Przeszczep włosów bez golenia w Tunezji

cena przeszczep włosów bez golenia tunezja tanio 1
Napisany przez William

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o przeszczepach włosów bez golenia w Tunezji! Jaka jest średnia cena w Tunisie? Nasze porady dotyczące udanego przeszczepu włosów bez golenia w Tunezji.

NajlepszaKlinika.com zapewnia informacje na temat przeszczepów włosów bez golenia w Tunezji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych tunezyjskich chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady specjalisty medycznego.

Sommaire
 [Voir]

  Cena przeszczepu włosów bez golenia w Tunezji

  Średni koszt przeszczepu włosów bez golenia w Tunezji w Tunisie wynosi 1 600 EUR. W zależności od Państwa potrzeb, cena może wahać się od 1300 € do 1900 €.

  ProceduraCena Tunezja
  Przeszczep włosów bez golenia1600 €

  Czym jest przeszczep włosów bez golenia?

  Jeśli rozważają Państwo przeszczep włosów, może pojawić się pytanie: Czy mogę mieć przeszczep włosów bez golenia włosów? To całkowicie normalne, że martwią się Państwo o golenie włosów. Niektórzy z nas mogą uważać, że kształt naszej głowy nie nadaje się do strzyżenia. Nasze włosy mogą być ważną częścią naszej tożsamości i stylu, więc myśl o goleniu może być przerażająca.

  Mimo wszystko, golenie głowy nie powinno być stresujące. Nie ma się czym martwić! Przeszczep włosów bez golenia jest możliwy i powszechny. Zależy to po prostu od rodzaju włosów.

  W wielu przypadkach procedury przeszczepu włosów są przeprowadzane bez golenia. Lekarze zazwyczaj wybierają metodę przeszczepu włosów w oparciu o Państwa potrzeby i rodzaj włosów, a jedną z takich technik jest przeszczep włosów DHI.

  Metoda ta nie wymaga golenia głowy i pomocy chirurga, aby zobaczyć wzór wzrostu mieszków włosowych. Ułatwia również okres leczenia.

  Metoda przeszczepu włosów FUE to technika przywracania włosów bez golenia, która jest również preferowana przez wiele celebrytów.

  Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą pozostawiać śladów po przeszczepie włosów. Oferowane przez nas techniki golenia wymagają doświadczonego zespołu chirurgicznego, a ponieważ jest to kompletna nawigacja po grubych włosach, wymaga nieco więcej.

  Z goleniem czy bez: jaka to różnica?

  Przeszczep włosów metodą FUE pozwala pacjentom na warstwowe golenie głowy. Oznacza to, że długie włosy mogą pokryć ogolone obszary. Jednak w niektórych przypadkach, gdy górna część głowy jest całkowicie łysa, procedura FUE wymaga od 3000 do 5000 implantów. Ponieważ mieszki włosowe są pobierane z tyłu szyi, wymagane jest całkowite ogolenie. Jeśli obszar do przeszczepu jest mniejszy, przeszczep włosów metodą FUE jest możliwy bez golenia.

  Co to jest nieogolony FUE?

  Procedury przeszczepu włosów wymagają golenia obszarów, które powinny być uważane za “biorcę” i “dawcę”, ale wielu z Państwa nie czuje się z tym komfortowo. I słusznie! Ogolona głowa nie tylko sprawiłaby, że operacja byłaby oczywista, ale także zmniejszyłaby Państwa pewność siebie. Na szczęście mamy dla Państwa dobrą wiadomość.

  Jeśli należy Pan/Pani do osób, które niechętnie golą głowę przed zabiegiem lub jeśli Pana/Pani pasma włosów są słabe i możliwy jest zabieg między pasmami, certyfikowany przez ABHRS operator może wybrać nieogoloną FUE. Jest to preferowana opcja dla pacjentów, u których pobieranie jest ograniczone do małych obszarów. Dzięki tej procedurze efekt pełniejszych, grubszych włosów będzie widoczny już od pierwszej sesji.

  Jeśli jednak liczba ściętych włosów jest mniejsza (<1500 ściętych włosów), możemy bezpiecznie ściąć włosy bez całkowitego golenia głowy. W tym celu wykonujemy tak zwane “ukryte cięcie”. Ukryte cięcie jest odpowiednie dla osób, które potrzebują mniejszej liczby implantów i które chcą kontynuować pracę bez powodowania wielu zmian w swoim wyglądzie.

