Mammoplastyka w Turcji

cena mamoplastyka Turcja 810x455 1 1
Napisany przez Maria

Mammoplastyka w Turcji, znana również jako redukcja piersi, to rodzaj operacji plastycznej mającej na celu zmniejszenie rozmiaru, objętości i masy piersi.

NajlepszaKlinika.com informuje o mammoplastyce w Turcji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów . Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Ile kosztuje mammoplastyka w Turcji?

Średni koszt mammoplastyki w Turcji w Stambule wynosi 2,100 €. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od €1,700 do €2,500.

ProceduraCena Turcja
Mammoplastyka2100 €

Co to jest mammoplastyka?

Mammoplastyka w Turcji, znana również jako redukcja piersi, to rodzaj operacji plastycznej w Turcji mającej na celu zmniejszenie rozmiaru, objętości i wagi piersi. Rozmiar piersi różni się w zależności od kobiety. Decydują o tym hormony, geny i waga kobiety.

Rozmiar piersi, który jest nieproporcjonalny do ciała, może prowadzić do problemów fizycznych i psychicznych. Duże, obwisłe piersi mogą prowadzić do problemów fizycznych, takich jak przewlekły ból pleców, ból szyi, zła postawa, podrażnienie skóry i nadmierne pocenie się, a także problemów emocjonalnych, takich jak niska samoocena i niezadowolenie z wyglądu piersi.

Mammoplastyka oferuje rozwiązanie dla kobiet, które są niezadowolone i niekomfortowo czują się z nieproporcjonalnym rozmiarem swoich piersi poprzez ich podniesienie i zmniejszenie. Kobiety poddają się mammoplastyce, aby poczuć się bardziej komfortowo fizycznie, poprawić wygląd swoich piersi oraz zwiększyć poczucie własnej wartości i kobiecości.

Każdego roku prawie 700 000 kobiet na całym świecie poddaje się operacji w celu zmniejszenia nieproporcjonalnego rozmiaru piersi i poprawy ich wyglądu. Zmniejszenie piersi jest jednym z najpopularniejszych rodzajów chirurgii plastycznej na świecie.

Mammoplastyka dla mężczyzn: Ginekomastia w Turcji

Mammoplastyka jest również preferowana przez mężczyzn z powiększonymi piersiami, znanymi jako ginekomastia. Otyłość, geny, brak równowagi hormonalnej, nadmierne spożycie alkoholu, rak lub niewydolność wątroby oraz nadmierna utrata masy ciała bez uprawiania sportu mogą być jednymi z przyczyn ginekomastii. Mammoplastyka w Turcji w Stambule służy do spłaszczenia piersi mężczyzny, który odczuwa dyskomfort z powodu powiększonych piersi.

W przypadku mężczyzn mammoplastyka może być wykonywana tą samą metodą lub z liposukcją. Indywidualny przypadek pacjenta określi plan leczenia.

Jak działa mammoplastyka?

Zasadniczo operacja zmniejszenia piersi jest zwykle wykonywana poprzez nacięcie piersi, a następnie usunięcie nadmiaru tłuszczu, tkanki piersi i skóry w celu zmiany rozmiaru i kształtu piersi za pomocą szwów, tak aby były proporcjonalne do ciała.

Mammoplastykę można wyjaśnić w 3 etapach:

1. Nacięcie

Istnieje kilka różnych metod nacięć stosowanych w mammoplastyce. Istnieją trzy najpopularniejsze techniki nacięć stosowane w chirurgii redukcyjnej piersi:

 • Typ kotwicy (redukcja w kształcie odwróconej litery T): Technika ta obejmuje nacięcie w kształcie kotwicy, które rozpoczyna się wokół otoczki, opada pionowo, a następnie przecina poziomo w poprzek fałdu piersi.
 • Okrągły wzór wokół oto czki: Ta technika obejmuje nacięcie wokół otoczki w kształcie okręgu.
 • Wzórdziurki od klucza (rakiety śnieżnej): Technika ta obejmuje nacięcie wokół otoczki i pionowo w dół do fałdu piersi.

Pani chirurg wybierze najbardziej odpowiednią metodę nacięcia do mammoplastyki, biorąc pod uwagę rozmiar i kształt Pani piersi oraz pożądany rozmiar piersi.

2. Zmiana położenia brodawki sutkowej i usunięcie tkanki

Po wykonaniu nacięć, mammoplastyka jest kontynuowana wraz z repozycjonowaniem brodawek sutkowych (które pozostają połączone z pierwotnym dopływem krwi i nerwów). Brodawki sutkowe i otoczka mogą zostać usunięte i przeniesione na wyższą część piersi (w formie przeszczepu skóry), jeśli piersi są wyjątkowo duże. Następnie usuwa się nadmiar tłuszczu, tkanki piersi i skóry.

3. Zamykanie nacięć

Nacięcia są wykonywane blisko siebie, aby zmienić kształt i zmniejszyć rozmiar piersi. Aby utworzyć i podtrzymać zmieniony kształt piersi, chirurg umieszcza szwy głęboko w tkance piersi. Do zszycia/zamknięcia nacięć stosuje się kleje do skóry lub taśmę chirurgiczną. Linie nacięć są trwałe, ale zazwyczaj znikają lub znacznie bledną w odpowiednim czasie.

Zobacz także: Powiększanie piersi w Turcji

Dla kogo odpowiednia jest mammoplastyka w Turcji?

