Przeszczep włosów DHI w Tunezji

cena przeszczepu włosów tunezja 1
Napisany przez William

Wszystko, co powinni Państwo wiedzieć o przeszczepach włosów DHI w Tunezji! Jaka jest średnia cena w Tunisie? Nasze porady dotyczące udanego przeszczepu włosów DHI.

NajlepszaKlinika.com informuje o przeszczepie włosów DHI w Tunezji i pomaga zarezerwować operację u wykwalifikowanych chirurgów. Treści te służą wyłącznie celom informacyjnym i nie mają na celu zastąpienia porady lekarza.

Cena przeszczepu włosów DHI w Tunezji

Średni koszt przeszczepu włosów HID w Tunezji wynosi 2 200 EUR. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa od 6 do 8 godzin. Długość pobytu wynosi 4 dni. Cena obejmuje znieczulenie, operację i leki. Efekt końcowy jest widoczny w ciągu 5 miesięcy.

ProceduraCena Tunezja
Przeszczep włosów metodą DHI2200 €

Co to jest przeszczep włosów HID?

Przeszczep włosów HID w Tunezji polega na umieszczeniu indywidualnie pobranych mieszków włosowych w obszarze przeszczepu za pomocą automatycznych piór implantacyjnych Choi.

Włosy DHI o grubości 1 mm i 0,6 mm między lewą a prawą stroną są czyszczone za pomocą chirurgicznego pióra do przeszczepów, a następnie przenoszone bezpośrednio na skórę głowy bez otwierania kanałów.

Operacja ta jest przeprowadzana w dwóch oddzielnych etapach w normalnej metodzie przeszczepu włosów DHI nazywana jest bezpośrednią, ponieważ w jednym punkcie implanty wykonane z włosów.

Wykonywane przy użyciu specjalnego aplikatora, procedury przeszczepu włosów DHI wymagają intensywnego zainteresowania i wysiłku ze strony doświadczonego chirurga.

Co więcej, ze względu na koszt urządzeń medycznych stosowanych w transplantacji włosów, przeszczep włosów metodą DHI jest droższy niż inne techniki.

Ostatnio metoda przeszczepu włosów DHI stała się bardzo popularna i jest podobna do techniki FUE. Indywidualnie pobrane cebulki włosów są umieszczane za pomocą automatycznych urządzeń implantacyjnych DHI Hair. Przeszczepy są umieszczane w ten sposób, a korzenie są sadzone bez zbyt długiego oczekiwania.

W transplantacji DHI Hair nie ma to dużego pozytywnego wpływu na cykl życia mieszków włosowych. Ponadto wszczepione urządzenia kosztują więcej, a operacja przeszczepu włosów DHI trwa dłużej, więc cena wzrasta.

Jak działa transplantacja włosów DHI?

W transplantacji włosów DHI w Tunezji mieszki włosowe z obszaru dawczego są odłączane za pomocą specjalnego urządzenia, a korzenie są pobierane. Mieszki włosowe, które mają być zasadzone w przeszczepie włosów HID, są klasyfikowane oddzielnie, ponieważ zawierają kawałek tkanki i mieszki włosowe.

W przypadku przeszczepu włosów HID określa się najbardziej odpowiedni kąt i prawidłowe kierunki przeszczepiania mieszków włosowych. Mieszki włosowe pobrane podczas przeszczepu włosów DHI są umieszczane jeden po drugim w piórze implantu.

W przypadku przeszczepu włosów HID, końcówki pióra implantu są używane w rozmiarach dostosowanych do struktury mieszków włosowych i grubości danej osoby. W przypadku przeszczepu włosów HID nie wykonuje się nacięć podczas umieszczania mieszków włosowych; w skórze tworzone są okrągłe otwory, w których umieszczane są przeszczepy. Po zakończeniu przeszczepu włosów DHI skóra głowy przechodzi szybki proces regeneracji.

Przeczytaj także: Przeszczep włosów HID w Turcji

Jakie są zalety?

Jednoczesne otwarcie kanału i umieszczenie mieszków włosowych oznacza, że pobrane mieszki włosowe można umieścić na ich miejscu bez długiego oczekiwania. Skutkuje to gęstszymi przeszczepami i bardziej naturalnym wyglądem.

Dzięki specjalnemu narzędziu czas oczekiwania na korzenie podczas przeszczepu włosów jest skrócony. Minimalizuje to ryzyko utraty korzeni. Nie ma to negatywnego wpływu na istniejące włosy. Metoda ta może być stosowana u pacjentów z niepełną utratą włosów. Pacjent szybko wraca do zdrowia. Podobnie jak w przypadku FUE i chirurgii robotycznej, doświadczenie osób stosujących technikę przeszczepu włosów DHI jest bardzo ważne, ponieważ wpływa na wynik.

Jakie są cechy charakterystyczne piór (piór implantu) używanych w DHI?

HID to wydrążony artykuł stosowany w plantacjach i mechanizm sprężynowy. Ten mechanizm sprężynowy popycha końcówkę po jej rozciągnięciu i przebija skórę, pozostawiając przeszczep w środku. Chociaż pióra te zostały początkowo opracowane dla cienkich włosów, później wprowadzono na rynek specjalistyczne pióra do grubych włosów.

Jakie są różnice między metodą DHI a konwencjonalną metodą FUE?

Jedną z najważniejszych różnic jest to, że metoda HID pozwala na wszczepienie nieogolonych włosów.

Dzieje się tak, ponieważ mieszki włosowe są przeszczepiane w ciągu 1 do 2 minut od pobrania z obszaru dawczego. Mieszki włosowe nie mogą czekać poza ciałem.

Minimalizuje to możliwość uszkodzenia mieszków włosowych. Przeszczep włosów jest całkowicie możliwy w celu ułatwienia badań w obszarach wypadania włosów. Można przeprowadzić bardziej intensywny przeszczep włosów, szczególnie w wąskich obszarach.


Mają Państwo problem z wyborem odpowiedniej kliniki w najlepszej cenie? Nasz koordynator pomoże Państwu bezpłatnie, aby zapewnić powodzenie operacji w Tunezji. Proszę zapytać nas o bezpłatną wycenę.

Skorzystaj z BEZPŁATNEJ oceny!

Na żądanie i
bez żadnych zobowiązań z Twojej strony.

100% bezpłatna konsultacja. Analizujemy Twoją sytuację, potrzeby i oczekiwania. Oszacujemy budżet potrzebny na : Lot + Hotel + Taxi + Leczenie.

Przez cały czas zachowujesz pełną kontrolę nad procesem. Całkowity spokój ducha.

O autorze

William

Nazywam się William Royer i jestem pisarzem medycznym z doświadczeniem w pisaniu złożonych danych naukowych. Specjalizuję się w immunologii i hematologii. Wielką inspiracją jest dla mnie ścisła współpraca z różnymi pracownikami służby zdrowia, w tym lekarzami, pielęgniarkami i rzecznikami pacjentów. Publikuję również recenzje.

‍👩‍⚕ UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ ➡️