania pośladków:

 • Tradycyjny lifting pośladków z implantem pośladkowym
 • Brazylijski lifting pośladków (BBL)

Podczas gdy lifting pośladków wykorzystuje silikonowy implant w celu poprawy kształtu pośladków, brazylijski lifting pośladków na Dominikanie wykorzystuje Państwa własny naturalny tłuszcz. Niektórzy zdecydują się na tradycyjny lifting pośladków, podczas gdy inni, którzy chcą subtelnie powiększyć swoje pośladki, będą preferować popularny brazylijski lifting pośladków.

Brazylijski lifting pośladków (BBL) na Dominikanie to zabieg chirurgiczny polegający na przeniesieniu tłuszczu na pośladki. Niechciany i nadmiar tłuszczu jest usuwany z innych części ciała za pomocą liposukcji, zwykle z dolnej części pleców i brzucha, a następnie wstrzykiwany w pośladki w celu poprawy ich wyglądu. BBL wykorzystuje Państwa naturalny tłuszcz do poprawy rozmiaru i kształtu pośladków.

W BBL nie stosuje się implantów. Dlatego jest to najbardziej naturalny sposób na poprawę pośladków. Brazylijski lifting pośladków oferuje piękne, długotrwałe rezultaty, ponieważ w przeciwieństwie do implantów, Państwa własny tłuszcz jest miękki i nie przemieszcza się.

Zobacz także: BBL w Turcji

Pośladki to obszar, który łatwo wykazuje oznaki starzenia. Z biegiem lat może zacząć się zmniejszać i nie utrzymywać wyglądu, który ludzie chcieliby mieć. Dzięki brazylijskiemu liftingowi pośladków można uniknąć tego naturalnego efektu starzenia.

Jak wykonuje się brazylijski lifting pośladków na Dominikanie?

 1. Liposukcja tumescencyjna: Jest to standardowa procedura liposukcji. Lekarz najpierw wybiera obszary ciała odpowiednie do odsysania tłuszczu, które zostaną wykorzystane do przeszczepu tłuszczu. Liposukcja rozpoczyna się od małych nacięć wykonanych w obszarze liposukcji. Ze względu na niewielki rozmiar nacięć, liposukcja nie pozostawia blizn.
  Następnie cienka rurka zwana kaniulą jest podłączana do silnego urządzenia próżniowego wprowadzanego przez nacięcie w celu rozluźnienia tłuszczu. Tłuszcz jest następnie odsysany z ciała za pomocą aspiratora chirurgicznego lub strzykawki przymocowanej do kaniuli.
 2. Oczyszczanie: Odessany tłuszcz znajduje się w kanistrze. Odessany tłuszcz jest sterylizowany przed wstrzyknięciem w pośladki. Sterylizacja oznacza usunięcie płynu i krwi odessanej wraz z tkanką tłuszczową.
  Pod koniec zabiegu oczyszczona tkanka zawiera tylko tłuszcz, który jest gotowy do przeszczepu.
 3. Przeszczep tłuszczu (transfer tłuszczu): W końcowym etapie oczyszczona tkanka tłuszczowa jest wstrzykiwana do mięśnia pośladkowego i głębokiej tkanki tłuszczowej okolicy pośladkowej. Tłuszcz jest wstrzykiwany przez małe nacięcia wykonane w okolicy pośladków.
  Tłuszcz zostanie przeszczepiony w naturalnych warstwach, aby uzyskać gładki, naturalnie wyglądający efekt o dobrej objętości.

Kto jest odpowiednim kandydatem do BBL w Turcji?

Jest Pani dobrym kandydatem do operacji brazylijskiego liftingu pośladków, jeśli:

 • Posiada Pani/Pan wystarczającą ilość tkanki tłuszczowej do pobrania i przeszczepu
 • Mają Państwo odpowiednią historię medyczną do poddania się operacji
 • Chcą Państwo zwiększyć objętość swoich pośladków
 • Chcą Państwo wyszczuplić swoją talię

Turcja, a w szczególności Stambuł, stała się jednym z najpopularniejszych miejsc docelowych dla pacjentów z całego świata, którzy chcą brazylijskiego liftingu pośladków na Dominikanie lub innych operacji chirurgii plastycznej. Oprócz konkurencyjnych cen, pacjenci wybierający Turcję korzystają również z najlepszego leczenia dzięki doświadczonym chirurgom plastycznym, którzy leczą większą liczbę pacjentów niż ich europejscy odpowiednicy.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Émilie

Nazywam się Emilie Gervais i mieszkam w Stambule, w Turcji. Jestem pisarką medyczną z rozległą wiedzą naukową i ponad 15-letnim doświadczeniem w badaniach nad rakiem i biologii molekularnej. Mam doświadczenie w organizacji kongresów i zarządzaniu projektami. Potrafię przekazywać złożone koncepcje medyczne i naukowe różnym odbiorcom za pośrednictwem różnych mediów, w tym tej strony internetowej jako forum dla moich tekstów.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️