Jeśli skarżą się Państwo na:

 • Ciągły ból pleców, ból szyi i słabą postawę z powodu dużych, obwisłych piersi.
 • Podrażnienie skóry i nadmierne pocenie się wokół piersi.
 • Piersi ograniczają Pani aktywność fizyczną
 • Czuje się Pani niekomfortowo w ubraniu
 • Czuje się Pani nieatrakcyjna

Jest Pani odpowiednią kandydatką do mammoplastyki w Stambule, jeśli chce Pani :

 • Mieć większą pewność siebie i poczucie własnej wartości.
 • Czuć się bardziej atrakcyjnie i kobieco.
 • Mieć większy wybór ubrań.
 • Być w stanie uczestniczyć w sporcie i aktywności fizycznej.
 • Poprawić postawę ciała.
 • Pozbycie się bólu pleców, szyi i ramion.

Przegląd

Operacja :Zmniejszenie piersi (mammoplastyka)
Cel operacji:Zmiana kształtu piersi poprzez zmniejszenie ich obwisłości i nadanie im nowego kształtu w celu uzyskania jędrniejszego, bardziej młodzieńczego wyglądu.
Czas trwania operacji :3 do 4 godzin
Rodzaj znieczulenia :Ogólne
Efekty uboczne:Tymczasowa utrata wrażliwości piersi
Ryzyko :Infekcja, krwawienie
Czas rekonwalescencji :Pełna rekonwalescencja trwa 12 miesięcy. Po 1 do 2 tygodni może Pani powrócić do pracy i codziennych czynności.
Blizny :W zależności od rodzaju nacięcia, zazwyczaj bardzo niewielkie.

Mammoplastyka w Turcji: Plan podróży

Dzień przyjazdu

 • Ciepłe powitanie: Witamy w Stambule! Spotkamy się z Państwem na lotnisku. W zależności od czasu przylotu, zostanie Pani przewieziona do 4- lub 5-gwiazdkowego hotelu lub do szpitala na konsultację.

Dzień 1

 • Przywitaniez chirurgiem: Przed operacją odbędzie Pan/Pani bezpośrednią konsultację z chirurgiem. Będzie Pani miała możliwość szczegółowego omówienia planu leczenia redukcji piersi, a chirurg poinformuje Panią o szczegółach operacji, takich jak rodzaj nacięcia.
 • Zgoda jest niezbędna : podpisze Pani formularz zgody.
 • Badania medyczne dla Pani dobrego samopoczucia: Pani chirurg przeprowadzi badania medyczne, takie jak badanie krwi przed zabiegiem zmniejszenia piersi.
 • Tak, teraz nadszedł czas na “wielki moment” : przejdzie Pani operację zmniejszenia piersi, która zwykle trwa od 3 do 4 godzin w zależności od procesu.
 • To już koniec! Emocje się skończyły! Badania wstępne: Chirurg przeprowadzi pierwsze badania, gdy odzyska Pani przytomność po znieczuleniu. Obudzi się Pani w pokoju szpitalnym, w biustonoszu uciskowym.
 • Pobyt w szpitalu najwyższej jakości : Spędzi Pani noc w naszym szpitalu najwyższej jakości, posiadającym międzynarodową akredytację.

Dzień 2

 • Ponowne spotkanie z ukochanym chirurg iem: Przed opuszczeniem szpitala odbędzie Pani pierwsze badanie kontrolne. Pani chirurg szczegółowo wyjaśni opiekę pooperacyjną.
 • Pożegnanieze szpital em: Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, a chirurg wyrazi zgodę (co zwykle ma miejsce), opuszczą Państwo szpital.
 • Prywatny transfer, dlaczego nie? Zostaną Państwo przewiezieni ze szpitala do hotelu prywatnym samochodem z kierowcą.
 • 5-gwiazdkowy komfort: teraz nadszedł czas, aby cieszyć się pobytem w hotelu.

Dzień 3

 • Kto nie lubi leniwego dnia w łóżku? zalecasię odpoczynek i relaks oraz nieangażowanie się w żadną aktywność fizyczną, która mogłaby Państwa zmęczyć.

Dzień 4

 • Powinienem zostać czy powinienem wyjechać? Mogą Państwo nadal cieszyć się komfortem swojego hotelu lub wyjść i zwiedzić Stambuł, miasto dwóch kontynentów!

Dzień 5

 • Ostatnia kontrola przed poże gnaniem: Ponownie spotka się Pan/Pani ze swoim chirurgiem w celu przeprowadzenia ostatniej kontroli. Usunie on Panu/Pani szwy i dreny. Zostanie Pan/Pani również szczegółowo poinformowany/a o opiece pooperacyjnej i otrzyma Pan/Pani raport bezpieczeństwa dotyczący lotu.
 • Prywatny transfer na lotnisko : Proszę jak najlepiej wykorzystać tę ostatnią podróż do Stambułu!
 • Gotowy do startu? Wróci Pani do domu z nowym wyglądem i, miejmy nadzieję, niezapomnianymi wrażeniami z pobytu w Stambule.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

Maria

Mam na imię Maria. Mam ponad 10-letnie doświadczenie jako kierownik marketingu w branży medycznej. Z powodzeniem wprowadziłam na rynek kilka produktów, w tym urządzenia medyczne, i mam wielką pasję do sprzedaży i marketingu.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️