Lipofilling twarzy w Turcji

lipofilling face 1
Napisany przez Laurence

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o lipofillingu twarzy w Turcji! Jaka jest średnia cena w Stambule? Nasze porady dotyczące udanego lipofillingu twarzy w Turcji.

NajlepszaKlinika.com zapewnia informacje na temat lipofillingu twarzy w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Ile kosztuje lipofilling twarzy w Turcji?

Średni koszt lipofillingu twarzy w Turcji w Stambule wynosi 1,500 €. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od 1,200 do 1,800 euro.

ProceduraCena Turcja
Lipofilling twarzy1500 €
Lipofilling pośladków2700 €
Lipofilling piersi2200 €

Co to jest lipofilling twarzy?

Lipofilling – znany również jako wolny transfer tłuszczu lub przeszczep tłuszczu – to zabieg polegający na wypełnianiu obszarów własną tkanką tłuszczową zamiast stosowania chemicznych wypełniaczy lub implantów. Jest to bardzo skuteczna procedura, ponieważ nie jest bardzo inwazyjna i daje naturalne rezultaty. Około 60% tłuszczu pozostaje na całe życie.

Jak obliczana jest cena lipofillingu twarzy?

Ważnym czynnikiem wpływającym na cenę jest złożoność transferu tłuszczu do Państwa twarzy. W zależności od Państwa celów, chirurg może zalecić kilka obszarów do iniekcji.

Zawsze badam i oceniam, jak sprawić, by cała twarz wyglądała harmonijnie – brwi i powieki, policzki lub środkowa część twarzy, dolna część twarzy i podbródek oraz szyja. Dlatego cena lipofillingu twarzy będzie zależeć od tego, czego dokładnie potrzebuje każda osoba i jak długo potrwa operacja.

Dr Erder Diyunaz w Turcji

Ponadto lipofilling twarzy to wieloetapowa procedura polegająca na pobraniu tłuszczu z obszaru dawczego i jego przetworzeniu przed wstrzyknięciem.

“Sukces transferu tłuszczu zależy od techniki pobierania, oczyszczania tłuszczu/komórek macierzystych i techniki ponownego wstrzyknięcia. Tłuszcz, który jest po prostu pobierany i ponownie wstrzykiwany bez oczyszczania, zazwyczaj nie jest trwały. Metoda oczyszczania i dodatkowy czas potrzebny do przeprowadzenia oczyszczania dodają pewien koszt do procedury”

Dr Erder Diyunaz w Turcji

Inne czynniki mogą wpływać na koszt transferu tłuszczu na twarz:

  • lokalizacja operacji (Polecamy Turcję)
  • Państwa chirurg może kosztować mniej niż szpital, ale lipofilling twarzy musi być wykonywany na sali operacyjnej. To sprawia, że jest on droższy niż wypełniacze iniekcyjne, które mogą być podawane w gabinecie.

Rodzaj znieczulenia

Transfer tłuszczu do twarzy jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym i ewentualnie z użyciem środka uspokajającego, aby Państwa zrelaksować. Jeśli zdecydują się Państwo na środek uspokajający, będzie to wiązało się z dodatkowymi kosztami.

Objętość tłuszczu

Koszt wzrasta wraz z objętością transferowanego tłuszczu i liczbą obszarów, w które jest on wstrzykiwany. Całkowite odmłodzenie twarzy będzie kosztować więcej niż zastrzyki w jeden lub dwa określone obszary.

Zobacz także: Bichektomia w Turcji

Liczba zabiegów

W najlepszym przypadku tylko około 50% przeniesionego tłuszczu przetrwa – więc wyniki mogą być nieprzewidywalne. Aby osiągnąć pożądany rezultat, może Pani/Pan chcieć poddać się dodatkowej procedurze.

Transfer tłuszczu do twarzy jest jednak długotrwały, ponieważ przetrwałe komórki tłuszczowe nadal żyją w organizmie, w obszarze, w którym zostały wstrzyknięte. Transfer tłuszczu do twarzy może być nadal bardziej opłacalny w dłuższej perspektywie niż seria tymczasowych wypełniaczy.

Lokalizacja gabinetu

Praktyki medyczne działające w obszarach, w których koszty życia są wyższe, zazwyczaj pobierają wyższe opłaty. Dlatego polecamy Turcję, która oferuje niesamowity stosunek jakości do ceny.

Co obejmuje koszt zabiegu?

Podczas konsultacji z chirurgiem plastycznym w Turcji proszę zapytać, co obejmuje proponowany przez niego koszt. Może to być po prostu honorarium chirurga lub dodatkowe koszty, takie jak

  • Znieczulenie miejscowe i ewentualnie środek uspokajający
  • Opłaty za założenie szpitala lub ośrodka chirurgicznego
  • Prace laboratoryjne i testy medyczne
  • Pobranie i przetworzenie tkanki tłuszczowej
  • Wszelkie wizyty kontrolne
  • Jeśli koszty te nie zostały uwzględnione w kosztorysie lekarza, należy uwzględnić je w całkowitym budżecie.

Czy ubezpieczenie zdrowotne obejmuje lipofilling?

Lipofilling twarzy jest uważany za planowy zabieg kosmetyczny i dlatego nie jest pokrywany przez firmy ubezpieczeniowe. Może Pani jednak być w stanie sfinansować swój zabieg. Klinika może zaoferować Państwu opcje finansowania. Istnieją również firmy oferujące pożyczki i kredyty na cele medyczne.

Czy są Państwo zainteresowani lipofillingiem twarzy? Możemy skontaktować Państwa z najlepszymi chirurgami w Turcji i Tunezji.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Laurence

Nazywam się Laurence Tung. Jestem pisarzem medycznym z wiedzą naukową w kilku dziedzinach. Ostatnio zajmowałem się takimi obszarami terapeutycznymi jak reumatologia i hipercholesterolemia. Mam również doświadczenie w genomice, epigenetyce, biologii molekularnej i biochemii. Pomagam tej stronie publikować wysokiej jakości artykuły na temat turystyki medycznej.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️