  Podobnie jak w przypadku oryginalnej procedury FUE lub ekstrakcji jednostek mieszkowych, chirurg używa urządzenia przekłuwającego do ekstrakcji mieszków włosowych bezpośrednio ze skóry głowy. Ponadto operacja przeszczepu włosów jest wykonywana przy użyciu wszczepionego pióra, w którym przeszczepy mieszków włosowych są wprowadzane bezpośrednio do istniejących włosów, jeden po drugim.

  Dlaczego warto wybrać U-FUE w Tunezji?

  Większość standardowych przeszczepów włosów wymaga od pacjenta ogolenia części lub całej głowy, aby chirurdzy mogli przeszczepić więcej włosów i osiągnąć trwalsze rezultaty.

  Jednak myśl o ogoleniu głowy może być dla wielu przerażająca.

  Dzięki U-FUE pacjenci są jednak w stanie zachować większość swoich włosów w nienaruszonym stanie, otrzymując jednocześnie wysokiej jakości opiekę. Każdy chirurg wykonujący tę procedurę musi być bardziej wykwalifikowany niż chirurg wykonujący standardowe przeszczepy włosów FUE i FUT.

  Zalety zabiegu przeszczepu włosów FUE bez golenia

  Istnieje wiele korzyści, które sprawiają, że operacja przeszczepu włosów FUE jest tak popularna. Niektóre z nich to:

  • Mogą Państwo całkowicie uniknąć golenia.
  • Mogą Państwo również poddać się tej procedurze, nawet jeśli mają Państwo długie włosy.
  • Brak widocznych śladów strupów pooperacyjnych w obszarze dawczym.
  • Całkowity czas rekonwalescencji jest krótszy, ponieważ przeszczepiany obszar jest krótszy.

  Wady nieogolonego przeszczepu włosów FUE

  Każda procedura ma dwie strony i chociaż lista zalet wyboru nieogolonych procedur przeszczepu włosów w Tunezji jest długa, napotkają Państwo pewne wyzwania.

  • Jest to skomplikowany proces i tylko doświadczeni, certyfikowani przez ABHRS lekarze z wystarczającymi umiejętnościami mogą wykonać go najlepiej.
  • Ponieważ maksymalna liczba przeszczepów jest niższa, gęstość jest również niższa.
  • Trwa dłużej niż inne procedury przeszczepu włosów.
  • Jest pracochłonna i kosztowna, w przeciwieństwie do innych metod.

  Mając na uwadze wszystkie te punkty, należy wybrać certyfikowanych chirurgów do zabiegu. W naszej klinice pracują lekarze z wieloletnim doświadczeniem chirurgicznym, którzy przeprowadzają zabiegi przeszczepu włosów z najlepszymi wynikami.

  Przeszczep włosów dla pacjentów z długimi włosami

  Niektórzy pacjenci rezygnują z procedury FUE, ponieważ obawiają się konieczności całkowitego ogolenia tyłu i boków głowy, aby chirurg mógł pobrać implanty dawcy. Może to być prawda.

  W przypadku przeszczepu FUE w Tunezji, tylko bardzo niewielka część pleców lub skóry głowy jest golona w celu uzyskania włosów. Dzięki FUE operacja ta jest całkowicie wyeliminowana, co czyni ją idealną dla osób z długimi włosami.

  Pacjenci mogą zachować swoje oryginalne włosy, w tym samym stylu i długości, podczas i po zabiegu.

  Podsumowanie

  Procedura taka jak nieogolona FUE może być przydatna dla każdego, kto nie jest w stanie całkowicie zgolić włosów do operacji przeszczepu włosów, ale nadal musi ją wykonać.

  Jeśli rozważają Państwo przeszczep włosów przy użyciu tej metody leczenia i chcieliby Państwo uzyskać bardziej szczegółowe informacje, prosimy o kontakt z naszą kliniką. Proszę zapytać o swoje obawy i uzyskać specjalną wycenę.

  Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

  Na żądanie i
  bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

  100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

  Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

  O autorze

  William

  Nazywam się William Royer i jestem pisarzem medycznym z doświadczeniem w pisaniu złożonych danych naukowych. Specjalizuję się w immunologii i hematologii. Wielką inspiracją jest dla mnie ścisła współpraca z różnymi pracownikami służby zdrowia, w tym lekarzami, pielęgniarkami i rzecznikami pacjentów. Publikuję również recenzje.

  ‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️