Liposukcja HD Vaser w Turcji

cena liposukcja vaser hd turek 1
Napisany przez Laura

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o liposukcji laserowej HD w Turcji! Jaka jest średnia cena w Stambule? Nasze porady dotyczące udanej liposukcji laserowej HD w Turcji.

NajlepszaKlinika.com informuje o liposukcji HD vaser w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady specjalisty medycznego.

Ile kosztuje liposukcja laserowa HD w Turcji?

Średni koszt liposukcji HD vaser w Turcji w Stambule wynosi 2,500 €. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €2,000 do €3,200.

ProceduraCena Turcja
Liposukcja HD vaser2500 €

Czym jest liposukcja HD vaser?

Jeśli odwiedzą Państwo zbyt wiele stron internetowych poświęconych chirurgii plastycznej, często mogą być Państwo zagubieni i zdezorientowani wszystkimi oferowanymi technologiami i procedurami. Liposukcja nie polega już tylko na usuwaniu tłuszczu.

Obecnie dysponujemy różnymi technologiami, w tym laserem i ultradźwiękami, aby zaoferować pacjentom, którzy chcą wyrzeźbić swoją sylwetkę. Pacjenci lipo mogą chcieć tradycyjnej liposukcji w Turcji lub bardziej zaawansowanej formy, takiej jak liposukcja vaser HD.

Co to jest VASER Hi Def?

Liposukcja VASER Hi Def to chirurgia plastyczna w Turcji, a w szczególności zaawansowana forma lipo, która precyzyjnie usuwa tłuszcz z określonych obszarów ciała, takich jak brzuch, boki, męska klatka piersiowa, nogi i ramiona, pozostawiając cienką warstwę tłuszczu nad leżącymi pod nią mięśniami, aby podkreślić i zdefiniować bardziej atletyczny wygląd.

Chirurdzy w VASER Hi Def pracują nie tylko w głębokiej warstwie tłuszczu, ale także w warstwie powierzchownej, gdzie ma miejsce prawdziwe kształtowanie ciała.

Przeczytaj również: Liposukcja brzucha w Turcji

Kto jest kandydatem do zabiegu VASER Hi Def?

Najlepszym kandydatem jest pacjent, który regularnie trenuje na siłowni, od 4 do 6 dni w tygodniu, stosuje zdrową dietę i prowadzi aktywny tryb życia. Kandydaci do zabiegu VASER Hi Def są bardzo blisko swojej docelowej wagi, ale mogą stwierdzić, że nie są tak szczupli, jak by chcieli. Chociaż są umięśnieni, ich mięśnie brzucha mogą nie być tak zdefiniowane i obecne, jak by chcieli.

Dlaczego VASER Hi Def jest tak drogi?

VASER Hi Def jest drogi ze względu na specjalny sprzęt potrzebny do wykonania zabiegu oraz rozległe szkolenie i doświadczenie, które chirurg musi zdobyć przed zaoferowaniem tej techniki.

Procedura trwa dłużej niż standardowa liposukcja ze względu na potrzebę precyzyjnego usuwania tłuszczu i innych technik rzeźbienia. Koszt może wahać się od 8 000 do 18 000 euro, a operacja często trwa około 7 godzin. Rezultaty bardzo różnią się od standardowej liposukcji.

Jak długo utrzymują się rezultaty zabiegu VASER Hi Def?

Rezultaty utrzymują się tak długo, jak długo pacjent prowadzi aktywny i zdrowy tryb życia. Rezultaty będą nadal widoczne, jeśli przytyją Państwo od 5 do 10 kilogramów, ale po tym czasie definicja zostanie utracona.

Jak długo trwa okres rekonwalescencji po zabiegu VASER Hi Def?

W przypadku liposukcji VASER konieczne jest, aby pacjenci przestrzegali zaleceń i zobowiązali się do rekonwalescencji. Prosimy pacjentów, aby nie pracowali przez około 10 dni i nie podejmowali lekkiej aktywności przez 3 tygodnie po zabiegu. Większość pacjentów poddanych zabiegowi VASER Hi Def po operacji zostanie ubrana w piankowy strój, który będą musieli nosić 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez 3 tygodnie po operacji.

Dlaczego zaleca Pan masaż po zabiegu VASER Hi Def?

Masaż pomoże złagodzić obrzęk, stwardnienie i obrzęk oraz pomoże odprowadzić nadmiar płynu. Zdecydowanie zachęcamy pacjentów do kontynuowania masażu pooperacyjnego przez kilka pierwszych tygodni po operacji. Przyspieszy to Państwa rekonwalescencję i przyczyni się do ogólnego wyglądu rezultatu VASER Hi Def.

Czy zabieg VASER Hi Def jest bolesny?

Ponieważ VASER Hi Def jest zabiegiem rzeźbiącym, pacjenci powinni spodziewać się pewnego dyskomfortu przez kilka pierwszych dni po operacji. Będą Państwo odczuwać ból i drętwienie, ale terapia po masażu, wraz z podanymi środkami przeciwbólowymi, pomoże Państwu przetrwać kilka pierwszych dni.

Czy rezultaty zabiegu VASER Hi Def będą natychmiastowe?

Musi być Pani cierpliwa w okresie rekonwalescencji po zabiegu VASER Hi Def. Zauważy Pani natychmiastową zmianę po zabiegu, nawet jeśli będzie Pani opuchnięta przez pierwsze 3 do 4 tygodni po operacji. Ostateczny lub najbardziej dramatyczny rezultat zobaczy Pani dopiero po 4 do 6 miesiącach od operacji.

Jest to czas potrzebny do całkowitego zagojenia się ciała i ustąpienia bolesności. Pacjenci powinni spodziewać się, że niektóre obszary będą bardziej opuchnięte, a niektóre obszary doświadczą niewielkich zmian konturu, ale znikną one po kilku miesiącach.

Czy VASER Hi Def jest opcją dla mężczyzn i kobiet?

Zarówno mężczyźni, jak i kobiety osiągną doskonałe wyniki dzięki liposukcji VASER Hi Def. Ponieważ pożądana sylwetka mężczyzn i kobiet jest inna, lekarz będzie bardziej agresywnie celował w niektóre obszary ciała w zależności od płci pacjenta.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Laura

Mam na imię Laura. Pracuję jako pisarz medyczny i naukowy od 2004 roku. Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu w tej dziedzinie posiadam rozległą wiedzę specjalistyczną w zakresie pisania, tłumaczenia i redagowania szerokiej gamy dokumentów, w tym artykułów naukowych i medycznych oraz materiałów konferencyjnych.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️